Новопоштинская• 17 ноября 2024
Як ви ставитеся до ідеї жити в селі, далеко від міста і людей?
Я в дамках• 17 ноября 2024
Жизнь в доме люблю, участок чтоб соток 8 и без огорода. Но в цивилизации, чтоб и доставка ездила и магазины/рынки были. Ну и не далеко от города ясное дело.
Прям село точно нет
Якось так і живу• 17 ноября 2024
Негативно. Що там робити? Ще влітку можливо, якщо природа гарна, а восени та зимою? Я б взвила від нудьги та тоски
Потребую апгрейду• 17 ноября 2024
Далеко от цивилизации это значит дороги говно, скорая будет ехать часами
Фляшка на трьох• 17 ноября 2024
Дивлячись ,яке село,якщо немає господарства і багато заощаджень + робота дистанційна це одне.Але реалії зовсім інші
Сижуревувшоке• 17 ноября 2024
Ответ дляSvitlo_
Якщо разом з чоловіком і машиною - то норм.
А ще з інтернетом, нормальним душем і туалетом, пральною і посудомийною машиною))
Чого б так і не жити на лоні природи)
Дивне створіння• 17 ноября 2024
В селе тоже люди. Очень плохо. Сейчас живу в селе с населением менее 1 тыс.человек. Это ужас и кошмар, Эволюция их не коснулась(((
Обращеница• 17 ноября 2024
Если есть новая почта, новус и базар.
Не работаю, на огороде тем более не хочу упахиваться. Если далеко от цивилизации жить, то что кушать? )))
Я така бойова• 17 ноября 2024
Далеко от города - нет, никогда не хотела бы
Живу в пригороде - шикарно
ФсеСама• 17 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
Моя бабуся так і жила, на хуторі. Ідеально.
Для бабушки, может и хорошо на хуторе жить. Лично для себя, не вижу плюсов, а вы живите, где хотите.
Малявка ще та• 17 ноября 2024
Очень хочу, уже дом купили, ждём пока младший подрастет и переедем. Хотя муж я смотрю на постоянку туда переехать желанием не горит, а я хочу очень
Пластилин_Колец• 17 ноября 2024
Мені треба багато людей. Я з дитинства така-гуртки, всілякі заходи, змагання, великі колективи. Роботу теж завжди обирала у великих організаціях.
Десь далеко і самотньо, то не для мене.
Сумчатая кошка• 17 ноября 2024
Ответ дляДжага-джага
А в чому ідеальність? Уточніть, пліз
Джага-джага• 17 ноября 2024
Ответ дляСумчатая кошка
А в чому ідеальність? Уточніть, пліз
Спокійно жила. Тримала худобу, город і вела тихе спокійне життя, не нервувала.
Потребую апгрейду• 17 ноября 2024
Ответ дляДивне створіння
Может автор имела ввиду полузаброшенные хутора. Где из цивилизации колодец, электричество и хлеб по четвергам
Мафиозная• 17 ноября 2024
Карпати зараз активно забудовують і чим
’ глухіше’ місце тим дорожче.
Але звичайно що будинки з вигодами, сон.панелі і все інше
’ глухіше’ місце тим дорожче.
Ms. Iphone• 17 ноября 2024
Без дітей і з роботою онлайн чудово. Так прожили перші декілька місяців війни але коли захворів син якому було на той момент 2 роки і не було норм лікаря був капець
Мастер Класс• 17 ноября 2024
Ідеально якщо є машина і є можливість облаштувати житло і подвір´я а якщо ще поруч є ставок чи ліс взагалі супер👍 це моя мрія