БезВзяток• 17 ноября 2024

Мама і син... ось заради таких фото круто народжувати рано)

Хоч я народила в 42, зараз 55 - і також нічого так виглядаю. Але звісно тут на фотці син Тіни - наче бойфренд))
графиняВишенка• 17 ноября 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
По перше: -фото якесь сфотошопляне , на кросівки його подивіться.
По друге:- вона виглядає на свій вік, не має там якоїсь неймовірної краси, і родила вона не так вже рано.
Хлопчина виглядає на свій вік, гарний , рослий.
Краще б вона собі вже мужика знайшла, не вірю що стільки років і нікого не було, а не сина тіскає
Дякувати Богу, що завжди знайдеться той, хто знає як краще)
Бандитка Сью• 17 ноября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Кому як)))) в 20-21 самій хочеться свободи, а не підгузки міняти і думати як прогодувати дитину
А в 40 свободы хочется гораздо сильнее, чем в 20. Приходишь уже к тому самому плато, на котором хочется уже жить каждой клеточкой. В 20 жизнь ещё такая. По наитию. А в 40 уже настолько осознанная, что не жить в кайф это больно) хотя, конечно, кайф у каждого свой .
Ms. Анонимная• 17 ноября 2024
Ответ дляШмоточницаца
Можна було й в 14 відправити, чи й в 16 а не в 7, не думаю що тут вона б не забезпечила йому вивчення мов та освіту в гарному закладі . Для малої дитини рости без батьків дуже травматично,коли мати відіслала тебе подалі в ранньому віці. Думаєте в 7 років йому важлива була освіта? Ви б погодилися щоб ваші діти з 7 років росли вдалині від вас ради хорошої освіти? Або щоб ваші батьки вас віддали в якусь круту спецшколу за тридев´ять земель в такому віці?
Знаете, есть разные родители, вообще, и мамы, в частности. Иногда детям лучше быть подальше от них, для собственного ментального здоровья.
Ласую колобками• 17 ноября 2024
Ответ дляграфиняВишенка
А в 19 свобода була?
Чекала вашого допису)
Все повинно бути у свій час, юність діється не для підгузків. Та й кількість реакцій рукалице говорить за себе)
КвартираЧья• 17 ноября 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Не бачу на фото де там бойфренд. Син і є. У неї на обличчі написано, що їй років 50, а хлопчині років 20.
Шо за лєсть така?)) Їй 62 в наст році.
Ромашкинная• 17 ноября 2024
Ответ дляХарчовий тріль
а что тут крутого? тощая стареющая женщина
А що.в 40 вже готуватися туди?
З вишневого садка• 17 ноября 2024
Ответ дляПушкининиана
Классно, когда тебе 40, твоим детям уже 20 и 21.свободаааа
С таким подходом можно не рожать и быть свободной всю жизнь 🤷 Детей рожают чтоб наслаждаться временем проведенным с ними пока растить и заботишься о них, если ждать свободы то зачем вообще рожать, объясните мне? Они вырастут и будут жить свою жизнь отдельную от вас.
Бойова• 17 ноября 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Как раз в реальности чётко видно мамку с сыном. У меня была одна знакомая, родила сыновей в 19 и в 21, она им не разрешала себя ’мама’ называть. Только по имени. И тоже всегда с восторгом рассказывала, что сначала её принимали за старшую сестру на детской площадке, а потом за подружку. Для меня это нездоровая дичь.
Точно. Так люблю слово мама, а моя мама любить бабуся, а не по імені. Хоча є такі знайомі як ваша, тільки по імені.
Кастрюлька• 17 ноября 2024
Рожать ради фоток крутых?
Мда...
Единорог_помог• 17 ноября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Ага, 60 їй ну ви хоч так відверто не фантазуйте. Тіна гарно виглядає, на років 35, але ніяк не 50. Не розумію, що це заздрість? Для чого на біле казати чорне і навпаки?
Та які 35? Мені самій 31 і немає в мене такого страшного обличчя. Не знаю де Ви таких страшних 35 річних бачили, щоб говорити, що ця бабця виглядає на такий вік. Фігура гарна, а обличчя ну жах же.
Нафаня Маня• 17 ноября 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
А може, краще чоловіка мати, ніж з сином сумнівні фотки робити?

