Крем для арбуза• 21 ноября 2024

Куди звернутися при проблемах в садочку

Дуже наболіло(
Сьогодні забираю в тривогу дитину, а няня каже моїй дитині - мама не навчила тебе курточку вдівать, сиділи дома не навчилися, як ти задовбав! ( якраз я у дверях це чую)
Завідуюча і ще хтось з персоналу стояли і не робили зауважень(
Іти туди немає бажання тепер зовсім(
Розвитку нуль, дітей було 7 ро і саме моя дитина місяць не ходила, а сьогодні лише 2 години пробула і задовбала няню)

Якщо в районі то це освіта? Куди правильно звернутися, або зробити пост ( рекламу ) чудо няні!
Ля-ля-ля• 21 ноября 2024
А вообще автор выдохните и успокойтесь. Сегодня вы в школе работаете по трудовому договору, а завтра вам его не продлевают, и вы идёте в этот сад проситься на работу(в жизни всякое бывает).
Ksenia2291• 21 ноября 2024
Ответ длячерная мамба
За год из гимназии, в которой учился мой ребенок, ушли 8 учителей. Трое из начальной школы, пятеро - отличные предметники из старшей школы.
Из моей школы за год никто не ушел. Много чего еще зависит от директора, а не от ’ неадекватных родителей’
автор Крем для арбуза • 21 ноября 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Ви мене не зрозуміли?
Ksenia2291• 21 ноября 2024
Ответ длячерная мамба
По 100-300 грн? )))
Конверт со ста гривнами это нечто))) Ну разве может, лет 15 назад возможно такое и было)
автор Крем для арбуза • 21 ноября 2024
Ответ длячерная мамба
Так а чего не перевели ребенка в лучший госсад или в частный?
Бо по перше далеко дуже
По друге боліє часто! Ходили 2-3 дні і місяць хворі
Та і тривоги часті
Ля-ля-ля• 21 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Ви мене не зрозуміли?
Я вас поняла. Вы хотите устроить скандал, хотя по сути вы работаете в одной упряжке. Решите этот вопрос без крови и мяса.
Ksenia2291• 21 ноября 2024
Ответ длячерная мамба
Для вас это одно и то же?
Ок. Приходите в магазин, просите взвесить 100 г колбасы, а вам говорят, как вы задолбали. Я работала в магазине в студенческие годы, просили и 100 г, и ’ грамм 180 и не больше’. Бесили жутко, но никому не хамила. П.с. Да лучше бы эта няня застегнула ту курточку за 2 сек, чем ребенка стояла вычитывала и морали читала
автор Крем для арбуза • 21 ноября 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Я вирішила! В Садочок платний підемо! А там нехай розбираються! Няні я повідомила, шо більше її не турбуватимемо, то нехай там всіх інших і надалі калічить своїми словами)
Одне єдине від щирого серця бажаю щоб таке відношення вона мала в найблищому майбутньому від свого оточення!
Трейдер кріпти• 21 ноября 2024
Ответ длячерная мамба
В саду моете?
Мои дети не ходили и не ходят в садик
Ля-ля-ля• 21 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Ой, молодая вы да горячая. Платить за частный сад будете со своей зарплаты 9 тыс? Там ходил не ходил, а заплати, бедный муж.
Трейдер кріпти• 21 ноября 2024
Ответ длячерная мамба
Ок. Подействует. Няню уволят. Останется одна няня на 2 группы. Либо воспитатель вобще без няни. В Киеве таких садов немало. Родители потом съедят жалобщика.
Другая придет на ее место, с этим проблем нет
Трейдер кріпти• 21 ноября 2024
Ответ длячерная мамба
Какие конкретно? Не одевает 4-летнего ребенка? Или не учит одеваться? Так учат у нас сейчас родители.
Прописанные с ее должностной инструкции
Злюка бобер• 21 ноября 2024
Ответ дляklaraneill
ну это как те, кто в школу отдают нечитающих. мол их там всему должны научить. как это не могут? должны же!!!
А зачем учить читать до школы? Ну мой научился и математику простую тоже.2 года просиживал штаны, ничего нового. А потом я его не могла заставить учиться, когда посложнее началось. Так что да, учить должна школа.
мистерЛяпсус• 21 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Найближчому
автор Крем для арбуза • 21 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Найближчому
Саме так
Ряженка• 21 ноября 2024
Моїй меншій 14, але іноді бачу няню з судвдньої групи, вітаємося. То вже років два звільнилася, каже, такі діти пішли дуже балувані, всі бубочки. Матері хочуть, щоб їм телефонували, чи поїла дитина і всякі інші приколи. Пішла черговою в спортшколу, то каже, набагато спокійніше
барабанщица• 21 ноября 2024
Займатеся самі зі своїм чадом без садочку
барабанщица• 21 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Ну я не робила запис, але вже багато з нею хто стикався в садочку в тому що вона розмови такі веде. На інших дітей наговорює батькам про дітей. Мені каже та і та мама прибацана наприклад …
не вірю
Лиса Патрикевна• 21 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Моя дитина одягла комбінезон штани і ботинки а куртку ні, але суть шо вона принижувала дитину
А вы на работе? Зачем отдаёте ребёнка в сомнительные учреждения?
барабанщица• 21 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
То моя дитина має отримати стрес бо тьотя не довольна
Садок маленький іде додому вс16,00 найпізніше це
Там ше є Приколи ( наприклад немає занять бо їм мало платять і садочок до 16,30 всіх розібрали)
А до скількох має там сидіти? До ночі, поки мамка гуляє і до дитини діла 0?
барабанщица• 21 ноября 2024
Ответ дляЗубная фея
даете няне 500 в месяц с просьбой подучить малого и проконтролировать его и вопрос решается положительно в вашу сторону
500 в месяц
барабанщица• 21 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
А мені хтось дає?
А повинен? Маманька ви куку
барабанщица• 21 ноября 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
найдите индивидуальную няню и вопрос закрыт
Скаже грошей нема
Как нефиг делать• 21 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Я працюю в школі
Моя година 50 грн коштує
Чому я туди ходжу? Бо я не ненавиджу дітей, а навпаки заряджаюся ними і можу собі дозволити там працювати) якби я так говорила до дітей то сама б себе перестала поважати. А нагоняй отримала б 100 %. ми всі, і мої колеги, за те, що кожна дитина індивідуальна і коли не виходить я не кажу все це аврал - я кажу ти зможеш я у тебе вірю

