Борщичок• 25 ноября 2024
Не знаю, як допомогти доньці
Зараз буде повний сумбур, вибачте. Донька - підліток, закінчує школу. Наче в дитинстві було все ок. Не скажу, що вона була дуже компанійська, але друзі були. Потім, не знаю, навіть коли точно, може, з початком ковіду, дистанційкою, все почало псуватись. А потім, коли розформували старий клас і вона перейшла в новий, почався жах. Вона спочатку з ентузіазмом чекала нових знайомств. Але, на жаль, нічого не вийшло. З нею ніхто не спілкувався. Спочатку вона була впевнена, що всі її ненавидять в новому оточенні. Потім вирішила, що всі або сміються з неї, або всім по барабану. За півтори роки ситуація не виправилась. Я не розумію причину. Одягається, виглядає на рівні з усіма - це те, що залежить від мене. Я готова давати гроші на різні кафе, кіно, гулянки з друзями. Готова приймати всіх у нас. Але без толку. Не знаю, що ще я можу зробити.
Боюсь, що я в деякій мірі вплинула негативно на неї. Останній рік, коли чоловік пішов на війну, від нас майже всі відвернулись. І рідні, і друзі. Ми залишитись практично самі. Я страждала від цього, жалілась доньці. Мабуть, настроїла її якось песимістично своїм прикладом. Тепер не знаю, як це все виправити.
Вона хоче спілкування, дружби. Їй не вистачає цього. Але що робити - не знаю. Записала її до психолога. Але, мабуть, не варто очікувати швидкого результату.
Від теми навіть не знаю, чого хочу ). Може, хтось напише оптимістичні приклади, хороші слова або поради. Хоча, боюсь, буде і багато хейту, як тут заведено...
Шопингмонстр• 25 ноября 2024
Хай пробує пропрацьовувати з психологом. Може на якийсь гурток хай піде і там зав´яжуться знайомства
Аноним Советчик• 25 ноября 2024
Я максимально не компанейская, но когда у нас обьединили два класса проблем не было. В этом новом классе вообще нет друзей? А старый класс? Просто со старого класса должны быть люди, с которыми она общается.
Не совсем понимаю, как повлияла мобилизация. Мой муж тоже мобилизованный. Но как бы меня не ипала моя беспомощность, это никак не влияет на отношения детей в школе. Почему вы думаете, что влияет
Крапипопка• 25 ноября 2024
Мій син змінив 4 школи. Ніде дружби не було, було просто рівно. Дружить з Діми з якими в таборах знайомився.
Просто не її люди
Борщичок
• 25 ноября 2024
Ответ дляАноним Советчик
Стосовно чоловік, самотність і відчуження людей тоді відчула більше я, ніж вона. Нашими справами не цікавився ніхто. Ніхто не дзвонив, не пропонував зустрітись. Відмовляли у відповідь на мої запрошення. Мені було важко. І, мабуть, я негативно настроїла дитину, що вона тепер так важко сприймає відсутність спілкування і друзів. Можливо, якби я завжди була усміхнена, спокійна і задоволена, то вона б так гостро це не сприймала. Я це мала на увазі.
А стосовно старого класу, більшість пішли вчитись в коледжі. В новий перейшло пару хлопців і дівчат зі старого класу, з якими вона і тоді не спілкувалась.
Млинець Мій• 25 ноября 2024
Будьте в первую очередь опорой друг для друга. То, что вы друг у друга есть и понимаете друг друга- уже круто! От этого и отталкивайтесь. Потом и хорошие люди подтянуться, а лишь бы кто-нибудь вам не нужен.
Борщичок
• 25 ноября 2024
Ответ дляШопингмонстр
Ходить, але там просто поверхневі знайомства, поверхневе спілкування. Остання надія - психолог. Знайшла найбільш розхваленого і одного з найбільш дорогих в місті, доктора психологічних наук (якось так наче)
. Просто боюсь, щоб не нашкодив. До аби-кого не хотіла записувати
ПоЗиТиВнАя• 25 ноября 2024
А что вы можете сделать. Подойдите к дочке, обнимите и скажите что она всегда может к вам придти за поддержкой. Скажите что вы ее любите, чтоб не переживала за вас и ваше состояние.
Шопингмонстр• 25 ноября 2024
Ответ дляБорщичок
Не знаю як це пояснити, але як тільки чоловіка мобілізували, різко всі відморозилися, не пишуть, не дзвонять, не спілкуються. Як одна мені сказала, що люди просто не знають, що казати, типу бояться. Мого тільки забрали, це мега важко і підтримки нуль, навпаки всі відвернулися
Млинець Мій• 25 ноября 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Очень хороший совет 👍
Аноним Советчик• 25 ноября 2024
Ответ дляБорщичок
Успокойтесь. Это не ваша вина. Ребёнок растёт, ей надо пройти разные этапы. У вашего ребёнка это так проявляется. Помогайте. Поддерживайте. Вы не ваш ребёнок. И она не может быть такой, как вам хочется. Просто будьте рядом
База_птеродактилей• 25 ноября 2024
Девочки, это тролль.
В самой середине незаметно она вплела информацию, которая просто не может быть потому что такого не может быть.
