Хочу в БАНю• 20 ноября 2024
Який телефон купити?
Не можу вибрати.Який брати?
Результат:
вже голосів:
28 (93.33%)
iPhone 15
2 (6.67%)
Iphone13
Хочу в БАНю
• 20 ноября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Никакой разницы нет глобально , был 11, 15 и 16 сейчас
Зараз 11 в ідеальному стані але батарея 80 .Хочуть купити в мене за 8000 думаю теж .
Love_Love_Love_• 20 ноября 2024
Ответ дляХочу в БАНю
За 8 тис 11 айфон? Це ж 200$
Хочу в БАНю
• 20 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
За 8 тис 11 айфон? Це ж 200$
Йому 3 роки ж
Хочу в БАНю
• 20 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну це якось дуже дешево
Виставляла місяць тому за 9500 з купою чохлів і зі склами .Тиша .Понизила до 8500.Пишуть можуть забрати на днях за 8000.В ябко на обмін взагалі 7500 пропонували.
Хочу в БАНю
• 20 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну це якось дуже дешево
Батарея слаба в нього вже .
Love_Love_Love_• 20 ноября 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Капєц, я б мамі подарувала краще
Хочу в БАНю
• 20 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Капєц, я б мамі подарувала краще
У мами самсунг мій старий .Краще батарея ніж в цього .Воно ним як телефоном тільки користується,нащо їй той айфон.
Хочу в БАНю
• 20 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Капєц, я б мамі подарувала краще
Тим паче я хочу трохи повернути кошти за телефон теж раз взяла 15 .А за скільки ви би купили ?
Love_Love_Love_• 20 ноября 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Ну то я про себе і до того що я б краще когось порадувала з рідних ніж віддала даром, це жесть 8 тис за хороший телефон
Хочу в БАНю
• 20 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
На олх ціни різні взагалі в усіх.Батарею краще поміняти на ньому ,на день не хватає.
Love_Love_Love_• 20 ноября 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Я живу в США, тут 11 про макс при обміні на 15 брали за 400$ минулого року.
Я вже просто не пам’ятаю українських цін.
Зараз 15 про макс на 16 про макс з копійчаною доплатою можна обміняти
Хочу в БАНю
• 20 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну в Україні ціни вище на ці гаджети нажаль (
Я колись брала у Польщі ,потім через пів року повернула ндс ще раз приїзджала
Хочу в БАНю
• 20 ноября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
А камера ,батарея,яскравість?
Тайп сі це ж краще
Хочу в БАНю
• 20 ноября 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Самсунг
Вже був 2 рази.Хороші теж є
Якось так і живу• 20 ноября 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Вже був 2 рази.Хороші теж є
А я все никак (
Поздравляю с покупкой
Хочу в БАНю
• 20 ноября 2024
Ответ дляЯкось так і живу
А я все никак (
Поздравляю с покупкой
Дякую
Але чекати ще ,завтра передзвонять може немає наявності.Я не оплачувала ще ,хочу при отриманні на магазині.
Летюча помилка• 20 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Скажите как вам 16? К меня тоже был 11, сейчас 15. Вот думала может поменять 15 на 16
Я не вижу разницы никакой , кроме того что пишут словами в обзорах 😁 муж подарил летом новый ноут и та же ситуация , со старым никакой глобальной разницы нет.
Летюча помилка• 20 ноября 2024
Ответ дляFashion4
Ждите 17.
АБВГДэшница• 21 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А підкажіть, яка ціна в США на Айфон 15 та 16?
Love_Love_Love_• 21 ноября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Така як на сайті епл + податок
Несемо світло разом• 21 ноября 2024
Дочке купили четырнадцатый ему год и батарея 90%. Что в этих айфонах находите хорошего?