Любовь Калистратовна• 25 ноября 2024

Ми вкладаємось в 600$ на місяць.

25000 грн витрати на трьох, зі своїм житлом, авто.
А як у вас?
Смажена полуничка• 25 ноября 2024
На двоих такая сумма с арендой и без авто
Свекруховна• 25 ноября 2024
Вмієте значить економити, ми так не можемо вдвох, а з дитиною тим паче, вже доросла, окремо живе
Ананомчикус• 25 ноября 2024
1800 доларів в місяць. Ледве хватає. Житло знімаю. Автомобіль віддала так як боюсь сідати за кермо.
автор Любовь Калистратовна • 25 ноября 2024
Ответ дляСвекруховна
На що ж витрачаєте так багато, ще й без дітей?
spart-5037• 25 ноября 2024
Еда ? Что еще входит в эту сумму ? В Украине ?
Свекруховна• 25 ноября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
На їжу, бухло🫣, то дн в когось, на подарунки (в цьому місяці у мами був, 10 тис дарувала), так щоб дороге щось купувати то ні, але мінімум 50 тис десь діваються…
Садоводница• 25 ноября 2024
Это как кит в океане и возле него много маленьких рыбок, вот и у нас так - прикорытное и много всякого рода барыг и обслуги с завышенным прайсом
ГугелП@лАмался• 25 ноября 2024
Со своей квартирой , живу с ребенком двоем. Коммунальные 5500 зимой , питание качественное 20000 , я люблю рыбу , ягоды свежие , сыры хорошие, орехи и тд . Кружки 8500. Рубрика красота мамы до 10000 грн. Такси 10000 грн примерно . Покупки текущие , здоровье и досуг 10-15 грн. Доходы около 70000 грн и, 200-300$ откладываю.
Ответ дляГугелП@лАмался
Шикуєте.
ГугелП@лАмался• 25 ноября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Шикуєте.
Обычная жизнь , без омаров и икры . Нет даже авто , но оно мне и не надо, удобнее такси сейчас.
Повітруля• 25 ноября 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Математика подкачала только.
ГугелП@лАмался• 25 ноября 2024
Ответ дляПовітруля
Математика подкачала только.
У вас может и подкачала.а у меня выходит отложить немного .
Колупалочка• 25 ноября 2024
Без детей, в этом месяце выходит отложить около 14к уе, хотя обычно около 5к.
Свекруховна• 25 ноября 2024
Ответ дляКолупалочка
Тут тема не про скільки відкладаєте, а скільки витрачаєте)
Ответ дляspart-5037
Їжа 14000
Авто 2500
Комуналка 2500
Різне 6000
Ще по 10000грн в місяць відкладаємо в заначку, її не рахувала.
Колупалочка• 25 ноября 2024
Ответ дляСвекруховна
Тут даже не подскажу, запросов по жизни особых нет, ну пусть будет 15к грн в месяц.
Тема про те, як люди ведуть бюджет, слухала барбера з Києва, каже зп 100к, не вистачає...Ну як???😳
Свекруховна• 25 ноября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Так всі ж люди різні, хтось суп вдома варить, а хтось в ресторані щодня, так само про відкладати, хтось все витрачає і живе сьогоденням, а комусь важливіше відкласти більше, ніж витратити
Сирожено_пирожено• 25 ноября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Чим більше дохід тим більше витрати
В шоколаде• 25 ноября 2024
Где то так же 600 но на двоих, не считая гульки, одежду , доставку еды
А_я_ЛОЖУ!• 25 ноября 2024
Без жилья и без мужа. Одна с ребенком, ВПО. Все деньги на аренду идут, а на еду уже ничего не остается.
Нульовий сантиметр• 25 ноября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Так може він ходить на великий теніс, наприклад
Сирожено_пирожено• 25 ноября 2024
Ответ дляВ шоколаде
Это не считается..тогда выходит у вас в два раза больше если не в три
Ответ дляНульовий сантиметр
Тобто мораль; людині завжди буде мало, це хіба добре?!🤔
Нульовий сантиметр• 25 ноября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Я не знаю як відповісти на ваше питання)
Людина завжди прагне кращого, більшого, якіснішого. Комусь для цього потрібні гроші. Хтось безкоштовно стає кращім день за днем)
На пів ставки• 25 ноября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Это всем известное правило))) расходы стремятся превысить доходы.
Не важно какой у Вас доход. Ваши расходы всегда будут стремиться его превысить. Тут удивляться нечему. Совершенно нормально и естественно, что люди стремятся жить лучше и комфортнее.
ЛісАпетная• 25 ноября 2024
По різному. Десь в 40-50 тисяч вдвох вкладаємось зараз, але ми ВПО і у нас немає багатьох речей то постійно треба щось купувати, то праска, то пилосос, то посуд, не виходить економити, та і якщо чесно не хочеться, якось більше сьогоденням живемо зараз, і так мало радощів в житті
Помилуйте мадам• 25 ноября 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
У вас в расчетах под 0)
За ким я буду?• 25 ноября 2024
Як у Вас різне вдається в 6 тис вкласти? Це ж я так розумію і одяг, і взуття, і хоз-бит, і гігієна, і подарунки близьким, і ліки, і додому щось купити, ту ж постільну білизну або посуд. Хіба це реально на 6 тис? І третій мабуть дитина? А їй іграшки, канцтовари, гуртки?
Ответ дляЗа ким я буду?
На 72000 на рік, можна і одяг купити, і подарунки, і стоматолога відвідати.