Анна-54f2• 18 ноября 2024

В кого була така ситуація з тестами на вагітність?

Підкажіть,ситуація надзвичайно дивна,з 11 дпо почали показувати тести хороші полоски на вагітність,всі різних виробників-не привиди,фото додаю,хгл в крові був відсутній в 3 різних лабораторіях,через 2 дні затримки почалась звичайна менструація,на узд ше рано шось бачити,лікарі самі нічого не розуміють, зараз при місячних полоска є,але слабша,як розуміти це? Якщо біохімічна,то кров теж мала показувати і я так розумію не такі жирні полоски на тестах.. в кого була можливо схожа ситуація,я в шоці просто,вагітність бажана!
CuteMay• 18 ноября 2024
Беременность была это точно. Вопрос что с ней сейчас, если у вас обычные месячные. Идите на узи. Покажет
автор Анна-54f2 • 18 ноября 2024
Ответ дляCuteMay
Я була позавчора,лікар сказала ше рано і нічого не видно ше,пухлин і кіст немає,плідного яйця поки теж…
CuteMay• 18 ноября 2024
Ну в таком случае, вам остается только ждать и следить за ощущениями.
фан L.O.S.T.• 18 ноября 2024
Было такое, бхб. Полоски показывало, ХГЧ очень маленький, на УЗИ ничего не было, через 2-3 дня ещё меньше стал ХГЧ.
Не расстраивайтесь, даже в следующем цикле всё может получиться
автор Анна-54f2 • 18 ноября 2024
Ответ дляCuteMay
Запишусь позже на узд,просто цікаво,як тести показували,а кров ні,як таке може бути…
Сонечко• 18 ноября 2024
Позаматкова таке не дає? Але теоретично, хгч всеодно мало б бути підвищене.
автор Анна-54f2 • 18 ноября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Спасибо,хгч в крови могло не уловить наверное даже,а в моче да,?хотя наоборот должно быть
автор Анна-54f2 • 18 ноября 2024
Ответ дляСонечко
Ну поки не видно нічого по узд і не болить,піду на узд пізніше,кров теж мала показати хгч думаю
автор Анна-54f2 • 18 ноября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
У вас після такого настала норм вагітність? Тепер не вірю тестам і хвилююсь..
Ольга.Д.О.• 18 ноября 2024
Да, очень странная ситуация... Может просто совпал какой-то феномен с химии, когда реагент проявился от чего-то другого. Поинтересуйтесь, на что ещё тест может дать такую химическую реакцию. Вы не принимали накануне каких-то нестандартеых медицинских препаратов, может косметических? Возможно стоит сдать развёрнутый анализ мочи.
автор Анна-54f2 • 18 ноября 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
Кроме витаминов для планирования и омеги ничего не принимаю,диагнозов,что ростет ложно хгч тоже нет и предыдущие 3 цикла,что планируем такого не было,были чистые тесты..очень странная ситуация,не то слово
Сижуревувшоке• 18 ноября 2024
Дуже хочеться вас підтримати і щоб у вас все вийшло.
В мене не зовсім така ситуація була, але теж дивна. Тести були позитивні,але пішли місячні і я відмінила візит до лікаря, вирішила що тести були ложні. Місячні йшли за розкладом протягом наступних 3х місяців, а я зі своєю зайнятістю ніяк не могла дойти до лікаря та і почувалася як завжди. На 4 місяці таки дійшла і виявилося що весь цей час я була вагітна . Донечці вже 15 років, чудова дитина.
автор Анна-54f2 • 18 ноября 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Може і в мене таке,місячні йшли звичайні чи менші та коротші? Після початку місячних ви вже звичайно,що тести не робили? Чудово у вас все вийшло!
Завтра не пью• 18 ноября 2024
А зараз що тест показує?
Я шалунья• 18 ноября 2024
може бути недосттність прогестерону або якісь мутації і вагітність не наступає а проходять наче як звичні місячні якби ви тест не робили то і не дізнались
автор Анна-54f2 • 18 ноября 2024
Ответ дляЯ шалунья
Так,можливо
автор Анна-54f2 • 18 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
А зараз що тест показує?
Вчора такий був,сьогодні не робила…
Я такая наивная• 18 ноября 2024
Ответ дляЯ шалунья
ну так кровь должна была бы показать наличие хгч
автор Анна-54f2 • 18 ноября 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Ну вот как? В крови нет,а тестов куча,разных с жирными полосками🤯
Завтра не пью• 18 ноября 2024
Ответ дляАнна-54f2
Вчора такий був,сьогодні не робила…
Ну явно хгч сильно впав, навіть судячи по тестах(( в цьому циклі вагітності нема вже. В наступному як побачите такі смугасті тести, краще зразу підключити прогестерон і йти до лікаря. Все у вас вийде!
автор Анна-54f2 • 18 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Дякую,хочу здати прогестерон аналіз в другій половині циклу,все одно лікар призначить
Я такая наивная• 18 ноября 2024
а вы хгч случайно не в Синево сдавали?
автор Анна-54f2 • 18 ноября 2024
Ответ дляЯ такая наивная
а вы хгч случайно не в Синево сдавали?
В синево та аналітиці,а що там хибні можуть бути результати?
автор Анна-54f2 • 18 ноября 2024
Ответ дляЯ такая наивная
а вы хгч случайно не в Синево сдавали?
Де іі тоді здавати,щоб норм?!
Я такая наивная• 18 ноября 2024
Ответ дляАнна-54f2
в Синево с таким просто сталкивались, когда была беременность, а хгч они выдали небеременный, хотя уже точно должно было показать.
автор Анна-54f2 • 18 ноября 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Ну я здавала в перший день затримки,то хтозна…,якщо у вас було хибне,то теж так собі вірити…
Я весела булька• 18 ноября 2024
А у вас точно вже була овуляція цього місяця? Під час неї всі тести полосатились у мене дуже гарно))

Може бути бхб, може бути помилка лабораторії. Може, треба здати ще раз на ХГЛ та на прогестерон кров, і подивитися рівні. Може виникати субхоріальна гематомка при імплантації яйцеклітини, і тоді вона кровить. Нажаль, на таких ранніх термінах дійсно дуже важко чітко зрозуміти, що саме відбувається. Але бажаю вам, аби все вийшло, як вам потрібно!
автор Анна-54f2 • 18 ноября 2024
Ответ дляЯ весела булька

Була овуляція по тестам 2.11. Я почала перевіряти з 10 дпо на вагітність,то вже пройшло було 10 днів,подивлюсь,записалась на узд після цієі овуляції на 8 день,дякую вам за побажання!
Сижуревувшоке• 19 ноября 2024
Ответ дляАнна-54f2
Ні. Звичайні. По 5 днів і зі звичайною кількістю. Лікар сказав що таке рідко, але буває. Тести звісно що вже не робила. Ну а на 4 місяці там не те що тести не потрібно було робити, там вже сердце прослуховувалось. Єдине з чого я раділа, що алкоголь я майже ніколи не вживаю( хіба на новий рік і ДН), та і на більшість ліків в мене алергічна реакція, тому теж ніколи нічого ’важкого’ не вживаю. Єдине часто п´ю щось від головного болю, але то на щастя не вплинуло на розвиток дитини.
автор Анна-54f2 • 20 ноября 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Дякую,піду через 10 днів на узд