Сегодня я не я• 18 ноября 2024

Скажіть чесно? Пішли б від чоловіка, якщо мали достатньо фінансів?

От якби Ви знали, що зможете забезпечити себе і дітей житлом, харчуванням, медициною і т.д. самостійно. Пішли б від свого чоловіка? Анонімне опитування.
Я все більше думаю про те,що мабуть пішла б.
Результат:
вже голосів: 189
80 (42.33%) Ні, у нас все ок
58 (30.69%) Пішла б
51 (26.98%) Результат
Туфли в чешуе• 18 ноября 2024
Ответ дляБез комплексів
Нельзя
много пар имеют регулярный секс, при этом любовниц и любовников, думаете у них есть душевная близость?
жінка незаміжня• 18 ноября 2024
люблю, и все и везде и во всех смысла хорошо и когда была и душевная близость, но если бы такие были обстоятельства, то ушла б по одному маленькому нюансу, это может быть совсем не важно, но кому как)))))
Манкоголік• 18 ноября 2024
Муж проверен декретом,бытом и болезнями,это важнее,чем финансовая сторона(для меня во всяком случае),поэтому нет
Сегодня сержусь• 18 ноября 2024
нема мого варіанту ’пішла’, без ’б’.
Сегодня сержусь• 18 ноября 2024
Ответ дляdulenok
я и ушла, не имея их
аналогічно, забрала тільки дітей. Починала практично з нуля
Чучело-Мяучело• 18 ноября 2024
Ответ дляЖменятко
А кохання,а секс,як без цього?
Вы серьезно? Вы только что узнали, что люди так живут? Или просто тролите? Не все в браке по любви, бывает по расчету или в принципе удобно обоим. Секс - это так же не гарантия хорошего брака. Секс уж точно не держит брак, держит другое, но да, когда его нет - помогает быстрее развалиться паре. Вы как вчерашняя.
Без комплексів• 18 ноября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Не все бляди
БезПаспортаНеПродаю• 18 ноября 2024
могу, я не тряла своего дохода и т д, пока любовь
Одні думки• 18 ноября 2024
Ответ дляЖменятко
А кохання,а секс,як без цього?
Вы думаете, после 25 лет брака кохання як в медовий місяць?
Щедрик ведрик• 18 ноября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Навіщо тоді жити разом?
Бачу_майбутнє• 18 ноября 2024
Конечно нет, что за странный вопрос :)
Если б был хреновый муж, то не выходила бы за него вообще, не рожала бы от него или ушла бы уже давно независимо от финансов.
неДоПриличий• 18 ноября 2024
А зачем жить с тем кто тебе не в радость и кто тебя бесит, ради квартиры и тарелки супа? Зачем рожать от мудака? Я не завишу от мужа финансово у меня есть свое жилье я прекрасно могу жить и без мужа. Но я люблю мужа и даже когда он остался без работы и почти год учился работе в новой сфере и все его доходы уходили на обучение наши отношения не изменились.
Госпожа_тамагочи• 18 ноября 2024
Ответ дляБез комплексів
Мой муж имеет 3300 пенсии,люблю и никуда не уйду
Вы обеспечиваете себя и его?
Госпожа_тамагочи• 18 ноября 2024
Ответ длялюблю_тортики
Не пішла би.
Чоловік готує на постійній основі , що скажу робить.
З дитиною робить уроки .
Вы его любите или просто удобно? Как повар и нянька бесплатная
вре_Динка• 18 ноября 2024
Я можу забезпечити собі той самий рівень комфорту, що забезпечує мені мій чоловік. Єдине, що накопичення були б значно менші, ні, від чоловіка не пішла б. Бо мене з ним не гроші тримають
люблю_тортики• 18 ноября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Нянька это что по вашему ?)😅
люблю_тортики• 18 ноября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Что за бредок ?
Удобно прям с первого дня ?
Туфли в чешуе• 18 ноября 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Навіщо тоді жити разом?
обычно одна половина и не догадывается, думает что все ок, не замечает что душевной близости нет, потому что секс есть. и соседями их никак не назовешь
Мама Карло• 18 ноября 2024
Ответ длялюблю_тортики
Не пішла би.
З дитиною робить уроки .
Вам вже написали, що ви абʼюзер?
люблю_тортики• 18 ноября 2024
Ответ дляМама Карло
Вам вже написали, що ви абʼюзер?
Біда )
Рогнеда Карповна• 18 ноября 2024
Ні в якому разі
люблю_тортики• 18 ноября 2024
Ответ дляМама Карло
Вам вже написали, що ви абʼюзер?
Хуня що чоловік не працював , і я не пішла.
І не лишила його в час коли тяжко хворів.
Але кожен бачить що хоче)
Рогнеда Карповна• 18 ноября 2024
Ответ дляОдні думки
Ну, в мене не як в медовий місяць через 25 років, а набагато міцніше
Мама Карло• 18 ноября 2024
Ответ длялюблю_тортики
Але кожен бачить що хоче)
Та я жартую. Тут багато злих та дурних жінок, які не розуміють, що гроші це важливе, але не головне
Мама Карло• 18 ноября 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Ми разом 26 років, з них 23 в шлюбі. Звісно що не медовий місяць, але це інший рівень і він напевно більш міцний та надійний, в ньому менше пристрасті, проте більше надійності, вдячності та довіри
Щедрик ведрик• 18 ноября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
моє поняття «сусіди» та ваше відрізняються
люблю_тортики• 18 ноября 2024
Ответ дляМама Карло
М ти пройшли багато , зберегти шлюб важко.
Одного разу я думала піти , так як грошей мало.
Ви думаєте я комусь потрібна з причепом?
Так у нас було кохання немає свого житла , чоловік не мільйонер , але ми працюємо і стараємося вдвох.
Зараз в час війни у моїх подруг чоловіки не працюють , і нічого якось живуть люди.
Кума моя вигнала чоловіка , так як вона сама дуже багата , чоловік , нічого не хотів робити , дитина в них гіперактивна, з дитиною не сидів їсти не варив , не працював , вона його забезпечувала і він тільки і спорт зал ходив та з друзями на пиво.
Розійшлися аліментів не платить , дитині нічого ніколи не купує.
І в них теж було кохання)
Без комплексів• 18 ноября 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Вы обеспечиваете себя и его?
У мене 10 тис зп
МашМааш• 18 ноября 2024
Финансов уже достаточно, от мужа не ухожу
И не ушла бы
Люблю + нам очень комфортно в бытовом плане вместе (те даже если без любви, то есть много причин быть рядом)
Домашня Зюзя• 18 ноября 2024
А кому я буду жисть портить? Га?