Кондуктор троллейбуса• 28 ноября 2024

Що робити?У мене є донька 32 роки,і онуку моєму 12 років.

Я всією душею не люблю свою доньку.А онука обожнюю.
Що мені робити?Як виправити цю ситуацію і моє ставлення до моєї доньки?
Ann972• 29 ноября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Поки ні.Але вона не справляється з вихованням свого сина.Він мені постійно дзвонить і каже - у мене депресія із-за мами...(((((((
Вчителька жаліється,що погано вчиться,.
У мене руки опускаються,не наїжджати на доньку я не можу,я не можу з нею по-іншому.Вона розуміє тільки коли з нею жорстко
Тому,що ви так мабуть звикли. Ви подумайте,32 роки,років 200 тому це вже початок старості вважалося,вона доросла,ви не маєте наїзджати,в неї своя сім´я. В ідеалі давати їм житло не треба було,не треба було звільнятися з роботи,щоб сидіти із онуком, допомогати,так, підтримувати так,але вона мала сама навчитися материнству. Чому дитина погано вчиться? Що не засвоює? Що говорить дитина?
автор Кондуктор троллейбуса • 29 ноября 2024
Ответ дляAnn972
Погано йому дається англійська мова.Я просила найняти йому репетитора,казала,що якщо хочете то гроші на репетитора я дам.Вона не наймає репетитора.Сьогодні накричала на нього,він подзвонив мені і розповів це.Донька мила акваріум,син хотів їй допомогти,а замість цього вона з криками вигнала його в кімнату замість того,щоб похвалити,що він їй хотів допомогти.Вона майже ніколи його не хвалить.
Ann972• 29 ноября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Тобто його виженуть тільки із-за англійської? Ви з онуком створили каоліцію за спиною у мами і обговорюєте дії мами і його депресію? Якщо ви знаєте англійську,може спробувати цей час використовувати продуктивно?
Ответ дляAnn972
Я не знаю англійської.Донька не наймає репетитора.Чому,не знаю.
Ann972• 29 ноября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ви можете спробувати найняти самі,якщо душа болить,зараз це все онлайн. Якщо це вирішить питання з відрахуванням,чому б ні? Якщо вона його залишає дома одного,сама уходить по магазинах, хай займаються із репетитором онлайн. Вирішивати питання,не сваритися,не робити когось тупим та винуватим (маму). Без емоцій.
автор Кондуктор троллейбуса • 30 ноября 2024
Ответ дляAnn972
Я їй вчора пригрозила,що найму служби опіки,ящо вона не візьметься за дитину.
Ann972• 30 ноября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ви ж все одно зробите по своему, так?)Навіщо було оце все питати..
Ответ дляAnn972
Ще не знаю.Можливо,я пожалію.Вона теж мені багато гадощів написала у відповідь.
Ann972• 30 ноября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Наши вчинкі здебільшого залежать від наших звичок,а ті в свою чергу від глибоких переконань. Ви в глибині душі переконані,що ваша донька нікчема а змінити це переконання дуже складно,це робота буквально на клітинному рівні. Шукайте в людині гарне,добре, чипляйтесь за дрібненький камінчик. Мама це маленька модель всесвіту для дитини. Діти підкоряють світ своїми талантами та розумом,але якщо мама не любить,вони стають нещасними їм не до чого це все. І навпаки,весь світ може відвернутися, коли мама любить та підтримує- це вже крила за спіною.
Ответ дляAnn972
Дякую.Буду дуже намагатись.
Ann972• 30 ноября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Дякую.Буду дуже намагатись.
Вам це вдасться,знаю приклади.
Ответ дляAnn972
Вам це вдасться,знаю приклади.
Дякую.