Кусман Сиру• 17 ноября 2024

Как поддержать подругу? Многодетная семья

4 детей. Постоянно жалуется, как тяжело. Живут очень скромно. Денег часто не хватает на еду. Работает один муж и то сезонные заработки. Переодически отправляю посылки с вещами и продуктами и перечисляю деньги. Но искренне не знаю, как можно кардинально решить их материальную ситуацию. Мне с одним ребёнком тяжело, есть кредиты, по этой причине не рожаю больше. С одной стороны меня впечатляет, что она родила 4 детей, с другой удивляет.
ГороховаЯ• 17 ноября 2024
Прочитайте и вашей подруге передайте https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3535898 читайте пост 11 и 14
автор Кусман Сиру • 17 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
У вас там генератор випадкових відповідей, чи що?

Якщо у батька є гроші на алкоголь, але немає грошей на їжу для дітей,то це вже перший крок до насильства. Поки що лише на рівні морити дітей голодом, але далі буде більше.
У батька є гроші і на цигарки, і на бензин, і їжу собі. Мені що сказати? Щоб вона розлучалась з ним? Їх влаштовує, але жаліється постійно на брак грошей.
Нога на ногу• 17 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
Дивно, що людина, яка має чотирьох дітей, може собі дозволити сезонні заробітки, в мене троє, крутилися, щоб зобезпечити дітям нормальне життя. Чесно кажучи, не вірю, чоловік виїзний, нехай їде на заробітки. Діти вже є, тому їх треба годувати, вчити, лікувати та давати старт.
У меня есть знакомая семья с 4-мя: родили столько, сколько могут поставить на ноги.
Да, не богатствуют, но и с протянутой рукой никто не ходит
В феврале 22-го выехали в Австрию, т к дети учатся/учились в школе с углубленным изучением немецкого. Старший ребенок осенью поступил в местный ВУЗ, младшие нормально ходят в школу. Папа правда катается туда-сюда, т.к. тут ЗП все таки выше, чем он сейчас пойдет работать за границей. Мама где-то на полдня устроилась работать.
А могли б тоже обзванивать знакомых и ныть как все плохо и как жить
автор Кусман Сиру • 17 ноября 2024
Ответ дляНога на ногу
После адреса
Заодно узнаете на деле, как и чем помогают
Вы же хотите помочь?
Я об этом и пишу. Что нет там помощи, один вред от соцслужб.
автор Кусман Сиру • 17 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
На відріз відмовляється їхати
Блакитна устриця• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
На відріз відмовляється їхати
От нас что нужно?
автор Кусман Сиру • 17 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
Реально, в мене в мами сусіди, також ситуація, як ви описали, 5 дітей, дівчинку чекали, батько-ледар і п´яниця, вона інфантильна калуша. Раз забрали дітей на півроку, другий, за третім разом віддали у прийомну сім´ю, де ними займаються. Ці телепні, вже чекають нову дитину
Для чого це прийомним сім´ям? Вони отримають за це гроші?
автор Кусман Сиру • 17 ноября 2024
Ответ дляSvitlo_
В подруги діти-інваліди?
З затримкою розвитку
Svitlo_• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
З затримкою розвитку
У вас теж дитина з затримкою розвитку?
Нога на ногу• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Вы к кому-то уже вызывали эти службы?
ЗновЗдоров• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
І тому ви їм постійно відправляєте посилки та перераховуєте свої гроші, залазячи в кредити.

