Морковку дай• 21 ноября 2024
Еду сейчас в автобусе, срок маленький, немного увидела алой крови
Очень страшно, еду домой, ездила к родителям в Польшу. Срок 8 недель, только доезжаю до Львова. На заправке пошла в туалет и увидела алую кровь, когда вытерлась бумажкой тоже так же, как будто вот вот месячные пойдут
Не могу как переживаю
Живот не болит совсем
Не могу как переживаю
Живот не болит совсем
Однозначная• 22 ноября 2024
Ответ дляМорковку дай
Написала, я ще кілька днів точно побуду тут, а потім поїздом поїду вже додому
Мені сказали кілька днів не вставати з ліжка взагалі, максимум в туалет
Лікарці написала
Чоловік вже їде сюди, сказав не хоче щоб я тут сама була
Лікарці написала
Вам правильно сказали, зараз дуже важливий постільний режим, вставати тільки в туалет. Хоча б на тиждень, а далі по обставинам. Я до 10 тижня лежала в лікарні, а потім ще 2 вдома.
Хи хи, ну ну• 22 ноября 2024
Автор, спасибо, что написали. Легкой вам беременности и здорового малыша!
Ответ дляМорковку дай
Здравствуйте! Я только проснулась
У меня была угроза выкидыша, врачи сказали что очень вовремя успели. И когда я сказала что собиралась ехать дальше автобусом, врач аж глаза вытаращила
Слава Богу сейчас все хорошо, сама в шоке что так долго спала. Хочу спасибо сказать каждому кто писал и поддерживал, я удивлена сколько тут хороших отзывчивых людей, которые со мной были на связи в дороге, все таки наши люди самые лучшие
Там про мужа еще спрашивали, да, есть, мы с парнем поженились этим летом, но он ждал меня дома и поехать со мной не мог, по понятным причинам 😀
Настроение прекрасное несмотря на вчерашнее, главное что вчерашний жуткий вечер остался в позади.
Кстати, моя подруга живет в ЕС, ей как то стало плохо, она выбежала на улицу и у прохожих просила вызвать скорую,а они «я спешу», и тд, меня это поразило, у нас хоть и тоже есть всякие нехорошие индивидуумы, но все таки наши всегда помогут и поддержат
И даже была ситуация как она приехала в скорую с разрывом яичника, врачи сказали «это не аппендицит» и отпустили с таблеткой обезбола
Всем еще раз спасибо
Но ответы « просто полежи и не едь в скорую» прям очень удивили 😳
Всем еще раз спасибо
Ви велика молодець! Все у вас буде добре 🥳🥳🥳.
У палаті є штрих код для замовлення їжі до палати, дівчата з кафе все доставлять прямо до самого ліжка. Я так там і тістечко їла і бульйон, і ранкову каву пила (гарячу!)
Бережіть себе ☺️.
Луноликая Вика• 22 ноября 2024
Ответ дляМорковку дай
Просто не знаю як з ночівлею, лікарі оглянуть і відпустять, а вночі і не знати де шукати місце( До міста ще хв 40 +- каже водій
наскільки маленький термін? До 8-10 тижнів нічого би не робила, якщо це реально не останній шанс виносити, бо може бути плід з дефектом. Якщо звичайно 12+ тижнів, виходьте у місті викликайте швидку: вагітність і кровотеча
Луноликая Вика• 22 ноября 2024
Ответ дляБува і таке
Ще хочу днщо написати.
Якщо у вас не було викиднів до цього і ви не знаєте, про хвороби типу ІЦН.
ПАМ´ЯТАЙТЕ, що організм на ранніх термінах до 12 тижнів природньо фільтрує ембріони. Природній відбір. Тому на все воля Божа. Але в лікарню зверніться
підтримую, подруга всякими силами зберігала 1 вадіність, гормони мало не з першого дня затримки. По результату: робили класичне вишкрібання, плід завмер на 17 тижні, не відбулася правильна закладка органів. Краще би вона не рятувала. Наступні 2 вагіності +/- безпробелмні, 2 гарні здоворі дівчинки.
Я за свою також трималася зубами (це було ще до випадку подруги, тоді би може ще думала би), але у мене було кілька викиднів на ранніх строках, значна прогестеронова недостатність та невиліковне аутоімунне захворювання (імунітет нищить все, що має моє днк).
Только прочла тему и всё советы и я так благодарна и тронута , что у нас есть такие люди.Девушки,я вами восхищаюсь🩷👏Карина,а Вы большая умница, так быстро среагировали и позаботились о Вашем состоянии, не смотря на обстоятельства,переживания.Я Вам желаю легкой беременности,родов и здорового малыша, будьте счастливы 🩷
Голубка миру• 22 ноября 2024
Ответ дляБува і таке
Ще хочу днщо написати.
Це все ’бабусині казки’.
В такому випадку мова йде, швидше, про завмирання вагітності на ранньому терміні без кровотечі. Просто, коли плід не розвивається.
А з кровотечею коли завмирання - то найчастіше через кисневий голод (відшарування, через що кисневе постачання скорочується).
Любовь Калистратовна• 22 ноября 2024
Дуже рада за вас, Каріна🩷 Хай все у вас буде добре. Бережіть себе і малюка!
P.S. Подяка водію автобуса, він теж допоміг
Нетутешня• 22 ноября 2024
Ответ дляНа циголках
Так, якщо ви плануєте жити у Львові,то хлопчик Льовчик відміняється )))))
Я зараз фільм дивлюся, головний герой знайомиться з дівчиною і каже ’Леона...красиве ім´я’))) наголос на О.
Чим не варіант імені для дівчинки?
заварний look• 22 ноября 2024
Ответ дляНа циголках
Тогда Леончик)
На циголках• 22 ноября 2024
Ответ длязаварний look
Тогда Леончик)
в мене якраз Леончик)але йому майже 16вже)
заварний look• 22 ноября 2024
Ответ дляНа циголках
если б был у меня сын, то тоже так назвала б. Но родилась дочурка)
Борщик• 22 ноября 2024
Ответ дляМорковку дай
Если бы я послушала вас то последствия для меня были бы трагическими(((
очень рада что у Вас все хорошо!🌻