Natali81-aa18• 24 ноября 2024

Чи можна довіряти цим новинам?

Нещодавно підписалась на цей канал і тут ось така новина. Чи це надійний канал, чи ще десь чули такі новини?
NesmeyanaYa• 24 ноября 2024
Звичайно не можна. Ви ж якщо проскролите вниз - там будуть посилання на канал інший
So_so• 24 ноября 2024
Вы себе представляете серьёзный источник информации, который начинается словами ’ріднесеньки’?
NesmeyanaYa• 24 ноября 2024
Ось це ’Відкрити список’. Я думала, шо вже ніхто на таке не реагує
Стрекоза любви• 24 ноября 2024
Якщо тупий, то можна. Якщо не зовсім, то мають закрастися сумніви😀
Irinaina• 24 ноября 2024
Ответ дляNesmeyanaYa
І так - посилання на інше посилання- без кінця і краю 🤦🏾
a.ostroverh• 24 ноября 2024
3. Перевезли самолёты???
автор Natali81-aa18 • 24 ноября 2024
Ответ дляNesmeyanaYa
Так є. Невже реклама, це вже якось занадто..
NesmeyanaYa• 24 ноября 2024
Ответ дляNatali81-aa18
Ви не бачите, шо то реклама?
TANYA 0 0 0 0• 24 ноября 2024
З першого слова зрозуміло , що розганяють паніку. Зрозуміло , що обстріл буде ще не один, так як іде війна
автор Natali81-aa18 • 24 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Та да, ви приві. Відписуюсь.
a.ostroverh• 24 ноября 2024
По ДЕФИС перше
По ДЕФИС друге
По ДЕФИС третє
Like-995b• 24 ноября 2024
МиГам не нужно быть поближе) они не имеют пусковых зон, пускают откуда угодно
NesmeyanaYa• 24 ноября 2024
Ответ дляNatali81-aa18
Та да, ви приві. Відписуюсь.
Та вони можуть правду про обстріли писати. Але ось на такі новини не реагуйте
Wendy Rhoades• 24 ноября 2024
Ответ дляa.ostroverh
3. Перевезли самолёты???
да, тягачами))
и по почте отправили список адресов, куда сегодня прилетит))
автор Natali81-aa18 • 24 ноября 2024
Всім дякую, просто нерви на межі вже.
a.ostroverh• 24 ноября 2024
Ответ дляWendy Rhoades
да, тягачами))
Могли бы по дороге пару летальных ДТП устроить))
Помню как самолёт тащили в музей авиации в Киеве. Целое событие
ole4kakissa• 24 ноября 2024
Ответ дляWendy Rhoades
да, тягачами))
В карманах брюк:)))
автор Natali81-aa18 • 24 ноября 2024
Ответ дляNesmeyanaYa
Та ні краще відпишусь, в мене є один канал з новинами, думаю для моєї нервової системи того буде достатньо
Натусик Я• 24 ноября 2024
Зараз майже на кожному кожному каналі це повідомлення.
Hench• 24 ноября 2024
Вірю, я повірив.
Мяо• 24 ноября 2024
Автор, доверяю вот этим каналам по обстрелам, всегда правда и круглые сутки ведут
Natasja22• 24 ноября 2024
Пишуть що є активність, тому все може бути
Мяо• 24 ноября 2024
Вот еще
ingaruta• 24 ноября 2024
Мне все равно.Мы спим всегда и не паримся.Это наше решение с начала войны.У нас так весь город и область и район.
автор Natali81-aa18 • 24 ноября 2024
Ответ дляМяо
Спасибо!
ingaruta• 24 ноября 2024
Ну над моей областью или городом как вот пишут выше-шахед и шо.Мне утопиться или удавиться или повеситься пойти.
ingaruta• 24 ноября 2024
Меня больше кумарит сейчас езда по гололеду серпантинами.Временно за городом и паника с 2006 года как права получила именно за зимний гололед.Вот страшно и пью успокоительное перед выездом
Кusalochka• 24 ноября 2024
Что значит доверять? Я на этот канал подписана давно. Они любят нагнетать. Но шевеления есть о которых пишут в посте. Может сегодня, может через неделю, может через месяц. Если Вы не выезжаете из города по случаям обстрелов то смысл об этом думать ( будет и будет.
космея• 24 ноября 2024
Ответ дляSo_so
І з повним списком коли і куди полетять ракети.
Olvia1987• 24 ноября 2024
Ответ дляa.ostroverh
3. Перевезли самолёты???
Ще й до аеродромів поблизу України.Після того,як Захід дозволив своїми ракетами пуляти по Росії