Тюрюнь_Тюнь• 23 ноября 2024

Рекомендую крем для рук.

ОхиИВздохи• 23 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ок, але це теж норм ціна, невелика різниця
Пара євро
Вам напомнить размер минимальной зарплаты у нас или за 3 года еще не забыли?
На привозе• 23 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
То у вас мабуть немає проблем зі шкірою рук в холодну погоду. Я вже що завгодно готова мазати і пофіг скільки воно коштує
Та що ж у вас там в Європах за біда з кремами для рук? Приїздіть до нас в Україну: сотні засобів по 200-300-500 гривень і руки в порядку. Хочете на холод, хочете мийте посуд руками, а ні, то посудомийки в нас є.
Сонячний зайчик• 23 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
В ЄС. Місцевий магазин
И какое это имеет отношение к Украине? Вы видимо не в курсе, но даже за 100 гривен крем для рук не всем тут доступен.
AnnaOst• 23 ноября 2024
Ответ дляАлесс
Попробуйте ці 2.
У дочки руки тріскаються до крові взимку.
Маже цими двома вже багато років.
Тут на советчиці колись порадили.
Нічого не допомогало
Дякую, я ліпікар пробувала, добре, але не знімає на сто відсотків проблему. Спробую ще цей
автор Тюрюнь_Тюнь • 23 ноября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Я не працювала на мінімалку
Я не можу вам сказати її розміри раніше чи зараз.
Крема я купляла, плюс мінус, в такому сегменті ціни, завжди.
Цей класний, тема про крем
Дую на вітер• 23 ноября 2024
В каком магазе брали?
_Alekssandra_• 23 ноября 2024
Ответ дляАлесс
Не очень этот крем.
Мне когда то в подарок приходил с нотино.
Я не довольна.

Если кому то интересно посоветую крема,которые спасают от сухости и аллергии на холод.
Посоветуйте. Мне только аптечный Euserin помогает
Алесс• 23 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
Радьте
Відповіла вам
Перший взяла 3 дні тому,на нотіно. За 280 грн. Зараз він 300.
Другий,в наборі. 289 наче. Там ще термальна вода,пантенол в спреї, і кремчик спф. На розеткі брала. Сьогодні одержала. Безкоштовно на поштомат
AnnaOst• 23 ноября 2024
Ответ дляНа привозе
Якщо вас це втішить то у мене така проблема була і в Україні коли температура нижче 0 опускається. До чого тут Європа?
AnnaOst• 23 ноября 2024
Ответ дляАлесс
Відповіла вам
Дякую вам дуже! Спробую обов язково лярошевський
Даю справку• 23 ноября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Навіть , якщо так. То що він вміє робити за 18 евро такого, що не робить умовний Garnier за 3-4 евро?
Я розумію коли мова про косметику для обличчя - зволоження, очищення, зморшки тощо, розумію засоби для волосся.
Але нащо за крем для рук платити в 5 разів більше?
Так на руках тоже бывают морщины и требуют увлажнения
У меня сейчас Бабор,но покупала за 5€
автор Тюрюнь_Тюнь • 24 ноября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Вам скинути 100 грн ? Чи в чому ваша проблема ?
Про одяг, машини можна поговорити, подарунки, відпочинки, про крем - ні ?
У вас все нормально ?
ОхиИВздохи• 24 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Я не працювала на мінімалку
Цей класний, тема про крем
Вы его только сегодня купили и уже рекомендуете?)
ЖенаАйтишнеГа• 24 ноября 2024
Ответ дляВишиванка
Купіть мені два
Мы все встаём в очередь
Працівниця року• 24 ноября 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Мы все встаём в очередь
Тим більше автору нескладно усім нам купити, чоловік у неї розумний, такі дешеві креми вона завжди купляла
Алесс• 24 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
Оо,якщо ви в ЕС,то спробуйте цей.
Мені родичи висилають з Польші,вже 5 років. Замовляю тільки його.
Він не лікувальний,як топікрем,але дуже увлажняющий і смягчающий.
Раніше був 30%, а вже як років 3 пропав.
Висилають мені такий. 10%
Оце самий кращий із кремів для рук. Як для мене
ЖенаАйтишнеГа• 24 ноября 2024
Ответ дляПускаю бісики
Помню подобную тему - ой, несу вам весть о большой скидке на постельное из египетского хлопка премиум сегмента, всего 100 евро. Где? Так в Италии в сети магазинов. Что значит на сайте дороже, так купоны надо из местного журнала собрать и будет хорошая скидка!
Всегда поражают такие советы.

Чтоб вы..ться ,не иначе
Алесс• 24 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Написала и пофоткала,гляньте по моим ответам
автор Тюрюнь_Тюнь • 24 ноября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Так, бо цілий день комфортні руки на дотик
До цього в мене були L´Occitane, теж не дешеві, відчуття трималось на пару годин
Тётушка Лошадь• 24 ноября 2024
Я не бачу жодного ефекту чесно кажучи від люксових кремів, я можу купити любий. Працюють професійні та Neutrogena на мені. Для кутікул беру бальзам Діор
Україна понад усе!• 24 ноября 2024
Я б попробовала. Мне нравятся кремы Clarins и Irena Eris но не люблю сильные отдушки. У этого как с звпахом?
автор Тюрюнь_Тюнь • 24 ноября 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Іrena в мене є для обличчя, денний
Він супер на зараз. Влітку наче жирноватий, але зараз саме те
Запаху не має
Мама Никитки-2• 24 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Цілий день відчуваю зволоження і приємні руки на дотик
Мила посуд, виходила на холод
Що, він у вас вологостійкий? 🤣
Україна понад усе!• 24 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Іrena в мене є для обличчя, денний
Запаху не має
Спасибо
Сонячний зайчик• 24 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
У вас все нормально ?
Не, все фигово, я в Украине и выехать не могу семьёй.

Мне не надо 100 грн, просто ваша тема как издёвка выглядит.
автор Тюрюнь_Тюнь • 24 ноября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Що, він у вас вологостійкий? 🤣
Добре зволожує
Алесс• 24 ноября 2024
Автор,вы не делаете зимой пилинг на руки?
автор Тюрюнь_Тюнь • 24 ноября 2024
Ответ дляСонячний зайчик

Тема про косметику, якщо про виїзд - то вам в розділ політика
Я точно до виїзду відношення не маю
автор Тюрюнь_Тюнь • 24 ноября 2024
Ответ дляАлесс
Я робила, але майже рік пройшов
Алесс• 24 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Я робила, але майже рік пройшов
Я тоже зимой делаю.
Прошлой зимой,раза 4 делала на руки