Кусман Сиру• 17 ноября 2024
Как поддержать подругу? Многодетная семья
4 детей. Постоянно жалуется, как тяжело. Живут очень скромно. Денег часто не хватает на еду. Работает один муж и то сезонные заработки. Переодически отправляю посылки с вещами и продуктами и перечисляю деньги. Но искренне не знаю, как можно кардинально решить их материальную ситуацию. Мне с одним ребёнком тяжело, есть кредиты, по этой причине не рожаю больше. С одной стороны меня впечатляет, что она родила 4 детей, с другой удивляет.
ЛісАпетная• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Переехать заграницу, переехать в больший город в Украине, доучиться мужу, сменить работу.
Ну прекрасно. Значит их все устраивает.
Действительно, чем плохо -куча людей слушают слезливые рассказы и верят, что нужно обязательно помочь, оторвать от своей семьи и детей.
Перестаньте ей звонить. При разговоре тоже говорите, как вам тяжело.
Мамаша в бигудях• 17 ноября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
И вообще,я думаю, что эта история выдуманная. Хотя в жизни у меня есть такие знакомые ,если мозгов нет, то чем тут поможешь
в мене такі самі знайомі є
неДоЖиру• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Ну, вот и я не понимаю, для чего. Дети говорит, что запланированные. Хотели 2 девочек и 2 мальчиков.
Хотеть можно …. Я хочу жить в огромным особняке , но у меня его нет, даже если бы предположить что мне его подарили, а дальше что ? Его содержание- огромные расходы…
Сосед купил тойоту, а теперь постоянно ноет, как дорого . И запчасти и резина и тд.
Не по Сеньке шапка(
Кусман Сиру
• 17 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
А чим же він там займається цілими днями? Клепає п´ятого?
Спит. Выпивает, но не запойный. С братом, соседями проводит время.
ЗновЗдоров• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Вы выросли в интернате?
Я виросла в нормальній сім´ї, де мені нічого на голову не падало, і мені було що їсти.
Мамаша в бигудях• 17 ноября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Так нехай чоловік їде за кордон на заробітки, має можливість. Маю таких родичів, з такою ж кількістю дітей. Ні разу ’дякую’ не сказали за допомогу, тому перестала допомогати. Все вважають що їм щось всі винні - від людей до держави , бо в них дітки, натомість не докладаючи зусиль зі своєї сторони
о, це точно, моя така подруга казала, що в школу ніколи гроші ніякі не здає, бо вона багатодітна, в неї 4 дітей, та діаманти, яка я й казала, а в мене троє, ніколи в голову не вступало, що можна не здавати, бо в нас гімназія, деякі підручники від самого початку були платні, до того ж є усілякі дні народження, хіба інші батьки мають здавати щоб її дітей привітали? про вчителів мовчу
Кусман Сиру
• 17 ноября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Вам дали пораду - повідомити соц служби.
’Ваша кісточка зі слола’ - не відміняє систематичне недоїдання дітей.
Соц службы не помогают ничем! Ни психологически, ни маиериально. Детям ещё и насилия не хватало в интернатах.
Перша леді колгоспу• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Як ви обзавелись такою подругою?
Мандолина Бу• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Потому что ежедневно говорит, что нечего есть, нет одежды и обуви, живут в антисанитарии, жильё в аварийном состоянии.
Що заважає чоловікові у той час, коли простій пр основній роботі, піти на іншу? Лінь?
Антисанітарія - пляшка рідкого мила 30 грн коштує. Ліньки помити?
Чи вони з чоловіком тільки на секс вмілі? Тоді то їх вибір.
ЛісАпетная• 17 ноября 2024
Все. Пора из темы выходить. Уже даже не интересно, на дереве выросли помидоры.
Кусман Сиру
• 17 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Нє, ну шо ви.
Звичайно не троль. Просто вам так шкода дітей подруги, що ви при наявності своєї дитини і кредитів часто їй допомагаєте. Так?
Ділюся тим, що маю.
Шпондєр• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
А тобто він теж мастак і брату, і сусідам розповідати сльозливі історії як їм важко жити...
Кусман Сиру
• 17 ноября 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
А що хочуть? Клянчити у чужих людей? П´ятого зробити?
Я не знаю, на что они надеятся
ЗновЗдоров• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Ви вже пишете, що батько там п´є.
Тож недовго їм до домашнього насильства залишилося.
Кусман Сиру
• 17 ноября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
А там нема?
Звідки інфа?
По опису маргінали, все може бути
Звідки інфа?
По опису маргінали, все може бути
Насилия нет
Перша леді колгоспу• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Я не знаю, на что они надеятся
Якщо ви не троль, то завершуйте цю ’дружбу’
Нога на ногу• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Вам адресу Нової пошти написати?
Напишите
Я им отправлю ящик презервативов
ОхиИВздохи• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Дуже допомагають. Знаю схожу сім´ю. Дали тиждень. Будинок прибрали, дрова купили, робота знайшлася. І тримання на контролі - добре тримають їх у тонусі.
Заберуть дітей - татко в тцк. Чим не стимул?
Кусман Сиру
• 17 ноября 2024
Ответ дляШпондєр
А ви взагалі бачили як вони живуть?
Чи це лише з їх слів?
Може вони вас просто доять?
І взагалі звідки ваша дружба?
Яким чином вас життя пов´язує?
Чи це лише з їх слів?
Може вони вас просто доять?
І взагалі звідки ваша дружба?
Яким чином вас життя пов´язує?
Бачила. Познайомились через дітей.
Я только за!• 17 ноября 2024
Ответ дляSvitlo_
Не допомагайте, бо за свою допомогу ви хочете дуже велику оплату.
Вас тут не всі зрозуміють.
Але влучно
Кусман Сиру
• 17 ноября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Подруги - це про щось спільне.
От що спільного в білого, пушистого автора і маргіналки?
Дети
Кусман Сиру
• 17 ноября 2024
Ответ дляSvitlo_
А вони вас питають як їм жити?
Питають, за що жити.
ЗновЗдоров• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Ділюся тим, що маю.
У вас самої кредити. Тож ви вже нічого не маєте, самі в боргах.
Для початку допоможіть собі самій.
А то таке відчуття, що за чужих дітей більше переживаєте, ніж за власну дитину.
Для початку допоможіть собі самій.
Соображалочка• 17 ноября 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
в мене такі самі знайомі є
І в мене є. Не голодують, живуть на широку ногу, але весь час скарги, як все дорого, як їм важко з двома (чекають на третього, свідомо запланованого), ніхто їм не допомагає і скільки в них кредитів.
Бачимось не часто, бо кожен раз одне й те саме. Я ще до зустрічі морально виснажена.
ОхиИВздохи• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Дети
Як спілкується ваші діти, якщо ви посилки відправляєте?
Де відбувається те спілкування і як? При зустрічі ви просто запитуєте чи їх не гвалтують?
Нога на ногу• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Ой, пишите сразу адрес
Кум в минсоцполитики работает, курирует соцслужбы по делам несовершеннолетних, передам ему, думаю они помогут