Домашня Зюзя• Изменено 17 ноября 2024
Старі няні. Їм не довіряють.
Дивлюся вакансії. Мені за 40. Всюди, будь яку, в Україні, за кордоном. Потрапляю на оголошення , де потрібна няня. Вік пишуть, до 35 років.
Взагалі, що світить таким як я? Водійських прав нема. Шукаю роботу типу продавця, на завод.
Рубаю олівлє• 17 ноября 2024
Автор, ну что за ерунда? Если вы быстрая, энергичная то и в 50 вас наймут в няни. Другое дело,что женщина с избыточным весом и потухшим взглядом не годится для работы няней.
Великий сатирик• 17 ноября 2024
Ответ дляКофе в лобби
40 років то стара няня? Світ з розуму зійшов вже.
Да пусть молодых берут, они спонсора из семьи быстро утащат.🤣
Пирожкиня• 17 ноября 2024
Ответ дляГубки-уточкой
На заводе лучше чем к примеру поваром в магазине?
а как это ’ поваром в магазине? 🤡
Отжигающая• 17 ноября 2024
Тут мабуть справа скоріше у виховних установах та методах виховання. Ніхто не хоче для своїх дітей ’Домаправітєльніцу’ з часів СРСР.
Кофе в лобби• 17 ноября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Так 20 летним оно надо идти памперсы менять и по песочнице бегать. Бред какой-то.
Вот Она Я• 17 ноября 2024
Ви про Німеччину? Мабуть звикли, що завжди нянями приїжджали по різних програмах студентки.
Кофе в лобби• 17 ноября 2024
Ответ дляОтжигающая
Чисто теоретично вік такої няні буде старше набагато, років так 60, щоб вона мала мислення радянське. Всі інші від 40 були дітьми і той ссср майже не пам´ятають
Файно Замало• 17 ноября 2024
Брехня
Якщо мова йде про Україну, то зазвичай беруть нянь якраз жінок 35-55 років, іноді молодих. Як за кордоном, не скажу
Домашня Зюзя
• 17 ноября 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Та любое.
А почему поваром?
Домашня Зюзя
• 17 ноября 2024
Ответ дляКофе в лобби
Може я утрирую. Але в оголошенні пише чітко до 35
Файно Замало• 17 ноября 2024
Ответ дляКофе в лобби
Чого це?
Мені 42. В 91-му було 9, коли стався розпад. Прекрасно пам´ятаю ссср
Домашня Зюзя
• 17 ноября 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Пока на потухший
Т.ак они и рассматривать меня не будут , пока резюме в интернете. Такие сразу отсеивают
Пишут до 35
Домашня Зюзя
• 17 ноября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Ага, то точно
ТаПрямТам• 17 ноября 2024
Ответ дляКофе в лобби
А что там такого страшного в советском ’мышлении’, если человек не был идейным коммунистом? Вроде за 30 лет большинство народу перестроилось. К слову, меня мама никогда не заставляла есть.
Рубаю олівлє• 17 ноября 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Пока на потухший
Пишут до 35
На сайтах работы не имеют права писать возрастные ограничения. Такие объявления не проходят модерацию+ налогается штраф. Для чего вы таки решили написать неправду?
Домашня Зюзя
• 17 ноября 2024
Ответ дляОтжигающая
Так у кожного різний характер, я , наприклад, не зануда совдеповськп
Вот Она Я• 17 ноября 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
а скільки вам років?
Домашня Зюзя
• 17 ноября 2024
Ответ дляКофе в лобби
Не надо. Но если норм.зарплата. То поверьте, найдутся
Кофе в лобби• 17 ноября 2024
Ответ дляФайно Замало
Чого це?
Але ж ви не прониклися традиціями і мисленням ссср?
Домашня Зюзя
• 17 ноября 2024
Ответ дляВот Она Я
Не Німеччина, але близько
Фісташкова кава• 17 ноября 2024
Дивні оголошення вам потрапляють. Нянь, частіше шукать 40-60, коли свої діти вже виросли і можна займатись чужими.
Найкраща няня, яка була у моєї дочки, була 60+
Кофе в лобби• 17 ноября 2024
Автор, вам головне знайти першу родину,яка вас візьме. Далі,якщо ви гарна няня вас будуть брати по рекомендації
Файно Замало• 17 ноября 2024
Ответ дляКофе в лобби
Та ну нафіг ті традиції і мислення.
Вот Она Я• 17 ноября 2024
Ответ дляКофе в лобби
А ви думаєте в 91 році традиції і мислення одразу змінилось? І на другий день її почали виховувати по іншому?
Домашня Зюзя
• 17 ноября 2024
Ответ дляТаПрямТам
У нас наоборот предпочтение отдают женщинам 40+.
А какие у нас ещё хорошие сайты есть, кроме работа.юа, Ворк.юа? Может, подскажете
Домашня Зюзя
• 17 ноября 2024
Ответ дляYuljwa
Странно.
Обычно наоборот не хотят молодую няню в семью.
У всех моих знакомых няни сильно за 40, нашей было 55, замечательная женщина.
Через агентство лучше идти на работу, няней? Вы как нашли её?