Утвас есть хотя бы один пример чтобы отвернулись от семьи военного?
У меня только прямо противоположный, в массе своей все объединяются и помогают экипировкой, деньгами, вкусняшками. А тут такой неловкий момент.
Автор, может вы из Донецка разве что?
ПоЗиТиВнАя• 25 ноября 2024
Ответ дляШопингмонстр
Боятся осуждения. Это все логично. Поэтому и избегают, им просто неудобно и не хотят расстраивать вас тем что у них все хорошо и муж дома
Млинець Мій• 25 ноября 2024
Ответ дляШопингмонстр
Так и есть, еще им может быть стыдно перед вами. Причина- не в вас.
Аноним Советчик• 25 ноября 2024
Ответ дляБорщичок
И, кстати, никто и не должен был звонить. Это ваша личная обида. Я понимаю вас, но на самом деле люди не должны звонить, и вы не должны. Так легче жить. Такой я урок вынесла
База_птеродактилей• 25 ноября 2024
Ответ дляАноним Советчик
Автор пытается вплести нарратив о том что военных не поддерживает население.. отвернулись все друзья.. угу...
rainbow2018• 25 ноября 2024
Чоловік пішов на війну і від вас всі відвернулися?
Це заради цього речення вся тема вигадувалась, так?
На яку війну зараз йдуть, після чого всі відвертаються? Трошки детальніше, будь ласка.
Поки модератори сплять
Усміхайлик• 25 ноября 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Девочки, это тролль.
Автор, может вы из Донецка разве что?
Меня тоже смутил этот момент, трудно такое представить.
Аноним Советчик• 25 ноября 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Девочки, это тролль.
Автор, может вы из Донецка разве что?
В смысле из Донецка? Я из Донецка, мой муж из Донецка. Пошёл сам в военкомат в 1 марта 22 года.
Шопингмонстр• 25 ноября 2024
Ответ дляУсміхайлик
Ваш чоловік на фронті?
База_птеродактилей• 25 ноября 2024
Ответ дляУсміхайлик
Я не только с таким не сталкивалась, я даже не слышала чтобы где-то кто-то подобное обсуждал
Шопингмонстр• 25 ноября 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Девочки, это тролль.
Автор, может вы из Донецка разве что?
От нас отвергулись(
Борщичок
• 25 ноября 2024
Так і знала, що буде негатив. Дарма написала. Мені зараз важко це читати. Зайвий раз впевнилась, що ’троль’ тут улюблене слово, яке вплітають скрізь. Не хвилюйтесь, мого чоловіка підтримують волонтери. І тема не про нього. А про мене і доньку. Нас таки не підтримували і не підтримують. Спілкування зведено до мінімуму. І як показують повідомлення вище, така ситуація не тільки у нас.
Усміхайлик• 25 ноября 2024
Ответ дляШопингмонстр
Ваш чоловік на фронті?
Нет, мужья знакомых. Ни от кого никто не отвернулся. Мобилизованным скидываемся всем селом, если что нужно. Сыну соседки на машину собирали например, другому на экипировку, на работе тоже коллегам.
Борщичок
• 25 ноября 2024
Ответ дляrainbow2018
Поки модератори сплять
Що саме вас цікавить? Я вже написала максимально детально. Мені не дзвонили. Коли дзвонила я, пропонувала зустрітись, поспілкуватись, відмовляли по різним причинам. Дружба і спілкування з багатьма людьми звелась до мінімуму. Що ще вам розповісти?
rainbow2018• 25 ноября 2024
Ответ дляШопингмонстр
От нас отвергулись(
Отвєрнулвсь, вигналі із дома і уволілі с работи
Борщичок
• 25 ноября 2024
Ответ дляУсміхайлик
Та я ж пишу не про збір коштів чи допомогу для військових. Я пишу про себе і свою доньку. Не перекручуйте, будь ласка
Шопингмонстр• 25 ноября 2024
Ответ дляУсміхайлик
Рада за вас. У нас иначе. И дело не в сборах, а в том, что люди просто избегают общения, как отрезало резко всех
rainbow2018• 25 ноября 2024
Ответ дляБорщичок
Ви забули додати, що , коли ви йшли по вулиці, то всі знайомі переходили на іншу сторону, тільки би з вами не зустрічатися.
А дочці на стільці в класі вирізали ножем ’зсу’ і тризуб, і перестали з нею розмовляти
Амелі на мілені• 25 ноября 2024
Ответ дляБорщичок
Сейчас такая жизнь тяжелая, что не до встреч и посиделок. Мы вот с друзьями недавно собрались впервые почти за 3.5 года, и то потому, что из Англии приехала жена нашего кума, который пропал безвести в прошлом году в январе. Но как же мы были рады увидеть друг друга! В компании многие воюют, часть уже комиссовались из-за контузий и ранений, но никто никого не избегает, но и не навязывается.
Усміхайлик• 25 ноября 2024
Ответ дляБорщичок
Дело же не только в сборах, чего мне не общаться с соседкой или знакомыми, мужья которых на фронте? Ни одна не говорила, что от нее отвернулись. Мне это странно слышать, правда.