Кусман Сиру• 17 ноября 2024

Как поддержать подругу? Многодетная семья

4 детей. Постоянно жалуется, как тяжело. Живут очень скромно. Денег часто не хватает на еду. Работает один муж и то сезонные заработки. Переодически отправляю посылки с вещами и продуктами и перечисляю деньги. Но искренне не знаю, как можно кардинально решить их материальную ситуацию. Мне с одним ребёнком тяжело, есть кредиты, по этой причине не рожаю больше. С одной стороны меня впечатляет, что она родила 4 детей, с другой удивляет.
Шпондєр• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Дети
Діти це привід до знайомства.

А дружба це коли ви з тією жінкою хочете спілкування бо з нею цікаво, весело проводити час, бо спільні інтереси і т.д.
Що у вас спільного, окрім наявності дітей? Нічого.

Вона просто знайшла вуха на які присіла, а ви включили режим ’рятівниці’.
Нога на ногу• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Розмовляли про це, кажется, що в чоловіка слабке здоров´я та взагалі він їхати нікуди не хоче.
На секс здоровье есть
З царем в голові• 17 ноября 2024
Ледащо зробило 4 дітей, а тепер їх має утримувати стороння жінка. Хай йде в армію, якщо тут заробити не в змозі.
автор Кусман Сиру • 17 ноября 2024
Ответ дляSvitlo_
Інтернат - те школа. В який клас підуть діти в 4 роки?
Інтернат, это не равно школа.
Мандолина Бу• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Спит. Выпивает, но не запойный. С братом, соседями проводит время.
Тоді допомоги сім´я не потребує.
Якщо випиває, то зі здоров´ям там все нормально.
Якщо доверху пузом лежить місяцями, то точно не голодує.

А пропиває він Ваші гроші. Спиртне коштує більше, ніж проста їжа

Жоден голодний мужик не витримає довше пари тижнів без м´яса, а підніме дупу і заробить
автор Кусман Сиру • 17 ноября 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Ви вже пишете, що батько там п´є.
Тож недовго їм до домашнього насильства залишилося.
Вы бдавно были в супермаркетах. Кто те люди, которые покупают алкоголь?
автор Кусман Сиру • 17 ноября 2024
Ответ дляSvitlo_
Прям телефонують і питають, Маш, а за що нам жити, дай відповідь.
Прямо так
Svitlo_• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Інтернат, это не равно школа.
Приведіть приклад дитячого інтернату не школи.
автор Кусман Сиру • 17 ноября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Як спілкується ваші діти, якщо ви посилки відправляєте?
Де відбувається те спілкування і як? При зустрічі ви просто запитуєте чи їх не гвалтують?
Мы в разных местах живём. Познакомились из-за детей.
Повелитель бітка• 17 ноября 2024
Автор, вы пишите что они не хотят ничего менять. Что вы ещё хотите узнать? Значит их устраивает этот образ жизни.
Svitlo_• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Прямо так
Скажіть - як хочете, так і живіть, ви дорослі люди.
автор Кусман Сиру • 17 ноября 2024
Ответ дляНога на ногу
Ой, пишите сразу адрес
Кум в минсоцполитики работает, курирует соцслужбы по делам несовершеннолетних, передам ему, думаю они помогут
Ну, вот расскажите, чем реально помогают соцслужбы? Изымают детей?
Аль де Барановна• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Прямо так
Зробіть експеримент і декілька місяців не висилайте нічого. Кажіть, що ж*па і ну ніяк немає можливості. На 90% впевнена що подруга перестане турбувати
Дайте вподобайок• 17 ноября 2024
Ответ дляЩедрик
Это ж сколько должен мутить паренек шоб 4х заделать??
15-20 тис грн
Svitlo_• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Ви їздили до них спеціально, щоб побачити як вони живуть? Як часто ви їх відвідуєте?
Шпондєр• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Була в супермаркеті.
Заходжу перед роботою печива на роботу купити, а там на касі вже стоїть таке чудо - руки трусяться, ’труби горять’, нашкребло десь на саму маленьку пляшку і цукерку, щоб закусити.

А ще на першому поверсі в квартирі прям з вікна продають. З 6 ранку стукають, а влітку з 4 години.

І десь же с*ки знаходять гроші...
Нога на ногу• 17 ноября 2024
Ответ дляМандолина Бу
Тоді допомоги сім´я не потребує.

Да тут уже откровенный троллизм пошел
Ну или тяжёлая форма тупости у автора
ЗновЗдоров• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
У вас там генератор випадкових відповідей, чи що?

Якщо у батька є гроші на алкоголь, але немає грошей на їжу для дітей,то це вже перший крок до насильства. Поки що лише на рівні морити дітей голодом, але далі буде більше.
Нога на ногу• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
После адреса
Заодно узнаете на деле, как и чем помогают
Вы же хотите помочь?
Мао_Мяо• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Прямо так
скажіть, що тре прикласти зусилля, і якщо їм не підходить жоден з запропонованих варіантів, то ви не знаєте чим допомогти.
Дайте вподобайок• 17 ноября 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ну а чем тут помочь кроме выслушать и посочувствовать?
Похлопать по плечу
Туся муся• 17 ноября 2024
Дивно, що людина, яка має чотирьох дітей, може собі дозволити сезонні заробітки, в мене троє, крутилися, щоб зобезпечити дітям нормальне життя. Чесно кажучи, не вірю, чоловік виїзний, нехай їде на заробітки. Діти вже є, тому їх треба годувати, вчити, лікувати та давати старт.
Нога на ногу• 17 ноября 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Похлопать по плечу
И сказать ’ бог дал зайку, найдется и лужайка’
ЗновЗдоров• 17 ноября 2024
Ответ дляНога на ногу
Тю, так вже й знайшлася!
Автор же і є та ’лужайка’!
Карапулька• 17 ноября 2024
Автор вже написала адресу НП, Скільки ще чекати?
Туся муся• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
Реально, в мене в мами сусіди, також ситуація, як ви описали, 5 дітей, дівчинку чекали, батько-ледар і п´яниця, вона інфантильна калуша. Раз забрали дітей на півроку, другий, за третім разом віддали у прийомну сім´ю, де ними займаються. Ці телепні, вже чекають нову дитину
ОхиИВздохи• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
То як ви бачите дітей і знаєте є там насилля чи нема? Ви вже сама собі суперечите.
автор Кусман Сиру • 17 ноября 2024
Ответ дляSvitlo_
Svitlo_• 17 ноября 2024
Ответ дляКусман Сиру
фото
В подруги діти-інваліди?
автор Кусман Сиру • 17 ноября 2024
Ответ дляSvitlo_
Вони приїздили в гості, бачила дітей. Їх будинок по фото та відеозвязку.