Зашла на 5минут• 21 ноября 2024
Харків. Хочу оновити трошки інтер´єр, чоловік проти, що робити?
Всі розуміють, що життя в Харкові це життя на чемодані, може доведеться виїхати в будь-який момент. Є подушка фінансова невелика, на рік життя знімати житло десь вистачить.
Повернулися ми в 23році, ось рік вже вдома. Тут розбите скло у дверях міжкімнатних (у чотирьох дверях). + коридор шпалери вже старі та негарні. + на кухню б докупити скатертину гарну нову та ще стелаж для іграшок,бо вони по всій хаті. Це все вийде приблизно у 5000 двері замінити скло + скатертина 2000 + стелаж з ящиками 4000 + ремонт коридору не знаю скільки точно. Окей нехай 20 000 на то все. Ці гроші можна ж взяти в подушці і зробити раз ми вже тут. Дні ідуть, двері побиті мене бісять і це взагалі погана прикмета тріщини на склі.
А чоловік вперся - ні, нащо взагалі щось міняти. Отак уже рік минув, і так і живемо.
Ви б витратили ці гроші на покращення свого побуту чи згодні з чоловіком що тільки після війни все треба робити?
Я ж не прошу капітальний ремонт, я рахую що це дрібниці, але важливі бо кожного дня ми вдома багато часу
За Харків і що треба терміново виїздити прошу не писати будь ласка бо ситуації у всіх різні чому люди залишаються
Фіфачка• 21 ноября 2024
я би да, кто-то нет. меня тоже б раздражоло побитое, несиправное. моральное состояние тоже важно покарйней мере для меня
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Стекла в дверях, скатерть и стеллаж это самые рядовые покупки. Ваш муж не о том думает. Время (в отличие от денег) никогда не приходит, время только уходит.
Ось і я про це. Це дрібниці і не шалені гроші ж на це
Куда ж без меня• 21 ноября 2024
Скатерть за две тысячи и стеллаж для игрушек точно необходимы? Некрасивые обои тоже ещё повисят. Стекла купите,пусть муж вставит.
ДолькиКабана• 21 ноября 2024
Я б купила скатерть и стеллаж для игрушек - это вообще никакого отношения не имеет к войне.
А вот стекло б я не меняла и обои.
Не вижу смысла.
А вот стекло б я не меняла и обои.
Не вижу смысла.
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Можна і дешевше скатертину, то приблизно написала вартість хорошої хб, стіл у нас великий
SantaMonika• 21 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Краще б поставити двері без скла
Або скло чимсь замінити ( вилетять знову - травматично
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Ответ дляДолькиКабана
А вот стекло б я не меняла и обои.
Не вижу смысла.
А вот стекло б я не меняла и обои.
Не вижу смысла.
А прикмета що оці всі тріщини в домі це погано? Чи не морочитися
Tatyana_tr• 21 ноября 2024
Я бы потратила эти 20 тыс., потому что это мое психологическое состояние, жить на руинах не хорошо. Кстати себе обновление делала летом 14-го года. Тоже казалось не ко времени.
З родзинкою• 21 ноября 2024
За сколько вы заработаете эту двадцатку? Именно вы . Ну в двадцать вы конечно вряд-ли влезете.
Anastasiya-f052• 21 ноября 2024
Правильно ваш чоловік говорить.
Зараз нема сенсу.
А гроші можуть знадобитись.
Зараз нема сенсу.
А гроші можуть знадобитись.
ДолькиКабана• 21 ноября 2024
Что за скатерть такая за 2000 грн?
попроще ничего нет? Например просто прозрачная
Мама двох донечок• 21 ноября 2024
Мне кажется можно взять денег и сделать так, чтоб было уютно, и морально спокойно, меня бы например только напрягали разбитые стекла, и так слушаешь те сирены каждый день, бабахи, ещё и на битые стекла смотреть, морально можно с ума сойти, пусть и 20000 тысяч выйдет, зато будет уютно и комфортно
ДолькиКабана• 21 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Нет такой приметы.
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Ответ дляSantaMonika
Краще б поставити двері без скла
Ми хотіли, але у нас нестандартні розміри всюди, нові то дуже дорого вийде всюди міняти, хотіли як варіант замінити скло на ДСП чи щось, майстри не беруться та і чесно кажучи в Харкові майже нема зараз майстрів таких, всі виїхали. Тому в ідеалі так взагалі прибрати всі скляні двері, але то дійсно лише після війни
Куда ж без меня• 21 ноября 2024
Ответ дляSantaMonika
Краще б поставити двері без скла
Оргстекло какое-то
КоролеВешна• 21 ноября 2024
Конечно менять , жизнь проходит нужно себе улучшать и делать комфорт, а не не ждать будущего
ДолькиКабана• 21 ноября 2024
Либо заменить побитое стекло на не стекло, либо не трогать.
Какой смысл менять стекло если через сутки/неделю/месяц/в лбл момент оно опять побьется
Фляшка на трьох• 21 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
посмотрите здесь в продавалке были скатерти TCHIBO стоковые большие и качество отличное
Зубачистка• 21 ноября 2024
Обои бы не меняла 100%, вместо стекол поставила бы пластиковые прозрачные вставки - стекло это опасно сейчас, может покалечить, тем более уже вылетало... А скатерть и стеллаж почему бы и нет.
ДолькиКабана• 21 ноября 2024
Ответ дляФляшка на трьох
+1 к чибо. Они отличные
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Ответ дляЗубачистка
Це воно було побите ще до війни, ми квартиру купили у кінці 21го року, лише місяць тут пожили до повномасштабної(
Це не від прильотів
Белочкой зови• 21 ноября 2024
Дивлюся виробників одягу з Харкова, вони в виробництво по 50000 доларів вкладають, а тут скло в двері
Фляшка на трьох• 21 ноября 2024
Ответ дляДолькиКабана
+1 к чибо. Они отличные
я себе темно-синюю выхватила огромную, а маме брала молочную - красота
Зубачистка• 21 ноября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Це не від прильотів
ну сейчас такое время, что чем меньше стекол в доме, тем лучше! у нас во всех дверях стекла и я собираюсь купить пленку самоклейку прозрачную, чтоб наклеить на них, чтоб оно хоть не разлетелось в разные стороны. Вместо скотча.
Зашла на 5минут
• 21 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Не хоче він вставляти каже купа мороки треба майстра, і нащо скло, коли треба повністю міняти двері, а нові це точно не на часі