Ацетилсалициловая кислота• 20 ноября 2024
Дівчата, відправляти доньку в Україну?
Доньці 13 років, не вчиться, уроки не робить, постійно обманює всюди, це почалося з 10 років. В кімнаті срач жахливий
Вчора повинні були бути на зустрічі в хайскул, вона відмовилася іти, я приїхала, вона відмовилася іти (ми квитки резерв вали місяць назад, там обмежена кількість)сказала що хочу лежати на дивані і нічого не робиии, піду працювати в МакДональдс чи листодувом.
Країна дуже дорога, я працюю на 2 роботах щоб утримати.
Вчора я їй сказала що мені не має значення де лежить на дивані, просто в Україні це можна робити майже безкоштовно.
В Україні є тато, якого вона любить неймовірно, ми розвелися коли їй було 7 років, з-за алкоголю і азартних ігор.,він дуже хороша людина, але абсолютно безплвідалтна
Також поруч живуть його батьки.
Дівчата я вже не можу, проплакала всю ніч, йду вся запухша на роботу
Також поруч живуть його батьки.
Результат:
вже голосів:
68 (61.82%)
Відправляти додому
42 (38.18%)
Мучитись далі
Ваша прЭлесть• 20 ноября 2024
Конечно отправлять. Составит в игровых автоматах папке компанию, и бабушке с девушкой поможет с пенсией разобраться
Ацетилсалициловая кислота
• 20 ноября 2024
Вона лікується від депресії, в неї не було друзів і адаптація була дуже важкою
Тепер після прийому пігулок декілька місяців в неї купа друзів, діти замотивовані, подаються заявки в хайскул, роблять проекти стараються.
Я маю на увазі що оточення в неї хороше
Моя ж нічого не хоче, каже зробила домашку/вивчила поему - все брехня.
Я маю на увазі що оточення в неї хороше
Фоточки нема• 20 ноября 2024
Конечно отправлять. Родите себе в дорогой стране нового, удобного ребенка
Фоточки нема• 20 ноября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я маю на увазі що оточення в неї хороше
Вам не стыдно троллить на такую тему?
Борисфенка• 20 ноября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я маю на увазі що оточення в неї хороше
І це привід відправити її під ракети і шахеди до тата-ігромана і алкоголіка?
Ацетилсалициловая кислота
• 20 ноября 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Ну а мне что делать
Девочки, я вам клянусь, пьет всю кровь из меня. Ничего не хочу, ничего не буду
Психолог не помогает
Мы в Канаде, тут очень дорогая жизнь, ничего не делать можно гораздо дешевле дома
Должна же быть какая-то цель, моего пахания на двух работах??
Психолог не помогает
Ацетилсалициловая кислота
• 20 ноября 2024
Ответ дляФоточки нема
Вам не стыдно троллить на такую тему?
Вы издеваетесь?
Топтунша• 20 ноября 2024
Я бы её спросила хочет ли она к папе, если да - вот билет.
Может поживёт в Украине и что-то в голове станет на место.
А если нет,то смысл вам рвать жопу на двух работах?
ЧукИГеки• 20 ноября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я маю на увазі що оточення в неї хороше
вона така й буде по життю.
Фоточки нема• 20 ноября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну а мне что делать
Психолог не помогает
А какая у вас в канаде цель? Зачем вы там?
Воленс-неволенс• 20 ноября 2024
Ответ дляТоптунша
Фуліганка• 20 ноября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну а мне что делать
Психолог не помогает
Так это ваши проблемы, а не ребенка.
Ацетилсалициловая кислота
• 20 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Тато зараз не грає і не пʼє
Але чесно кажучи двічі на рік зараз це дійство відбувається
Білий Лосик• 20 ноября 2024
Ответ дляФоточки нема
Наверное ради хорошего будущего для ребёнка.
Крайня невістка• 20 ноября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Тато зараз не грає і не пʼє
А если сорвется? Возвращайтесь с ней!
Фуліганка• 20 ноября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну а мне что делать
Психолог не помогает
Это не она решила ехать а Канаду, не она решила пахать на двух работах и забить на дочь. Это ваше решение, надо было думать раньше, заниматься ребенком
Мафиозная• 20 ноября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну а мне что делать
Психолог не помогает
А вы когда ехали в канаду, с ней посоветовались? Свои финансовые возможности оценили ? Чего вы в каждой теме (а это не первая ваша писанина) тыкаете , что там все дорого, вы на двух работах? Это ваш выбор жить в дорогой стране. Не тяните? Велком ту юкрейн .
Ацетилсалициловая кислота
• 20 ноября 2024
Ответ дляЧукИГеки
вона така й буде по життю.
Ось мені від того і важко
Вона зовсім не мене не схожа, зовсім!!!!!
Як не моя дитина
Тільки читати любить, оце єдине
Тому я і думаю, що вона нещаслива зі мною. Коли їй було сім років, я вдягала їй картку в коридорі і вона мені сказала, що я не хочу бути такою як ти, коли вирости. Ти сильно чемна в правильна
Як не моя дитина
Тільки читати любить, оце єдине
Борисфенка• 20 ноября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Тато зараз не грає і не пʼє
Сину майже 13 років, також прибирати і уроки вчити не хоче, не уявляю, щоб я його самого відправила до якогось алкоголіка, що зараз не п´є пару місяців.
Ви в собі?
Топтунша• 20 ноября 2024
Ответ дляФуліганка
Она решила работать в маке)
Фуліганка• 20 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Ну не вышло
Фоточки нема• 20 ноября 2024
Ответ дляБілий Лосик
Из вашего ответа понятно, что от реалий Канады вы очень далеки. А автор к ним немного приблизилась). Хочу услышать ответ от нее)
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ось мені від того і важко
Як не моя дитина
Тільки читати любить, оце єдине
Як не моя дитина
Тільки читати любить, оце єдине
Ооо, да тут как раз Вам и надо с собой разбираться.
Борисфенка• 20 ноября 2024
Ответ дляМафиозная
З дітьми у таких питаннях не радяться, вони нездатні оцінити стан речей.
Білий Лосик• 20 ноября 2024
Ответ дляФоточки нема
Не воспринимайте так близко к сердцу. Это была ирония, если что.
Ацетилсалициловая кислота
• 20 ноября 2024
Ответ дляФоточки нема
Ми уехали в августе 2023 года, после мая23 я приняла решение уехать, когда не спали практически месяц. Она сама хотела в Канаду,
Моя цель была перетерпеть войну, ее цель минимум выучить Английский, и возможно в будущем получить высшее образование канадское
Фуліганка• 20 ноября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ось мені від того і важко
Як не моя дитина
Тільки читати любить, оце єдине
Як не моя дитина
Тільки читати любить, оце єдине
Мда… жаль ребенка.
Вы эгоистка
ЧукИГеки• 20 ноября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ось мені від того і важко
Як не моя дитина
Тільки читати любить, оце єдине
Як не моя дитина
Тільки читати любить, оце єдине
а вона хоче назад в Україну??