Мамкиня доця• 17 ноября 2024

Питання до біженців - через який час після закінчення плануєте повертатися

Думаю, що в той же день кинусь речі збирати. Але чи буде безпечно дитині. І через який час можна...
Тема просто поділитися думками. Хочеться поговорити про повернення.
Освічую темряву• 17 ноября 2024
Ответ дляМать драконов
Все пугают, а объяснить толком никто не может. Сплошь загадочные
На форумі налякані - а по факту з котлована вже житло розібране
Всі знайомі поляки в процесі будівництва житла
ПушАпница• 17 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
За 2021 рік трудові мігранти переказали в Україну рекордні 15 млрд доларів – найбільше за весь час.

Про це йдеться у даних Національного банку.

Так, за попередніми даними за 2021 рік в Україну було перераховано 15 млрд доларів, з яких 14,98 млрд доларів – у якості оплати праці.

Таким чином перекази за рік зросли на 3 млрд доларів, або на 25,4%.

Їдять то їдять , а зарплату перечислять на батьківщину
Хто виграє ?
А в 23 році скільки переказали зарплати ? В Україну
І кому? Як тут сімʼями вже всі
Директор Пляжу• 17 ноября 2024
Ответ длясказочное_Бали
На нидерландском читать и понимать умеете?
Смогу, если надо
Борисфенка• 17 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Навряд чи німці ганяються за кількістью виключно - цікавлять то платники податків а не дармоїди
Он укр біженці їм так вливають кошти що всіх на роботу пробують відправити :)
У мене також враження, що ганяються за кількістю, приймають всіх біженців.
Нащо їм сірі і убогі, хтозна. З працевлаштуванням швах, Турбо-джоб провалився.
Отжигающая• 17 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву

Хто виграє ?
А рик 2021 вам ни о чем не говорит? Дела давно минувших дней. Найдите статистику на польском, сколько потратили украинцы в Польше в 2021. Теперь же ситуация выглядит совсем иначе с гигантским перекосом в сторону Польши.
Директор Пляжу• 17 ноября 2024
Ответ дляМамкиня доця
А брєд в чому? До кого ви звертаєтесь?
До вас, автора поста. Неужели непонятно?) Вы же чушь принесли сюда?
Освічую темряву• 17 ноября 2024
Ответ дляПушАпница
І кому? Як тут сімʼями вже всі
Погугліть
І не всі сімʼями . І таки є кому допомагати і в Україні багатьом
Освічую темряву• 17 ноября 2024
Ответ дляОтжигающая
Вище писали що українці рятують Польщу з 2014 року ;)
А по факту - рятували своїми заробітками свої родини в Україні
Борисфенка• 17 ноября 2024
Ответ дляПушАпница
І кому? Як тут сімʼями вже всі
Мабуть, ще більше переказали в 23-му, багато сімей розірвані, шлють кошти всім родичам в Україну і заробітчани, і біженці.
ПушАпница• 17 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Погугліть
Батькам хіба що і то ! Не всі, гуглила
Тому й смішно
Бо заробітчани жили в кімнатках, і економили
А зараз сімʼями живуть з дітьми і дружинами, повноцінно
В іншій країні
Різницю розумієте ?
Отжигающая• 17 ноября 2024
Ответ дляМать драконов
Ну кто вам будет тут лекцию читать? У вас вопрос человека, который совсем не разбирается в геополитика, истории, экономике и т.д.
ПушАпница• 17 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Де розірвані? В Польщі ? Сходіть ввечері в піцерію чи в супермаркет 🤓
Отжигающая• 17 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Жилищный пузырь добром не кончается нигде
Мать драконов• 17 ноября 2024
Ответ дляОтжигающая
Хоть в общих чертах
Kupiryukzak• 17 ноября 2024
Как только 24 параграф превратится в тыкву, уеду. А сколько времени на это будет, пока никто не знает.
Отжигающая• 17 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
В Киеве тоже разлетались, как горячие пирожки Правда? Даже во время войны
Освічую темряву• 17 ноября 2024
Ответ дляОтжигающая
Кожного особисте рішення
Особливо коли рата кредиту рівна аренді ;)
І платиш своє а не комусь
Борисфенка• 17 ноября 2024
Ответ дляПушАпница
Не одна Польща на білому світі.
Отжигающая• 17 ноября 2024
Ответ дляПушАпница
І кому? Як тут сімʼями вже всі
И я тоже самое пытаюсь доказать
ПушАпница• 17 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Не одна Польща на білому світі.
Ви вступили в діалог саме про Польшу
Ок, в Чехії те саме, заробітчани давно сімʼями
Освічую темряву• 17 ноября 2024
Ответ дляОтжигающая
И я тоже самое пытаюсь доказать
Ок , без українців Польщі прийшов би кінець :)
Зараз всі наберуться досвіду рятування економік чужих країн і Україну відновлять а там і поляки з німцями почнуть на заробітки заїжджати
Борисфенка• 17 ноября 2024
Ответ дляПушАпница
Ви вступили в діалог саме про Польшу
Я вступила в діалог про трудових мігрантів:
’За 2021 рік трудові мігранти переказали в Україну рекордні 15 млрд доларів –’
Отжигающая• 17 ноября 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Ещё раз. Вы мне не ответили. Что с 2014 года ели украинцы в Польше и где одевались? Кому платили за аренду?
Мать драконов• 17 ноября 2024
Ответ дляОтжигающая
Интересно, почему вы решили, что задав такой вопрос, человек ни в чем не разбирается? Мне просто интересно узнать, насколько диванные геополитики и социологи могут объснить, почему же так хреново в Польше? Одни обтекаемые фразы , но ни одного аргумента
Освічую темряву• 17 ноября 2024
Ответ дляОтжигающая
Читати лекцію не маю бажання ;)
Khmelnichanka• 17 ноября 2024
Тоді, коли не буду мати підстав залишатися надалі.
ПушАпница• 17 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Тоді спеціально для Вас

У 2021 році значна частина трудових мігрантів з України працювала в країнах ЄС, таких як Польща, Чехія, Німеччина, та в інших країнах, як Італія і Іспанія. Згідно з даними, найбільше українців було залучено до роботи в Польщі, де було видано близько 1,7 мільйона дозволів на роботу.
Борисфенка• 17 ноября 2024
Ответ дляПушАпница
Тоді спеціально для Вас

А в 2022 році картина кардинально помінялися. І що?
Отжигающая• 17 ноября 2024
Ответ дляМать драконов
Хоть в общих чертах
Разберитесь сами, мне облом пояснять очевидные вещи
Мать драконов• 17 ноября 2024
Ответ дляОтжигающая
Все как всегда,когда нечего сказать