ЯспАкойнаЯ• 23 ноября 2024
Чому в Західній Європі важко знайти роботу?
Практично в кожній темі, що стосується переїзду до Європи, біженців, тимчасового прихистку і тд і тп, є мільйон коментарів із твердженням, що роботу знайти дуже складно. Хоч в Польщі, хоч в Німеччині, хоч в Швейцарії, хоч в Іспанії. Звісно, потік біженців з України дещо вплинув на ринок праці, але не думаю, що глобально. Я бувала в багатьох країнах до війни - як турист, також у робочих відрядженнях. Роботи там ніколи багато не було. І зовсім не через мусульман-мігрантів (які навіть і не збираються ніде працювати, хіба турки ще трохи можуть таксистами, або торгівлею). Ситуація на ринку праці важка давно. Для себе, зі своїх спостережень, зробила висновки, чому так. По-перше, всі великі виробництва давно перенесені до Азії. По-друге, в західних країнах мало невеликого і дрібного бізнесу (типу як у нас ФОПів), отже, додаткові робочі місця не створюються. По-третє, високий пенсійний вік - люди працюють на своїх місцях максимально довго, довго не заільняючи їх для молодих спеціалістів. А які спостереження маєте ви, особливо, хто переїхав туди з початком війни?
Кондуктор трамвая• 23 ноября 2024
Не знаю звідки ви таке взяли, у великих містах завжди повно вакансій
ЯспАкойнаЯ
• 23 ноября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
А як жити людям у невеликих містах? Навіть не біженцям, місцевим. В мене подруга вже майже 10 років живе в Іспанії, у великому місті. З роботою проблеми дуже давно.
No problems• 23 ноября 2024
Всі хочуть кваліфіковану роботу, не ’чорну’, але на таку роботу потрібні навички,яких часто немає, мова,якої теж майже немає, і своїх черга.
На некваліфіковану роботу проблем піти немає зазвичай.
Кондуктор трамвая• 23 ноября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Та в невеликих теж ж є, просто, звичайно, що менший вибір. В мене друзі живуть у всіх популярних країнах, ні в кого нема проблем з роботою
ЯспАкойнаЯ
• 23 ноября 2024
Ответ дляNo problems
Ключове - ’своїх черга’. От зараз про місцевих. Чому навіть їм важко з роботою? Вони ж місцеві.
сладкий_ноябрь• 23 ноября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
В мене однокласниця живе в Іспанії 2 роки, в невеликому містечку. Працює в місцевій пекарні, також підробляє і доглядає у місцевих за газонами
Кондуктор трамвая• 23 ноября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Нема черги, просто є ліниві люди, які не хочуть працювати, і це особливість деяких національностей
No problems• 23 ноября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Так всюди в світі
На нормальну робота завжди є бажаючі.
мадам Везувий• 23 ноября 2024
Я в маленьком городе живу, 6 тыс людей. И рядом много деревень по 2-4 тыс . Квалифицированную мне не предложат, потому что уровень языка не тот у меня, и диплом только местный надо. Даже продавцом(!) три года учатся и обязательно нужен диплом, после 35 лет украинцев не учат ни на кого. Я пробовала работать неквалифицированным , но мне мое здоровье дороже.
Бутерброд и я• 23 ноября 2024
Я сделала вывод, что экономика в странах ЕС идёт на спад, поэтому новые компании не открываются, старые компании становятся банкротами полностью или частично. Поэтому новых рабочих мест мало - на всех прибывших и прибывающих не хватает
ЯспАкойнаЯ
• 23 ноября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Ну тобто ось це безробіття в Іспанії, чи в Греції, про яке ми читаємо в новинах вже з десяток років, це особливості їхнього менталітету?
Бутерброд и я• 23 ноября 2024
Ответ дляNo problems
Вот на неквалифицированную тоже не просто. Люди месяцами ищут - на одно место по сто человек, даже на неквалифицированную
Кондуктор трамвая• 23 ноября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Так, греки впринципі працювати не хочуть , економіка давно мертва. А в Іспанії робота є для тих, хто хоче
АфродитаПетровна• 23 ноября 2024
Не работу найти сложно, наши люди языка не знают, в этом их проблема
Стебель березы• 23 ноября 2024
Во первых вы восточную Европу, Польшу, южную Испании и Италия и западную, германия, дали в одну группу. Это не так
1. Запад,- Работа есть, но затраты высокие
2. На юге высокая безработица, но хороший климат, поэтому некоторые хотят там зацепиться
3. Польша куча заводы, фабрик, Агро сектор, но очень много мигрантов и опять же аренда выросла, поэтому не так выгодно
Айпишница• 23 ноября 2024
Тому що виробництво перенесли в дешеві країни. В тому числі і в Україну. Я на такому працюю. В 2017 році і 2019 німці навіть бастували, що замовлення корпорація направила в Київ, а не лишила німцям.В них були скорочення. А керівництву вигідно, бо в нас прості робітники отримують 1000$,і все дешевше. Тобто корпорація заробить більше.
Тому зараз США багато чого хоче повернути до себе. Бо є цілі занепалі агломерації. Де немає роботи.
Бутерброд и я• 23 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Это правда
Им выгодно, а на людей им плевать, к сожалению