Пекельнi Борошна• 18 ноября 2024

У кого 2-3 сына подростка

У кого 2-3 сына подростка , Они у вас очень много едят? Много готовки у вас выходит?
У меня 2 сына, но они ещё маленькие. Кушает так себе, перебирают. Подруга с единственной дочкой пугает меня, что в подростничестве я их не прокормлю. Муж мой кстати подростком немного ел.
Поделитесь как у вас.
автор Пекельнi Борошна • 18 ноября 2024
Ответ дляФайна дівка
Ну так, а если они много едят, что делать будете? На улицу выкинете? На девочек поменяете?
Ну мне просто интересно ) мальчиков люблю своих, пусть кушают на здоровье
Санта Барбара• 18 ноября 2024
Ответ дляПарасюха
Ну, печеньем я детей не кормила никогда, проблема как раз кормить полезной едой, а не пищевым мусором
Печиво і не може бути основною їжою. Але до чаю завжди зміталось, і в основному вночі, коли я спала. Ви в дитинстві теж не їли ніколи печива?
ПочтальЁнша• 18 ноября 2024
Старший син, якому 20 років, займається спортом, їсть багато вже років 4, середній, якому 17років, раніше їв не багато, зараз почав займатись спортом+скачок росту-почав їсти в 2 рази більше, просить м´ясо. Донька 14 років їсть набагато менше ніж хлопці, хоча в неї теж був стрибок зросту нещодавно.
Готую багато, але не виварками , на 1-3дні різного потроху
Угадайс• 18 ноября 2024
У меня один сын, 13 лет. С 11 лет ест порции как отец, часто больше. Плюс постоянные перекусы. Из спорта только плавание раз в неделю. Но никогда не думала как его прокормить, просто радуюсь что не перебирает и ест все что даю.
Мамаша в бигудях• 18 ноября 2024
Сын очень много ел. Спасала бабушка с пирожками)) он не привередничал в еде. И борща тарелку и пару пирожков сверху или бутер с варёнкой. Ну а как.. растёт же организм.. вырос до 186
Дідова баба• 18 ноября 2024
Підлітки їдять більше дорослих. Вже самостійніші ніж малі діти, тому і мама і тато мають основну роботу і підробіток. Бо ще треба і навчання оплачувати і житло.
Акуна_Матата• 18 ноября 2024
Много ест, тренируется в зале, набирает массу. Полкило мяса в день + гарниры, сладкое, все остальное . Короче, очень дорогой в содержании подросток. 😂
Додаю напруги• 18 ноября 2024
Конечно едят
Растущий организм требует питания
Главное - обеспечивать качественный белок
Ніколи не збрешу• 18 ноября 2024
Ответ дляДодекаэдр
У моей подруги мужчина один из трех братьев, плюс папа, подруга пришла к ним в гости, а там выварки как в детских садиках вместо кастрюль😆
Так в моєї свекрухи було. У неї три сина + чоловік. Варила виварками. Як всі роз´їхалися, вона казала, що не може розрахувати продукти, щоб зварити на маленьку каструлю.
ЖенаАйтишнеГа• 18 ноября 2024
У меня двое, 14 и 16. Очень много. Я на кухне все свободное время.
Цветочница• 18 ноября 2024
Не просто много, а очень много) оба худые, но едят как 4 взрослых мужика.
После полноценного обеда с первым, вторым и чаем с пирогом, через 2 часа-а что покушать?😂
Щира українка• 18 ноября 2024
Ответ дляСанта Барбара
Ой, зато в дівчаток інші трати) треба було сказати бідна ти, це ж скільки коштів треба на ногті/зачіски/ макіяж/одяг). А ще не дай Бог, в пелені принеси. Дурнувата ваша подруга)
Та що ви кажете... Якщо адекватну дитину ростити, а не муклу якусь, то які нігті/макіяжі/зачіски? Нігті самостійно робляться, макіяж максимально природній, волосся чисте, доглянуте без ейртачів всіляких (максимум якась маска, не за всі гроші світу). Одягу, може, й дещо більше потрібно, але ж якісний чоловічий одяг часто дорожче жіночого коштує.
Санта Барбара• 18 ноября 2024
Ответ дляЩира українка
Добре, на дівчаток гроші непотрібні). А хлопців автор не прокормить, тому подрузі потрібно було залякати автора).
Ви, мабуть, та подруга).
Потребую апгрейду• 18 ноября 2024
я коли росла теж багато їла, мама і відчим кричали що є зайва вага і буду жирна, бо були тільки дешеві вуглеводи і організму не вистачало тупо всього ( до речі виросла і уже 25 років не жирна
з дітьми мені простіше, запікала мясо, рибу, багато страв з яйцями робила, сир і звісно фрукти овочі в достатній кількості, звісно їли більше в період росту , але не можу сказати що прям багато готувала, наприклад шматок мяса більше був то так, але по часу і трудозатратам все як і зараз, коли вже не ростуть
Пацан к успеху шел• 18 ноября 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
у моей родной сестры естественная тройня - мальчики, 13 лет было в августе. Едят много!!, один перебирает, но он вообще другой по характеру .. но моя сестра уважает его вкус, занимаются спортом. Когда я вижу сколько готовит моя сестра - мне становится страшно, там еще и папа 2 метра,но одно радует - папа много и хорошо зарабатывает.
Поддакиваю иногДА• 18 ноября 2024
Ответ дляЩебетуха
Я девочка) , ела по 3 порции всего. Вспомню- вздрогну. 😁
Мама только и говорила- я же только купила! Я же только приготвила- где оно???
)
Я теж така була. Школу з 39 кг при зрості 160 см закінчила))) як згадаю, то жесть. З чоловіком майбутнім зустрічались, то я одразу сказала: дивись, скільки їм, щоб потім лікті не кусав так до сороковніка ледве 47 набрала, але після 30-ти вже так не жерла