Кондуктор троллейбуса• 28 ноября 2024

Що робити?У мене є донька 32 роки,і онуку моєму 12 років.

Я всією душею не люблю свою доньку.А онука обожнюю.
Що мені робити?Як виправити цю ситуацію і моє ставлення до моєї доньки?
автор Кондуктор троллейбуса • 29 ноября 2024
Ответ дляхутряна володарка
Маєте право їх виселити, не допомагати фінансово.
Але дитину забирати - ні.
Так,але я дуже люблю онука.Я не можу так з ним вчинити.
Ответ дляхутряна володарка
Зі своїм сином вона сама розбереться. Це її дитина, а не ваша.
Ви із своєю такі стосунки побудували, що ваш приклад наслідувати не можна.
Вона має право не дзвонити і не питати вас. Між вами виключно родство, воно зобов´язує до певної відповідальності, але як і в вашому випадку, не вимагає від родичів тепла і уваги. Обслуговувати вашу самотність вона точно не мусить.
Ви написали, що кожен день на неї гавчите, щодо того, яка вона погана мати. І незадоволені, що донька сама не телефонує, щоб це послухати.

Ви моє повідомлення трохи вище почитайте. Про те, як доводиться дистанціюватися від токсичної і нелюблячої матері. І порадуйтесь, що ваша донька бере слухавку і спілкується із вами. Поки що. Поки не знайшла відваги натиснути проти вашого номера ’заблокувати’ і зажити собі без ваших повчань.
Ага,розбереться))))))
Навіть письмового стола вони з чоловіком дитині купити не можуть)))))))))
Прийшлося їм гроші висилати і самій оплачувати.
І з репетитором з англійської мови теж мені прийдеться тягнути самій.Донька довго думає і не наймає ніяк.
Ответ дляОбнимашкина
Ей 32 года. И Вы гавкаете на взрослого человека, что она не убирает, не так готовит, сына на море не отвозит, любит долго спать (еще и внука подначиваете чтобы ленивую мамашку будил), не хочет поумнеть...
Мама, занимайтесь аутотренингом и своей личной жизнью. От***тесь от дочери, забудьте её и дайте ей просто спокойно жить.
Вам обеим это 1000% пойдёт на пользу.
Они с мужем никуда его не возят,никак стол даже письменный ему купить не могли,мне пришлось им самой деньги отправлять,чтобы купили ему письменный стол.
Проблема вся в том,что он хочет приехать ко мне на каникулы,а она его не хочет отпустить.Просто,чтобы ребёнок хотя бы Европу посмотрел.
Ответ дляхутряна володарка
Тримайте кишеньку ширше)))

Забрати

Хто вам віддасть дитину?
Якщо б він не мав бажання - інша справа.Але ж він і сам хоче до мене на канікули
хутряна володарка• 29 ноября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А ще він хоче нінтендо світч, окуляри віртуальної реальності і щоб всі мудаки здохли, наприклад.
Місце перебування неповнолітньої дитини визначає мати.
Ви маєте забезпечене законом право спілкуватися із онуком, якщо мати цьому перешкоджає, але на території, яку визначає мати.
Ви так і не второпали, що для того, щоб взяти до себе дитину на канікули спочатку ви маєте налогодити стосунки з матір*ю дитини :)
Ответ дляхутряна володарка
Так моя донька не хоче налагоджувати стосунки,вона дивна людина.
хутряна володарка• 29 ноября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Четверту сторінку ви свята жінка з малесенькою вадкою у вигляді нелюбові до доньки, а погана і тупа донька (з єдиним плюсом, що некуряща і непитуща) до вас онука не пускає.

Вам потрібно налагоджувати стосунки зараз онука. Не їй. То м*ячик на вашому полі. Або налагоджуйте, працюйте із психологом, шукайте спосіб спілкування, або відчепіться.

Якщо що, це нормальна порада. Моя мати, звісно, ж як і ви, і чути не хотіла, що вона в чомусь неправа. Ви теж не почуєте.
Ответ дляхутряна володарка

Вони навіть квартиру прибрати з чоловіком ніяк не можуть до сих пір,я уїхала перед літом 2024,квартира не прибрана,я поняття не маю,чому моя донька і її чоловік ніяк не приберуться в квартирі,живуть тупо в бардаку.В мене вже просто немає моральних сил і енергії їй повторювати одне і те ж Прибери,прибери,прибери,прибери.
Ann972• 29 ноября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Вона не курить,не п´є.Це єдине що хороше я можу про неї сказати.Ну і впринципі прислухається др мене.Але мені не дзвонить.Могла б подзвонити і запитати,як я тут взагалі за кордоном.А таке враження,що їй всеодно і на мене і на свого сина
О,а це цікаво. Ви її не любите,(дитина 100 відсотків відчуває,що б ви їй не говорили) а вона вам винна дзвонити и питати,як ви там? Навіщо вам увага від неї,якщо вона так вам по життю не вдалась? Звісно вона не буде віддавати дитину..Ще не зрозуміло,ви за кордоном,вона в Україні?
хутряна володарка• 29 ноября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А що у вас в житті є, крім перебирати претензії до доньки?
Ответ дляAnn972
Так,вона з чоловіком живе в моїй квартирі.Це я їм запропонувала.
Ответ дляхутряна володарка
В мене є все,хороша високооплачувана робота,я нещодавно купила собі нову машину,а вона закінчила уніерситет,не працює ніде,працює тільки її чоловік.Мало того,що не працює,так у неї дитина вчиться гірше всіх в класі.Вчителька дзвонила мені особисто і сказала,що якщо так буде і надалі,то його взагалі виженуть з ліцею.Мало того,що вона не поацює,так і пізніше всіх його забирає зі школи.Всі мами намагаються дітей раніше забрати,а вона забирає пізно.
хутряна володарка• 29 ноября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Чого ви тоді своїм життям не живете?

