Тишком нишком• 28 ноября 2024

Нвые графики света, Киев на сегодня

все видели?
Чтобы не начали сразу сравнивать и ругаться, то пишу, что мой микрорайон - несколько улиц и входит в 3-ю группу, и нам, если бы не обстрел сегодня, не должны были выключать, но с 7 утра+- части домов группы свет выключили, до сих пор не вернули. При этом дома находятся друг от дружки впритык. Нашему дому повезло, что меня удивило, но отопления и воды горячей - нет с утра, и думаю, что до вечера и не будет, если не позже.
Просьба, не ругаться в теме, а внимательно посмотреть новый график, если кто еще не видел его:
💡Оновлений графік відключення на сьогодні.
📆Четвер 28.11.2024

💡Група 1 відключення:
❌10:00 до 17:00

💡Група 2 відключення:
❌10:00-14:00

💡Група 3 відключення:
❌13:00 до 17:00

💡Група 4 відключення:
❌13:00-20:00

💡Група 5 відключення:
❌16:00 до 20:00

💡Група 6 відключення:
❌8:00 до 14:00
❌16:00 до 20:00
Мрію про пончик• 28 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Так, дуже важко. Всі попереджали, що зима буде важкою. Звичайно, хтось вірив в якісь перемовини, що не будуть бити по інфраструктурі, але і ах.
Боюся, щоб не було ще гірше…
Ну тут деякі сподівались - що ніяких пошкоджень серйозних взагалі немає, і що то самі енергетики вимикають (ось як влітку було) і продають в ЄС.

А все з-за того- що з 22 року про масштаби мало хто говорить, а коли говорять і виходить людське невдоволення - хтось вказівку кидає заспокоїти людей і сказати що все ок. Це було і не раз. Але стан енергосистеми такий, що в деяких місцях не ясно взагалі- як ще тримається і працює.
Капуста Маша• 28 ноября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Після того, як русня зруйнувала наш водогін з Дніпра, ми 3 місяці сиділи взагалі без води, без ніякої. З річки набирали, питну нам з інших міст привозили баками, шукали скважини і з них набирали.
Потім нам зробили тимчасовий водогін з лиману, там жахлива технічна вода - жовта, дуже смердюча, дуже солона, нею можна тільки в туалеті змивати. Митися нею не можна, мити посуд не можна, прати теж.
Бойлери забиваються за декілька місяців, тени ламаються постійно. Пмм третій рік стоїть, як тумбочка. Якщо треба випрати щось біле або делікатне - в пралку автомат заливається чиста вода з баклажок, 35 л на повний цикл прання)
Якщо миєшся в душі технічною водою, обов´язково треба сполоснутися чистою з баклажки. Посуд після миття теж треба сполоснути в чистій воді.
Для всіх цих цілей ми носим воду баклажками з пунктів видачі води. На родину з 3 людей потрібно мінімум 30-35 баклажок на тиждень.
Так і живемо)
Бедные люди, сочувствую вам.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 28 ноября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Не ведитесь. Вы же видите, что пишет тролиха.
Та уже поняла
Мрію про пончик• 28 ноября 2024
Та і сенс щось пояснювати знову, одні рука ліцо і сміх.
Ну смійтесь, бідні глупі люди.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 28 ноября 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Вы написали про грудничка. С 5 летним не проблема в транспорте проехать
Мелкий это не мой ребёнок, но сегодня на мне. Та проехать то в принципе не проблема, но не зимой правда. А как работать и где с ними?
Kidstaff Bot• 28 ноября 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Басина• 28 ноября 2024
Ответ дляЗастряла
мені цікаво чого цього разу не вимкнули превентивно світло перед обстрілом, як робили це минулі рази
В Києві вимикали. З 6 до 10:30 приблизно не було.
Басина• 28 ноября 2024
Ответ дляКапуста Маша
Что то 1 и 4 группе дофига времени отключения
А вчора їх вимикали?
Tivoli• 28 ноября 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Во-первых оно прилично стоит, а во вторых, как и где мне работать таким составом?
А на общественном транспорте как вы планировали тащиться и работать?