Морковку дай• 21 ноября 2024
Еду сейчас в автобусе, срок маленький, немного увидела алой крови
Очень страшно, еду домой, ездила к родителям в Польшу. Срок 8 недель, только доезжаю до Львова. На заправке пошла в туалет и увидела алую кровь, когда вытерлась бумажкой тоже так же, как будто вот вот месячные пойдут
Не могу как переживаю
Живот не болит совсем
Не могу как переживаю
Живот не болит совсем
Морковку дай
• 21 ноября 2024
Ответ дляБелоснежко
Це правильно. Може водія попросіть. Скажіть,як є. Нехай вам речі донести допоможе. Там від зупинки треба ж пройти . Водіїв двоє?
Сказати я вагітна і в мене кровотеча, буду викликати швидку до вокзалу
ole4kakissa• 21 ноября 2024
Позвонить 103 и описать симптомы
Если они посчитают критичным состояние, пришлют скорую, а так могут сказать в какую больницу вам подъехать. Тогда вызывайте к времени прибытия такси и едьте в больницу
Белоснежко• 21 ноября 2024
Ответ дляМорковку дай
Та, двоє
Думаю чи підійти зараз,вони там сміються розмовляють між собою і музика грає(
Підійдіть. Щоб вже на зупинці знати,що робити далі.
Не бійтеся.
Ми тут
Не бійтеся.
Ми тут
Одяг та сумки• 21 ноября 2024
Ответ дляМорковку дай
Просто не знаю як з ночівлею, лікарі оглянуть і відпустять, а вночі і не знати де шукати місце( До міста ще хв 40 +- каже водій
на вокзалі є платна зала перечекати де можна у безкоштовній - заснете обчистять вас. Звісно швидку викликайте
Морковку дай
• 21 ноября 2024
Разрешили впереди сесть
Остановке во Львове будет минут 20, сказал что подождут скорую со мной
Главное чтобы она ехала недолго
Забрызжу ядом• 21 ноября 2024
Ответ дляБува і таке
Ще хочу днщо написати.
Якщо у вас не було викиднів до цього і ви не знаєте, про хвороби типу ІЦН.
ПАМ´ЯТАЙТЕ, що організм на ранніх термінах до 12 тижнів природньо фільтрує ембріони. Природній відбір. Тому на все воля Божа. Але в лікарню зверніться
Тряска в автобусі добу туди і добу назад це не природній відбір
Морковку дай
• 21 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
моя подруга вызывала к поезду, но у нее текла кровь. а у вас мазня.
А что в итоге у нее было? Все обошлось?
Белоснежко• 21 ноября 2024
Ответ дляМорковку дай
Разрешили впереди сесть
Главное чтобы она ехала недолго
Значить при виклику говорити, що погано, терміново, вже терпіти не може і т.д.
Коханозадовільна• 21 ноября 2024
Ответ дляМорковку дай
оставляют в больнице на сохранение. Это угроза прерывая беременности.
И срок очень стремный. Два раза лежала в больнице как раз с 8 до 10 недель.
Однозначная• 21 ноября 2024
Все правильно, автор, скорая и в больницу. Главное успокоиться и молиться.
У меня тоже мазало красным с 6 недель, время от времени. А потом резко кровотечение началось почти в 8 недель. Сильное, думала все. Вызвали скорую, положили, сказали ждать. Сгустков не было, но крови много. Назначили препараты. Ревела я аж опухла от горя, так ребенка боялась потерять, молилась. И через 2 или 3 дня на узи сердцебиение есть, с ребенком все ок. Дочь уже студентка
И с младшей тоже мазня была, но не сильная, тоже все ок, выносила.
Ms. Android• 21 ноября 2024
Ответ дляМорковку дай
Разрешили впереди сесть
Главное чтобы она ехала недолго
До мене швидка приїхала до 5 хв, на вокзалі буде за хвилин 10. Можливо, залишите речі у камері схову, щоб не таскати?
Жінка з перцем• 21 ноября 2024
Ответ дляБува і таке
Ще хочу днщо написати.
На такому терміні іствіко - цервікальна недостатність себе не проявляє.
