Бабуся мороз• 25 ноября 2024
Не працює мультиварка Мулінекс.. допоможіть порадою
Дівчата, щось я сама не знайшла таку проблему в гуглі, може щось не так питала..
Є мультиварка скороварка мулінекс. Ввімкнули тушкування, виставили час. Через деякий час звернули увагу що час готування іде, але пар виходить і кришка не прижата як повинно бути, а вільно крутиться. Нажали Відміну. Зняли і знов закрили кришку. Перевірили клапан. Тепер тиск мультиварка набирає, але час готування одразу скидає майже на нуль. Типу «вже готово, зараз перейду на підігрів страви». Але сама страва ще не готова..
Що це може бути? Може у когось було щось таке..
ЛюбимаЯНЬ• 25 ноября 2024
В мене було таке коли забагато нагрузила і перед новим запуском чашу я витягала, типу такої перезагрузки.
Бабуся мороз
• 25 ноября 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
О, дякую, такий варіант я не розглядала чомусь.
Ви її по максимальну відмітку завантажили?
Мультя одразу Вам час готування скидала в нуль? Мене спантеличує те, що перший раз воно ж працювало, і рахувало час. Але не набирала тиск бо кришка чи клапан були не так закриті чи повернуті
На привозе• 25 ноября 2024
у мене була редмонд багато років, то давала такі збої, там було щось з клапаном, можливо у вас засорився, і ще була проблема з електронікою
Бабуся мороз
• 25 ноября 2024
Ответ дляНа привозе
Дякую, передивимось ще раз клапан. Дуже сподіваюсь що таки не електроніка :(
ЛюбимаЯНЬ• 25 ноября 2024
Ответ дляБабуся мороз
Так, навалила голубців, але в мене вона тиск набирала, але ставила час 1 хвилина. Я переполовинила, вийняла чашу і все пішло як треба
Бабуся мороз
• 25 ноября 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
В мене теж в такій проблеми з клапаном
Та схоже у мене не клапан все ж..
от зараз ще раз спробувала. Не перегружена, клапани чисті, тиск набрала (кришка заблокувалась під тиском), але знов час скинула і перейшла в режим Підігрів (
Бензопирен• 25 ноября 2024
Спробуйте її вимкнути з мережі, трохи дати постояти так, а потім спробувати ще раз запустити
Бабуся мороз
• 25 ноября 2024
Ответ дляБензопирен
Вже рази 3 пробувала :(
Схоже треба шукати де її здати на ремонт..
Бензопирен• 25 ноября 2024
Ответ дляБабуся мороз
Вже рази 3 пробувала :(
Співчуваю, бажаю швидкого вирішення