Киця-бриця• 24 ноября 2024

Що це за нова практика голодування без води?

Є в Інстаграмі блогер, розумна, як я вважала, блог про готування, рослини, квіти, сімʼю. Так от, вона розповіла, що вже 4 чи 5 діб не їсть зовсім і вже більше 50-ти годин без води, не милась, зуби не чистила, щоб вода випадково не потрапила в горло. Хтось щось про це знає?
Міряю від одиниці• 24 ноября 2024
Есть такие программы сухого голода, обычно их проводят 36 часов и то только при правильном входе и выходе . 50 часов- это слишком,скорей всего дама врёт.
Просто красавица• 24 ноября 2024
от нащо з себе так знущатися, не розумію
Само_достаточная• 24 ноября 2024
Це РХП.
Кредитная• 24 ноября 2024
Я три доби на сухому була.
Кудряшка Сью• 24 ноября 2024
Бідолашні нирки....
Гитта Ягг• 24 ноября 2024
3 суток без воды = смерть. Это все.
Мій не такий• 24 ноября 2024
Погано, що хтось поведеться на поради цієї дурепи
Маруська Му• 24 ноября 2024
Ответ дляКредитная
Я три доби на сухому була.
І як? І для чого?
НетЕщеНаверное• 24 ноября 2024
Прочитайте, сколько суток организм может существовать без воды и когда умрет. Будьте осторожны с подобными диетами.
Пульт от линолеума• 24 ноября 2024
Люди иногда незаметно сходят с ума. Или хайпуют. Ждите репортаж санитаров в ближайшие сутки, тогда она реально голодала.