Ви несповна розуму?
автор Кусман Сиру • 17 ноября 2024
Ответ дляГороховаЯ
Спасибо! Сохранила себе
ЗновЗдоров• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
З затримкою розвитку
Вибачте, але вже відчуття, що це ви сама з затримкою розвитку.
очки_ннадо• 17 ноября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Она тупая ? Чем ей помочь? Если она плодит нищету, то это её проблемы. Детей жаль только. Пусть страдает теперь ,если не умеет пользоваться презервативами или головой не думает
Звичайно тупа, тільки ви в цьому світі розумна. А ви кого плодите? Дітей народжують. І ´ніщєта´ поняття відносне. Сьогодні ви на коні, а завтра під ним. Так що обережно на поворотах
ДеньгиНеСдаю• 17 ноября 2024
Ответ дляочки_ннадо
Вы такая же? Я никого не пложу как раз,а они в здравом уме рожают 4 и при этом на еду еле хватает. Жаль детей.
тяжкаялюдина• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Им многие помогают. Но вопрос для чего так тяжело и плохо жить?
В смысле для чего?вы предлагаете ей самоубиться или детей обратно?
Туся муся• 17 ноября 2024
Ответ дляНога на ногу
Так я про це і пишу, мені дивно, що люди не маючи грошей на закриття основних потреб, не працюють. Ми спочатку, теж не жирували, був і одяг з секонду і не завжди могли дозволити відпочинок собі, але у дітей були і гуртки і табори. Працювали вдвох, потім потихеньку піднялись. Зараз діти виросли, мають свої сім´ї. У двох синів по одній дитині, обоє працюють. Ті, хто хочуть, шукають можливості, а не скиглять
Туся муся• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Так, отримують гроші, батькам призначені аліменти, люблять дітей, можуть і хочуть їх виховувати, не дивлячись на труднощі.
Мишка-шалунишка• 17 ноября 2024
Ответ дляГороховаЯ
Угу, именно это и поможет
Мишка-шалунишка• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Раздать детей в добрые руки?
Туся муся• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
На відріз відмовляється їхати
Ой, мені шкода дітей, можливо, у прийомних сім´ях де, їм дадуть раду, чи в спеціалізованих закладах їм буде краще. Принаймі, годувати та розвивати будуть.
Кукусики• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Соц службы не помогают ничем! Ни психологически, ни маиериально. Детям ещё и насилия не хватало в интернатах.
А чому вона не оформить допомогу малозабезпеченим? З трьома і більше дітьми дають навіть якщо чоловік не працює, або хай в ЦЗ стають і отримуватимуть, десь 3500 на кожну дитину до 6 років дітей і 4500 на старших. На дорослих 1500. 18000 в них повинно отримуватись, що не вистачить з їх доходів - доплатить держава
Зазвичай такі сім´ї добре в виплатах розбираються. Ну і якщо менші в садку то на них по 2100 повинні доплачувати до 6-р. віку, на третю і дальше дитину
Туся муся• 17 ноября 2024
Авторе, от чесно, а яких порад ви потребуєте тут? Ваші знайомі не хочуть нічого міняти, їм тяжко, але все влаштовує. Я не можу уявити, щоб мій чоловік витрачав на алкоголь, чи не мав роботи, чи я, коли дітям немає нормальної їжі, недоступне лікування та необхідні заходи для розвитку. Тут, незважаючи на дописи, багато звичайних мам, які працюють, разом з чоловіками і виховують дітей. І все, що можна порадити, піднімати дупу і мантулити, а то один орган в батька робочий. Чи розписатись у власній неспроможності і віддати дітей, туди, де ними зможуть займатись.
Туся муся• 17 ноября 2024
Ответ дляКукусики
Це треба ходити і шевелитись, такі люди ліниві.
очки_ннадо• 17 ноября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Якщо вам цікаво, то в мене 2 бажаних дітей. Ви нікого не плодите? У вас не має дітей? Це вас дуже шкода, з вашою ´розумністю´ важко сперечатися
ГугелП@лАмался• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Написали, что троль. Можете проверить и детям подарок сделать.
ну вони ж хотіли дітуй свідомо. Чому тепер чужі люди мають їм робити подарунки???
Леся Українка• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Ну, вот и я не понимаю, для чего. Дети говорит, что запланированные. Хотели 2 девочек и 2 мальчиков.
Люди считают ДОСТИЖЕНИЕМ много рожать.. единственным достижением. Много рожать позволяет здоровье.. У любой мамаши имеющей необузданных детей спроси.. и тут же льется ’а у меня их..3-4-5 я НЕ успеваю, меня они не слушаются.. я устала...’ те рожать ты не устала, ума хватило, а изучать КАК воспитывать нет ни сил, ни ума, ни времени... кому ты их рожала и КТО обязан их воспитать.. Так вот о количестве такие сообщают с гордостью. А о воспитании ’меня не слушаются.. это другим повезло иметь послушных детей!’ мда.. такие заняты ТОЛЬКО процессом... если что я работала много с детьми, у подруги 5-ро, все успевает, ни разу не жаловалась, дети воспитанные... но в большинстве своем многодетные увы и да.. Выход для подруги:
- помощь одеждой (тут на форуме отдают)
- село, огород, козы, куры.. на питание хватит..
ГугелП@лАмался• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Потому что ежедневно говорит, что нечего есть, нет одежды и обуви, живут в антисанитарии, жильё в аварийном состоянии.
антисанітарія з відустністю грошей не має нічого спільного.
Аристократка-тунеядка• 17 ноября 2024
У нас в посёлке позавчера сгорело 4 детей ,пока мамаша была на гульках .
Хай рожают , надо генофонд пополнять
Леся Українка• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Детям зачем подарки от чужих? У них есть родители! Это при совке боготворили многодетных и были льготы.. сейчас - нет! Сейчас много детей или у богатых или у НЕ умных. КТо-то плодился, а остальные будут ужиматься и делать подарки?? За что такая честь? Чтобы ваша подруга вдохновилась и в койку делать новых детей?? Детей мало родить! Ау! Не надо свое потомство перекладывать на других людей.. это ТУПО