Я не рахую що та має бути в державному садочку.
Не врите . Учителя получают мало, но не 50грн в час
барабанщица• 21 ноября 2024
Ответ дляБез Баяна
От это я бы там скандал учинила.
Няня была бы в шоках
чхати їй на вас
барабанщица• 21 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Тому що я вирішила що не піду туди більше, і розмов з нею бути не може! Я хочу повідомити в органи керуючі ( щоб вони самі розібралися) це не моя робота
чхать вони хотіли, така наївна, пошлють вас куди подалі і усе, вам не треба розбірки, а вони будуть розбиратися? ухаха
Мамкиня доця• 21 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Автор, отличное решение! Правильно делаете. Я в свое время так же сделала, когда дура воспетка довела мою дочку до слез(( и да никому вы ничего не докажете. У нас к сожалению, в обществе очень лояльное отношение к насилию(( вы это и сами видите по ответам.
Володарка мрій• 21 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Ну так ищите другой садик или заинтересовывайте эту няню
Без Баяна• 21 ноября 2024
Ответ длябарабанщица
чхати їй на вас
А мне было бы на неё не плевать если бы я услышала как обижают моего ребёнка.
И я бы не промолчала
барабанщица• 21 ноября 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Дуже прикро, бути не почутою(
Ну як є, мабуть хто не стикнувся тому не зрозуміти
бідося
плачемо всією маршруткою