Сегодня я не я• 18 ноября 2024
Скажіть чесно? Пішли б від чоловіка, якщо мали достатньо фінансів?
От якби Ви знали, що зможете забезпечити себе і дітей житлом, харчуванням, медициною і т.д. самостійно. Пішли б від свого чоловіка? Анонімне опитування.
Я все більше думаю про те,що мабуть пішла б.
Результат:
вже голосів:
80 (42.33%)
Ні, у нас все ок
58 (30.69%)
Пішла б
51 (26.98%)
Результат
Заикальница• 18 ноября 2024
Ответ дляБез комплексів
У мене 10 тис зп
Як Ви живете з таким бюджетом? Інвалідність же ще вимагає ліків?
Силиконочка• 18 ноября 2024
Ответ дляСегодня я не я
За що живете?
Автор, а чому ви не можете себе забеспечити та своїх дітей?
Вы не працюєте?
Без комплексів• 18 ноября 2024
Ответ дляЗаикальница
Просто живу і все.Ліки депакін біля 600-700 гривень обов´язково раз в місяць
woman Warrior• 18 ноября 2024
Думается, что кто не рассматривает замужество как форму бытовой проституции, пперед таким вопросом и не становятся.