Кашпо• 26 ноября 2024
Власниці індукційної плити - ваш досвід
Не можу знайти індукційну плиту з функцією маленької температури. Як ви на них готуєте холодець, плов, яєчню з мʼяким жовтком, щось просто протушкувати (не підсмажити) ці страви потребують функцію томлення/підтримки дуже малої температури. Поділіться досвідом , будь ласка
Мадам Тю-лю-лю• 26 ноября 2024
Чесно не зрозуміла питання. Каструля з товстим дном і 1-2 режим. Індукційна плита - найкраще, що в мене було. Як треба ввімкнути газ то прям уже трагедія. Смердить, коптить... Фу, гидота
Області пітьми• 26 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Увы, индукцию терпеть не могу. У меня сейчас плита, на которой есть и обычная электроконфорка, вот ей и пользуюсь. А на индукцию даже сковородки не все могу подобрать, на яичницу к примеру уже третью маленькую 14-сантиметровую покупаю, обещана индукция, а по факту фиг там. Пищит и не видит ее плита.
Маленькі чугунні сковорідки спробуйте
Апрель Ивановна• 26 ноября 2024
миссАрфография• 26 ноября 2024
Електролюкс вже 8 років. Дуже задоволена. В режимі 1 ледве жевріє. Бустер- швидко закіпає. Посуд треба спеціальний, але не спрацював лише раз і то я сама винна, купила без значка індукція. Малюсінький кошик ставлю на будь яку комфорту. Гріється лише поверхня під ним
Калинові вуста• 26 ноября 2024
Девочки которые пишут что електро хуже,так это тоже от плиты зависит .У меня элетро сименс с -Hi-Light это бомба. И плюсом что выключаешь и еще будет теплое. Нагревается мгновенно,не шумит. Регулировка шикарная.
Индукция не зашла,но дорогие модели уверенна тоже очень хорошие.
Но если придется опять покупать плиту,возьму опять электро
КарамбОлька• 26 ноября 2024
Вообще не замечала что такая проблема может быть, все готовлю , температурный режим у меня от1 до 10 томи сколько хочешь
КарамбОлька• 26 ноября 2024
Ответ дляЯ шалунья
💯 згодна! Може якщо люди тільки яєшню смажать і воду кип´ятять, то їм норм.А нормальну страву не приготуєш, про складні рецепти взагалі мовчу.
Такого я еще не слышала 😂 насмешили правда
Мушля з Криму• 26 ноября 2024
Індукційна плита Neff
Супер , особливо подобалася функція обʼєднання комфорок та функція підігріву
Коли почалась війна - в орендованому житлі була дешева індукція - це були тортури - от вона дивно працювала - з якимись паузами довгими - або шкварила або не кипить і все в тому самому режимі
З neff нічого подібного не мали