Мамзелькіна• 20 ноября 2024
Друзья на работе. Как отморозиться ?
Устроилась на работу 3 месяца назад.
Обросла кругом ‘друзей’ которые постоянно зовут на перекуры, позволяют вольности и шутки в поведении.
Мне такое не нравится, так как я знаю, что эти же ‘друзья’ первые побегут на меня жаловаться.
Как аккуратно дистанцироваться, но чтобы не нажить себе врагов?
Если отказываю выйти, зовут снова.
Жінка з перцем• 20 ноября 2024
Скажіть що кинули палити, бо боїтесь захворіти раком легень. І попросіть підтримати вас на шляху до здорового життя
Мамзелькіна
• 20 ноября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Ну так это не всегда именно курить.
Это еще и ‘просто подышать воздухом ‘
Не все же курят ))
Это еще и ‘просто подышать воздухом ‘
Не все же курят ))
Жінка з перцем• 20 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Ну так это не всегда именно курить.
Это еще и ‘просто подышать воздухом ‘
Не все же курят ))
Это еще и ‘просто подышать воздухом ‘
Не все же курят ))
Ну а як ви щось скажете стосовно «просто подихати», щоб ніхто не помітив мороз? Там де можна ось таку відмазку придумати, там придумайте. А де не можна, то по ходу діла і ситуативно дивіться.
Ви ж самі розумієте, що сказати «я не хочу з вами виходити» так само негативно сприймається, як постійно бути зайнятою від роботи і тд.
Мамзелькіна
• 20 ноября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Так я для этого и создала тему))
Радуга-дуга• 20 ноября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Мне вообще пофиг. Подковерные игры не люблю. В офис хожу работать, все остальное-мало интересует, даже если не нравится коллегам
Мамзелькіна
• 20 ноября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Так за вами никто и не бегает
Сиреневая цапля• 20 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Так за вами никто и не бегает
Мужики хотят вдуть?
Жінка з перцем• 20 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Так я для этого и создала тему))
Ну от я вам і написала свій варіант)) якщо хочете щось більш глобальне, то ось:
Я напевно поки пас виходити на перекури, бо хочу більше сконцентруватись на роботі. Не хочу засиджуватися ввечері.
Але я, як людина, яка пропрацювала в колективах 15 років вангую, що легше інколи виходити і просто фільтрувати, що говорите. Ніж намагатися дистанціюватися, зберігаючи гарні відносини)) це нереально.
Радуга-дуга• 20 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Так за вами никто и не бегает
Мне не платят, чтоб за мной бегали. Платят за то, что указано в должностной инструкции.
Мамзелькіна
• 20 ноября 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Женщина, вы тему читаете?
Я за вас рада. А спрашиваю, что делать в моей ситуации
Радуга-дуга• 20 ноября 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Мужики хотят вдуть?
Замужем, секс 3-4 раза в неделю. Спасибо, что поинтересовались
Латвийские_Номера• 20 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Так за вами никто и не бегает
Лучше ,что бы звали в компанию и дружить,чем быть изгоем в коллективе.
Мамзелькіна
• 20 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Лучше. Но не когда это ‘постоянно ‘
Борисфенка• 20 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Лучше. Но не когда это ‘постоянно ‘
Спокійно сказати ’Не цього разу, мені тут табличку треба закінчити’. Кожний третій раз ходіть на перекур. Потім кожний п´ятий.
Радуга-дуга• 20 ноября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Женщина, вы тему читаете?
Читайте внимательно. Ответ межу строк
Я тут с краю постою• 20 ноября 2024
Отмазки: ’Мне лень вставать’
’Хочу поработать, люблю работу)’
’Ой, не хочу пока отвлекаться’
Там так холодно, я лучше здесь посижу’
’Я только сосредоточилась’
Не благодарите
’Хочу поработать, люблю работу)’
’Ой, не хочу пока отвлекаться’
Там так холодно, я лучше здесь посижу’
’Я только сосредоточилась’
Не благодарите
Мамзелькіна
• 20 ноября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Отмазки: ’Мне лень вставать’
’Хочу поработать, люблю работу)’
’Ой, не хочу пока отвлекаться’
Там так холодно, я лучше здесь посижу’
’Я только сосредоточилась’
Не благодарите
’Хочу поработать, люблю работу)’
’Ой, не хочу пока отвлекаться’
Там так холодно, я лучше здесь посижу’
’Я только сосредоточилась’
Не благодарите
Спасибо
Мамзелькіна
• 20 ноября 2024
Ответ дляMs. Доброта
Фраза друзья здесь лишняя
Специально для вас я это слово в кавычки взяла
Радуга-дуга• 20 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Кому лучше? «Друзьям», руководству или вам?
Секретница• 20 ноября 2024
Вы должны определиться вы пришли на работу работать или дружить?
Люди приходят на работу работать а не дружеские отношения заводить. точка)
Мамзелькіна
• 20 ноября 2024
Ответ дляСекретница
Ну, видать, работать, раз я задаю здесь этот вопрос.
Таракашечка• 20 ноября 2024
Вам скільки років? Я без наїзду і сарказму. Думаю ви молоденька зовсім. На перекур не можу, бо кашляю від диму/нещодавно кинула і це спокуса і подібне. Розповідати про себе саме нейтральне і нецікаве пліткарям, яку книгу прочитала, що їла на вечері з батьками, за всіх співробітників, боса, на весь негатив, підводити брови і відповідати, дивно, я такого не помічала..чи вас ніхто не ображає, так само, та наче ніхто, я не помічала. Придумуйтете собі справи,ой треба відправити звіт, доробити таблицю, ой у двоюрідної сестри день народження, ой сьогодні вечором йога/йду до бабусі на вечерю. На тупі, навіть похабні жарти, легка посмішка і типу ок, щось клацайте в телефоні чи компі. Я б ще прикол потянула, що от в нашій церкві, от наш батюшка/пастор так і так на таке каже і у відповідь якісь нісенітницю розповідати, мов от в нашій церкви у Лідії Іванівні брат є, пив дуже, мав дітей від двох жінок і от онко/потрапив в аварію, батюшка/пастор каже, що то його покарання і хрест і йому то нести, але я все одно за нього молюся щодня. Я б ще пісню на манер хелп мі фейт завчила і співала б, беручи інших за руки(якщо звісно то не суперечить політиці компанії)
Сіточка• 20 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
В смысле - быть изгоем в коллективе ?
БезникаяЯ• 20 ноября 2024
Ответ дляТаракашечка
Щиро дякую, я до сліз сміялась з моменту оповіді про церкву і пастиря
Таракашечка• 20 ноября 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Рада, що вам настрій підняла