Уточню: сумнівні з точки зору авторового ’бойфренд’.
ну в неї чоловік помер від раку
З вишневого садка• 17 ноября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Жалею что не родила а 20, сейчас 30 и как подумаю, то и детей не хочется
Так вам и в 20 не хотелось. Зачем вам взрослые дети, ради фоток? У взрослых детей своя жизнь.
ПочтальЁнша• 17 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
народжувати заради ФОТО? рилли?
Ну да, некоторые сейчас свою жизнь живут ради фоток
Кастрюлька• 17 ноября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Значит вам не надо рожать
Все буде Україна• 17 ноября 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Тіну ми всі бачимо, а вас ні. То покажіть. Як виявиться, у вас велике самомнєніє
Нафаня Маня• 17 ноября 2024
Ответ дляграфиняВишенка
А в 19 свобода була?
ой, в мене троє дітей, завжди була свобода, ніколи не відчувала себе прикутою. діти всюди зі мною були, першу дитину народила у 19, молодшу у 36
КвартираЧья• 17 ноября 2024
Ответ дляШмоточницаца
Нащо говорити, що комусь треба було зробити так як ви вважаєте?)))
З вишневого садка• 17 ноября 2024
Ответ дляРадикальная
К чему тут возраст? Можно и в её возрасте быть ужасной,неопрятной,толстой и одеваться как бабушка в секонде.
И в 55 можно выглядеть красиво,стильно и ухоженно. Были бы деньги и не было бы лени.
Ви правы. Посмотреть старые выпуски беременна в 16, где мамам некоторых 16летних героинь по 34-37 лет, тётки тётками.
КвартираЧья• 17 ноября 2024
Ответ дляПушкининиана
Ну, у меня подружка в 30 родила. Тоже не супер) это просто нужно пережить. Памперсы, зубы, колики, садики, школы - это этапы.
Я родила в 30. Не шкодую ні разу
Ласую колобками• 17 ноября 2024
Ответ дляВельми шановна
Донька Стінга так і виглядає) Хоча так щоб молодою її не назвеш)
У Стінах шестеро) і якщо хлопцям пробачають такий собі вигляд, то дівчата там підкачали) бо Стінг сам по собі сумнівний красунчик, та й Труді вибачте, та ще коняка, наша Леся набагато краща
Ромашкинная• 17 ноября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Краще не треба,будемо дивитися на Тіну
З вишневого садка• 17 ноября 2024
Ответ дляЗамурмишка
свободы хочется всегда - в 30, 40, 50 - не меньше
Я о том и говорю. Хочется свободы - живи себе сама. Зачем рожать ребенка с целью побыстрее вырастить и освободиться? В чем смысл, кто-нибудь объяснит мне?
Борець за гаманець• 17 ноября 2024
Конечно пока маленький отправить самого в Англию, а здесь вторую молодость проживать
Ласую колобками• 17 ноября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Она чудит часто,если вы не знаете.
Не, не знала
ПесиКот• 17 ноября 2024
Ужасное фото , морда у Таньки Либерманши как у бабки
Единорог_помог• 17 ноября 2024
Ответ дляКвартираЧья
Шо за лєсть така?)) Їй 62 в наст році.
Не знаю скільки їй років. Пишу на скільки виглядає)
На паровозе• 17 ноября 2024
Ответ дляБандитка Сью
У меня в 40 была 10-летняя дочка, я не могу сказать что прям вот была так сильно загружена, вполне свободна
КвартираЧья• 17 ноября 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Значить класно зберіглась
КвартираЧья• 17 ноября 2024
Ответ дляНа паровозе
І в мене)
Все буде Україна• 17 ноября 2024
Ответ дляПесиКот
Як у вас?