Підкажіть,ситуація надзвичайно дивна,з 11 дпо почали показувати тести хороші полоски на вагітність,всі різних виробників-не привиди,фото додаю,хгл в крові був відсутній в 3 різних лабораторіях,через 2 дні затримки почалась звичайна менструація,на узд ше рано шось бачити,лікарі самі нічого не розуміють, зараз при місячних полоска є,але слабша,як розуміти це? Якщо біохімічна,то кров теж мала показувати і я так розумію не такі жирні полоски на тестах.. в кого була можливо схожа ситуація,я в шоці просто,вагітність бажана!
фан L.O.S.T.• 18 ноября 2024
Было такое, бхб. Полоски показывало, ХГЧ очень маленький, на УЗИ ничего не было, через 2-3 дня ещё меньше стал ХГЧ.
Не расстраивайтесь, даже в следующем цикле всё может получиться
Сонечко• 18 ноября 2024
Позаматкова таке не дає? Але теоретично, хгч всеодно мало б бути підвищене.
Ответ дляфан L.O.S.T.
Спасибо,хгч в крови могло не уловить наверное даже,а в моче да,?хотя наоборот должно быть
Ответ дляфан L.O.S.T.
У вас після такого настала норм вагітність? Тепер не вірю тестам і хвилююсь..
Ольга.Д.О.• 18 ноября 2024
Да, очень странная ситуация... Может просто совпал какой-то феномен с химии, когда реагент проявился от чего-то другого. Поинтересуйтесь, на что ещё тест может дать такую химическую реакцию. Вы не принимали накануне каких-то нестандартеых медицинских препаратов, может косметических? Возможно стоит сдать развёрнутый анализ мочи.
Ответ дляОльга.Д.О.
Кроме витаминов для планирования и омеги ничего не принимаю,диагнозов,что ростет ложно хгч тоже нет и предыдущие 3 цикла,что планируем такого не было,были чистые тесты..очень странная ситуация,не то слово
Сижуревувшоке• 18 ноября 2024
Дуже хочеться вас підтримати і щоб у вас все вийшло.
В мене не зовсім така ситуація була, але теж дивна. Тести були позитивні,але пішли місячні і я відмінила візит до лікаря, вирішила що тести були ложні. Місячні йшли за розкладом протягом наступних 3х місяців, а я зі своєю зайнятістю ніяк не могла дойти до лікаря та і почувалася як завжди. На 4 місяці таки дійшла і виявилося що весь цей час я була вагітна
. Донечці вже 15 років, чудова дитина.
Ответ дляСижуревувшоке
. Донечці вже 15 років, чудова дитина.
Може і в мене таке,місячні йшли звичайні чи менші та коротші? Після початку місячних ви вже звичайно,що тести не робили? Чудово у вас все вийшло!
Я шалунья• 18 ноября 2024
може бути недосттність прогестерону або якісь мутації і вагітність не наступає а проходять наче як звичні місячні якби ви тест не робили то і не дізнались
Я такая наивная• 18 ноября 2024
Ответ дляЯ шалунья
ну так кровь должна была бы показать наличие хгч
Завтра не пью• 18 ноября 2024
Ответ дляАнна-54f2
Вчора такий був,сьогодні не робила…
Ну явно хгч сильно впав, навіть судячи по тестах(( в цьому циклі вагітності нема вже. В наступному як побачите такі смугасті тести, краще зразу підключити прогестерон і йти до лікаря. Все у вас вийде!
Ответ дляЗавтра не пью
Дякую,хочу здати прогестерон аналіз в другій половині циклу,все одно лікар призначить
Я такая наивная• 18 ноября 2024
Ответ дляАнна-54f2
В синево та аналітиці,а що там хибні можуть бути результати?
в Синево с таким просто сталкивались, когда была беременность, а хгч они выдали небеременный, хотя уже точно должно было показать.
Я весела булька• 18 ноября 2024
А у вас точно вже була овуляція цього місяця? Під час неї всі тести полосатились у мене дуже гарно))
Може бути бхб, може бути помилка лабораторії. Може, треба здати ще раз на ХГЛ та на прогестерон кров, і подивитися рівні. Може виникати субхоріальна гематомка при імплантації яйцеклітини, і тоді вона кровить. Нажаль, на таких ранніх термінах дійсно дуже важко чітко зрозуміти, що саме відбувається. Але бажаю вам, аби все вийшло, як вам потрібно!
Ответ дляЯ весела булька
Була овуляція по тестам 2.11. Я почала перевіряти з 10 дпо на вагітність,то вже пройшло було 10 днів,подивлюсь,записалась на узд після цієі овуляції на 8 день,дякую вам за побажання!
Сижуревувшоке• 19 ноября 2024
Ответ дляАнна-54f2
Ні. Звичайні. По 5 днів і зі звичайною кількістю. Лікар сказав що таке рідко, але буває. Тести звісно що вже не робила. Ну а на 4 місяці там не те що тести не потрібно було робити, там вже сердце прослуховувалось. Єдине з чого я раділа, що алкоголь я майже ніколи не вживаю( хіба на новий рік і ДН), та і на більшість ліків в мене алергічна реакція, тому теж ніколи нічого ’важкого’ не вживаю. Єдине часто п´ю щось від головного болю, але то на щастя не вплинуло на розвиток дитини.
Ответ дляСижуревувшоке
Дякую,піду через 10 днів на узд