Купи слона• 17 ноября 2024
У кого современный ремонт, как у вас оформлена зона под обувь?
В шкафу делать обувницу?
ВільнаНазавжди• 17 ноября 2024
Ответ дляФрекен бок
Білі двері, колір кухні, кол і шафок в коридорі, потім інші ґави між кухнею і коридором теж вже третього кольору. З однієї сторони стіни беж, з другого коричневі, хз яка підлога, білий плінтус, стіл, стільці, то страх, але ок, під колір стін? А от диван зеленого кольору.
Боже.
Ну реально, як можна було стільки всього натикати в 1 кімнаті!!!
Боже.
Думаю, по задумки стена должна была быть а цвет верхних полок и шкаф в коридоре
Стетоскопуло• 17 ноября 2024
Ответ дляКарусель-весель
Зроблю припущення, що мій ремонт коштує в 10 разів менше, але в мене є галошниця, де зберігається взуття. Жодних проблем
покажите? можно не именно свою, просто подобную.
Стетоскопуло• 17 ноября 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Я имела опыт попасть в гости в оранжево-зелено-сине бордовый интерьер, и поняла что в свой пастельно-бежевый этих людей не приглашу, им у меня скучно будет) И да, то семейство тоже имеет привычку всех критиковать))
так лет 15 назад делали) ремонты в смысле
Чарівна патика• 17 ноября 2024
Ответ дляСтигла полуниця
А що то за провід на підлозі? Десь з розеткою промахнулись? Не чіпляєтесь за нього?
Нє, то газон з автополивом вирішили зробити, ледь встигли до холодів, а пульт з дісплеєм ще не закріпили. Провід сховається за диванчиками.
ВільнаНазавжди• 17 ноября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
то есть без конкретики? ясно-понятно.
Разные оттенки белого, бежевого, кирпичного. Если в интерьере много цветов, то элементы одного цвета должны быть в одном оттенке, чтобы выглядеть цельно
Ищу-брожу• 17 ноября 2024
Ответ дляФрекен бок
От моя, в стані ремонту, частково декорую вже на Різдво.
Маю надію, що через місяць заїдемо
И вы считаете у вас не кокофония? Что у вас есть вкус? ))) где вы эти диваны откопали? Эти светильники?
Мій не такий• 17 ноября 2024
Ответ дляФрекен бок
Маю надію, що через місяць заїдемо
Донька Пшенки?
Стигла полуниця• 17 ноября 2024
Ответ дляМій не такий
Донька Пшенки?
Классика. Тот кто больше всех критикует за отсутствие вкуса, объективно сам его не имеет.
Фляшунька• 17 ноября 2024
Ответ дляФрекен бок
Маю надію, що через місяць заїдемо
Боже
Якийсь суцільний несмак.
Хто вам підбирав ці кольори шпалер і штор?
А ця плитка.....
Вони ж взагалі не поєднані.
🤣🤣🤣🤣🤣
Ось і Ваш ремонт теж можна так само розкритикувати, як і Ви автора
’На вкус и цвет товарища нет’
Якийсь суцільний несмак.
А ця плитка.....
Вони ж взагалі не поєднані.
🤣🤣🤣🤣🤣
’На вкус и цвет товарища нет’
ИграйМойГормон• 17 ноября 2024
Ответ дляпані Солоха
Нам теж мало, але частина взуття стоїть на килимку при вході. Не буду ж його фотографувати, щоб порадниці зафукали)
І правильно.
В мене враження, що у нас живе сороканожка. І це ще ми не якісь там шмоточніки. Буває я хочу і те і те купити, справа не в грошах. Я весь час думаю де я буду це ставить. У мене є тумба під взуття, вона немала. Я сама її придумала. Але не стану я ж ставити туди взцття зразу після носки. Його треба помити/попрати, висушити чи хоч провітрити після носки.
Не раз була свідком у інших як відкривають шкаф, а звідти штирь потного взуття. Я таке не переживу. Діти не хочуть доглядать за взуттям. Подршву мить тоже не будуть, щоб міняти туди сюди з тумби. Максимум зверху можуть пил струсити щіткою чи бруд мочалкою.Я ночами перу і мию їм взуття, сушу. Діти максимум на полку отакої лавки поставити можуть.
Я здурію з цим взуттям, чесно. Дійшло до того, що я забороняю купувати кожному більше 3 пар на сезон. Тобто зараз ботінки, теплі кросівки і теплі сапоги. Звичайні кросівки вже всі привела до ладу і поховала. Сьогодні тепло і просили звичайні кросівки, а я не дала))) один день і знов мені їх прати
Самая СоветЧиваЯ• 17 ноября 2024
Господи, автор. Напали на вас.....Я в шоке...
