Завтра не пью• 22 ноября 2024
Посоветуйте маску и кондиционер для тонких и сухих волос.
Здравствуйте!
Посоветуйте, пожалуйста, эффективные маски. Чтобы не жирнили волосы. Пользовалась Redken extreme, но не впечатлилась. Смотрю на Kerastase architect.
Паспортний стіл• 22 ноября 2024
Мне подошла косметика для волос Sisley, но там маска без силиконов и обязательно нужна силиконовая несмывашка. У меня Kerastase resistance.
Завтра не пью
• 22 ноября 2024
Ответ длявре_Динка
Мені подобається косметика від сорбі, а ще от взяла брає незмивашку -також сподобалось, візьму і маску мабуть в них ще🙈
А можно фото, чтобы понимать, о каких продуктах речь?
Карамбулкул• 22 ноября 2024
У меня такие волосы. На данный момент, лучшая маска - Kerastese curl manifesto. Неважно, кудрявые ли у вас волосы, она очень хорошо напитывает и уплотняет.
ЛюбимаЯНЬ• 04 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Ось мій топчик. Тут без шампуней
Добрий день.
Підкажіть будь ласка, як вам спрей, що на фото від Brae? Бо мені перукар наказала його купити (сказала, що єффект має бути вау), у мене сильно пошкоджене волосся (на кінцях). Штука не дешева, потрібен реальний відгук. Дякую
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Добрий день.
Так, брає. Мені дуже сподобався, замовила ще для сестри.
І зелена лінійка сорбі сподобалась, але вона дорожча за брає вийшла.
У мене сухувате, але не прям дуже пошкоджене волосся.
ЛюбимаЯНЬ• 04 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
дякую Вам!
ЛюбимаЯНЬ• 04 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
Вам би купити через перукаря адекватного. Бо просто в інтернеті дорожче. Я купувала через свою за 1500 останній раз.
я заказала за 1850
На сайтах дороже, от 2000
еще раз спасибо, буду пробовать
На сайтах дороже, от 2000
еще раз спасибо, буду пробовать
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
я заказала за 1850
На сайтах дороже, от 2000
еще раз спасибо, буду пробовать
На сайтах дороже, от 2000
еще раз спасибо, буду пробовать
ще раз самоствердилась що в мене гарний перукар, не сильно наживається) прошу, я довго сиділа на медавіті, і допшикувала її незмивашки. вона не погана, але дорожча, і в порівнянні з брає дуже програє. хоча дуже економна.
я б рекомендувала незмивашку не просто пшикати на волосся - а на долоні і розприділяти на волосся.. поділити на пучки волосся, в залежності від довжини кількість пшиків. у мене півтора-два на половину голови йде десь. волосся в мене лопатки прикриває.
ЛюбимаЯНЬ• 04 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
дякую, і в мене така довжина. Дуже сподіваюсь , що мені підійде і трошки спасе ситуацію. Ви з якого міста?
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
київ.
ви блонді?
якщо прям така біда з волоссям - я б вам все ж таки рекомендувала б в сторону масок ще дивитися
із того що порекомендувати могла б особисто - ті що в мене на фото, сестрі взяла брає ревівал, але сама ще не пробувала, зʼїжджу в гості відщипну.
у мене волосся вцілому непогане. думаю завдяки маскам. кінчики посіклись треба б зʼїздити постригти на зиму
ви блонді?
ЛюбимаЯНЬ• 04 декабря 2024
я також Київ, блонд)
За маску так, я вже взяла на примітку собі з вашого фото.
Найближчим часом замовлю.