Морковку дай
• 21 ноября 2024
Подьезжаем
Водитель только что сам вызвал скорую
Отпишусь когда уже меня посмотрят 🙏 я так благодарна что вы мне писали, все таки сколько хороших людей
Водитель только что сам вызвал скорую
Коханозадовільна• 21 ноября 2024
Ответ дляБува і таке
Ще хочу днщо написати.
’фільтрує ембріони’ природа до 5 тижнів, викидні на 8 - це якраз період гормональних перебудов, коли функціі живлення поступово починає перебирає на себе плацента.
Морковку дай
• 21 ноября 2024
Ответ дляfelin
Їдьте обов´язково 🙏🙏🙏.
Якщо буде щось потрібно у Львові напишіть! Завтра якраз вихідна. Маю надію, що все у вас буде добре і вчасно нададуть допомогу 🙏🙏🙏
Дякую дуже
Вже їдемо по місту і водій викликав швидку
Белоснежко• 21 ноября 2024
Ответ дляМорковку дай
Подьезжаем
Водитель только что сам вызвал скорую
Удачі 💙💛
Белоснежко• 21 ноября 2024
Ответ дляМорковку дай
Дякую дуже
Як вас звати?
На циголках• 21 ноября 2024
так,автор,если хлопчик родится, Львом называйте )))) если девочка, то не знаю)
Катруся 777• 21 ноября 2024
Ви можете вже зараз викликати швидку на вокзал, скажіть адресу і де саме буде автобус, скажете що будете через 10-15 хв, щоб вони вже на вас чекали, і відразу забрали до лікарні, щоб ви їх не чекали. Вас обов´язково повинні госпіталізувати до завтра так точно. Зазвичай вночі рідко хто може зробити УЗД. Мають покапати кровозупинні і призначити прогестерон. Не хвилюйтеся, кров може означати невелику відслойку, але це не говорить що там все вже, тому не хвилюйтеся! Від хвилювання може бути більше кровотеча. Спробуйте прилягти, якщо є де. Щоб не сидячи. В мене колись теж так почалася кровотеча, червоним, то мені терміново сказали лягти, і на носілках несли до швидкої, і там скрізь лежачи все було . У лікарні сказали не вставати, геть в туалет на утку... Але дякувати Богу, я виносила дитинку)) вже скоро 8 років буде))
Жертва интернета• 21 ноября 2024
Ответ дляМааарковная
Я тоже лежала
Оказалось из-за эррозии кровило, потом на большем сроке кровило ещё больше и тоже по этой причине
У меня была отслойка плаценты. Но слава Богу, все нормально. Сыну уже 17 лет.
Цикавенная• 21 ноября 2024
Ответ дляМорковку дай
А что в итоге у нее было? Все обошлось?
Все ьуває по різному
У мене була мазня на 7 тижні трошечки, коричневе. Виявилося завмерла
В іншу вагітність була червона на 7 тижні, виявляється відшарування і гематома у плаценти, тиждень зберігання і немає сердцебиття
Хоча до того перша вагітність з відшаруванням - зберегли, сину вже 7 років
Але. Син проблемний Сдвг таке, що може краще б і не зберігали
Знала б, що так буде, то не трималася б тої вагітності
Природа сама знає, як краще
Ответ дляМорковку дай
Дякую дуже
Головне заспокойтеся все ви робите вчасно і правильно! До того ж гінекологію, куди вас повезуть скоріше за все відремонтували і лікарі там привітні☺️.
Зараз вам наколять крапельниць, а назавтра щось назначать, то ви ж там не бігайте по відділенню за ліками🙏🙏🙏, просіть санітарку,бо ліфт буває працює, а буває ні. То лежати і ще раз лежати🙏
Белоснежко• 21 ноября 2024
Ответ дляЦикавенная
Все ьуває по різному
Природа сама знає, як краще
Може не варто наразі і з такими прикладами?
Навіщо?
котопёс• 21 ноября 2024
Ответ дляМорковку дай
Подьезжаем
Водитель только что сам вызвал скорую
Мы за Вас держим кулачки!!!
Ответ дляЦикавенная
Все ьуває по різному
Природа сама знає, як краще
Я розумію, що вам болить ваше, але ж проявіть хоч крихту емпатії 🙏.
Замулена ріка• 21 ноября 2024
Автор, напишите, когда будет возможность. Многие из нас столкнулись, вижу сколько девочек тронуло, главное вовремя получить помощь. Пусть у вас и у малыша все будет хорошо!