Ви все одно своє ставлення змінювати не збираєтесь. Але хочете, щоб ваша доросла донька змінила своє ставлення до вас. Ну так же ж не буде.
Ответ дляхутряна володарка
Чого ви тоді своїм життям не живете?

Я живу своїм життям.Але і дзвінки від онука я ігнорувати ж також не можу.
Мені його шкода,він мені сьогодні телефонував і сказав,що не може їй довіряти.Вона обіцяла раніше вчора його зі школи забрати,а сама забрала пізно.Він мені зателеіонував і сказав,що в нього довіри до неї немає.
Ответ дляхутряна володарка
Чого ви тоді своїм життям не живете?

Ось так,вкладалася в неї все життя,сиділа з онуком замість неї,поки та вчилася і гуляла по мужикам.А у відповідь ось таке ставлення до мене.Якось несправедливо це(((((((((((((
хутряна володарка• 29 ноября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Хлопчик в 12 рочків не може сам дійти додому зі школи?
Ann972• 29 ноября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Вы на нее обижены. Но посмотрите что вы пишете. Вы бы ее любили,если бы она была умнее,если бы она была благодарнее,успешнее, самореализованнее, а так,бескорыстно по матерински-не очень она вам такая сдалась. А теперь посмотрите,нас не любит государство,нас не любит сосед с орешниками, а если нас еще и мама не любит,легко ли выжить? Очень хочется к чему-то стремиться? Особенно находясь в войне?
Ответ дляхутряна володарка
Може.Наш будинок біля школи.Але його ж самого не відпустить вчителька.
Ответ дляAnn972
Я їй кажу,що дуже її люблю.Я їй щоденно це пишу.
Ann972• 29 ноября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Але ж це (назва теми,всі ваші слова,ваші думки,ваша з нею проблема ) все це вона знає і відчуває, навіть коли ви їй по 10 разів в день будете писати, що любите,вона знає правду. Людина ЗНАЄ що вона ’недостатньо гарна ’для вас, повірьте. Звідси може буде внутрішній протест проти навіть гарної вашої поради. Подумайте. Згадайте серіал ’Відчайдушні домогосподарки’.. там все це гарно показано
Ответ дляAnn972
Але ж і з неї мати нікудишня.Вона може дитину одну залишити вдома і піти по магазинах,наприклад,нічого не приготувавши дитині поїсти,вона взагалі не хоче приділяти синові увагу.
хутряна володарка• 29 ноября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Тобто у вас в школі 12-річних діток віддають батькам, як першачків?
Ну, це трохи дивно звучить, може якісь окремі правила закладу.
Ніколи такого не зустрічала, якщо чесно.
Ответ дляхутряна володарка
Ну іноді так,він і сам ходить зі школи.
А що ви можете сказати з приводу того,що мені дзвонить вчителька і жаліється на погане навчання?
Мені дзвонить,бо до мами дитини не достукатись
хутряна володарка• 29 ноября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ну іноді так,він і сам ходить зі школи.
Я там читаю ваш коментар вище, що в 12 років мама сина самого лишає.
Нє, ну ви не можете бути справжньою.
Ответ дляхутряна володарка
Нє, ну ви не можете бути справжньою.
Так.І мені вчитель дзвонила і говорила,що якщо далі буде погано навчатися,то виженуть.
Ответ дляхутряна володарка
Вона його забирає бо не працює,то чого не забрати?
Ответ дляхутряна володарка
А як на вашу думку - це взагалі нормально,що його виженуть з ліцею через те,що він погано навчається? Вчитель сказала про це мені,бо казала,що з мамою дитини немає сенсу спілкуватись,вона ні до кого не прислуховується
Ответ дляAnn972
Ну а як бути,шоб вона виправила своє відношення до свого сина?((((((
Ann972• 29 ноября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Тільки добром,з любов´ю та повагою,треба змінювати ставлення до неї. Чи ви це в юридичному плані шукаєте спосіб дочку приструнити?
Ответ дляAnn972
Поки ні.Але вона не справляється з вихованням свого сина.Він мені постійно дзвонить і каже - у мене депресія із-за мами...(((((((
Вчителька жаліється,що погано вчиться,.
У мене руки опускаються,не наїжджати на доньку я не можу,я не можу з нею по-іншому.Вона розуміє тільки коли з нею жорстко