Что за люди(((
Мне ваш ремонт понравился. Свежо, светло, ново.
Пусть вас радует.
Что за люди(((
Пусть вас радует.
Чарівна патика• 17 ноября 2024
Ответ дляИграйМойГормон
І правильно.
Ооо, я теж дітям ночами мила і просушувала взуття. Але тепер з появою цих шафок проблема відпала. Вони не глухо зачиняються, є отвір для вентиляціі. Теплий пол в прихожій за ніч все висушить. Полички з ДСП виймаються і їх можна замінити якщо згниють, але такої потреби за багато років не виникало і все через теплі поли.
Тому заходимо в дім і взуття одразу по шухлядам. Ще й в шафі в прихожій в мене швабра стоіть завжди, удобно - килимків не треба
пу_пугренчик• 17 ноября 2024
Ответ дляФрекен бок
Маю надію, що через місяць заїдемо
Вы цыгане?
Розбещена цяточка• 17 ноября 2024
Ответ дляПузата Хата
Что тут современного? Примелькавшаяся плитка под мрамор?
куда ж без вас ?
Звоночек• 17 ноября 2024
Ответ дляФрекен бок
Маю надію, що через місяць заїдемо
Это скрины сториз клиринговой компании?)))))
Папобус• 17 ноября 2024
Ответ дляФрекен бок
Маю надію, що через місяць заїдемо
Пшонка стайл. Без комментариев.
П.С. Плитка как у автора на фото...
пані Солоха• 17 ноября 2024
Ответ дляИграйМойГормон
І правильно.
Таке саме. Прийшов з футболу, напихав своїх кросівок, а нам з чоловіком місця зась.
Забобонний фрукт• 17 ноября 2024
Розказую.
Ремонт у мене не сучасний, звичайний.
Купили штуку на тему, полички, що вішаються на дверцята шафи. Я думала фігня якась буде, але копійки вартує, чому б не спробувати
Повішали. Прижилося. Дуже зручно. Те взуття, що носиться тепер переважно на тих полицях складається. Прикріплено на дверцятах до шафи з верхнім одягом. Чоботів не носимо. Але я маю одні та і взагалі всякого взуття набирається. То все зберігається у кладовці, якою ми рідко користуємося.
Ще у нас для взуття зроблені висувні шухляду у сходах. У нас не прижилося. Там по 2 пари лиш помішається під однією сходинкою.
Ремонт у мене не сучасний, звичайний.
Залізна тьотя• 17 ноября 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ой, я з дитиною жила в подібній квартирі - кухня помаранчова (саме стіни), спальня - одна стіна червона, інші зелені, вітальня - жовта
. Власники квартири не молодята, але, мабуть, їх перло під час ремонту
ИграйМойГормон• 17 ноября 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Розказую.
Ремонт у мене не сучасний, звичайний.
Цікаво. Покажіть фото полиць на дверцятах
Г@Л@В@ломка• 17 ноября 2024
Ответ дляКупи слона
Ой ґвалт, що ж робиться!? Порадниця зафукала кольори, в якої колір цегли чомусь асоціюється з гімном? Що можу сказати, варто розширити світосприйняття, кольоросприйняття можливо тоді і світ не буде здаватися виключно кольором гівна 😀🤭
автор, класна квартира)))) зміюки тут вічно фукають на все гарне і красиве
Стетоскопуло• 17 ноября 2024
Ответ дляФрекен бок
Маю надію, що через місяць заїдемо
Пальмы за окном - для пущего Рождественского духа?)
Г@Л@В@ломка• 17 ноября 2024
Ответ дляФрекен бок
Маю надію, що через місяць заїдемо
дораго-бахато
Бавовна• 17 ноября 2024
Ответ дляФрекен бок
Маю надію, що через місяць заїдемо
Спасибо Вам
В который раз убедилась, что люди не имеющие вкуса , самые первые обсирают других
Ps и наймите декоратора , пусть это делает профессионал
Купи слона
• 17 ноября 2024
Ответ дляФрекен бок
Маю надію, що через місяць заїдемо
Я трохи розгублена через вашу критику плитки, бо ваша відрізняється лиш відтінком і менш яскравим малюнком😀.
Вважаю, що ця плитка з «однієї опери». Чи ви цього не помічаєте?