Наближається вечеря з сімʼєю чоловіка де свекруха, сестра чоловіка налаштовані проти мене, найкраще описує їх прикметник "культурна сволочь" все поверхнево, ніколи не прямолінійно. Їх Трігерить - айфон, темний одяг на мені, манери і тд. Підкажіть як вилучити декілька годин, або порадьте блогера з якимись тактиками ігнорувати сприймання повз вуха і тд. Дякую
Пугачиха• 28 ноября 2024
Этим должен заниматься ваш муж. Он должен им четко сказать, что это не их дело
Уси Пуси• 28 ноября 2024
Эти люди что-то значат в вашей жизни? От них что-то зависит? Если нет, схрена ли вы должны внимать их бреду?
Ангелок з ріжками• 28 ноября 2024
Просто одразу попередьте їх, що ви Порадниця. Нехай бояться
Ответ дляПугачиха
так, але я пересварю його з родиною. вечеря в ресторані, з його дитиною підлітком, + з батьком і його другою нормальною дружиною.
Love_Love_Love_• 28 ноября 2024
Цікаво де ви берете класних чоловіків яких народжують ц виховують змії? Ще народжуєте нащадків тих змій які чомусь є ангелочками?
Для чого ходите по гостям де бувають ті ззмії, а також їсте з ними за одним столом?
Ответ дляУси Пуси
Дякую, саме психологічного пропрацювання шукаю) в сердечко
Просто кожен раз йду ніби на розстріл - не подала руку коли здоровалась, запізнилась за стіл і мама чекала з просеко, одягнулась в сіре на Різдво.
Щебетушка• 28 ноября 2024
А как муж еа это смотрит? Он культурно это все обрывает/пресекает? Долго вместе
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви єдина хто зміг відповісти на питання що більше впливає на формування людини - гени чи соціум.
Змії запрошені в ресторан, тут Ви вгадали - я не ходжу їсти до змій і не тисну хвіст.
Щебетушка• 28 ноября 2024
С такими придирками бы не ходила бы вообще на встречи. Какая реакция мужа, молчит?
Пугачиха• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
Если его семья не понимает, значит зачем с ними общаться? Не ходите. А если идете, то четко отвечаете, что это не их дело, вы взрослый человек и сами решаете что вам носить, каким телефоном пользоваться и тд.
Ответ дляЩебетушка
Реакція чоловіка - намагається будувати нормальну сімʼю, не хоче сварок в роду, і я його розумію і поважаю за це. Вечеря в ресторані. Тут варто додати - я в чоловіка третя дружина, свекруха мала претензії до всіх трьох.
Смажена полуничка• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
От же люди собі сейшени влаштовують, щоб полоскотати нерви. Навіщо всіх цих людей, які явно не в приязних стосунках, збирати за одним столом?
Щебетушка• 28 ноября 2024
Т.е. молчит и вас не защищает. Не ходите тогда на эти собрания или по минимуму присутствие
Крапипопка• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
общайтесь с кем-то из нормальных, и не обращайте внимания на тех змей
Шалена невинність• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
Т.е. две жены будут у отца на мероприятии?
Хороший повод для троллинга свекрови, конечно, если начнет атаковать Вас. Но тут нужно бить в ’десятку’, не меньше, иначе эффекта не будет
Love_Love_Love_• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
Намагаєтесь будувати нормальну сімʼю і тому дозволяє принижувати постороннім людям свою дружину?
Як саме він це намагається?
Ответ дляЩебетушка
Сколько вы женаты, как реагирует на пожколки муж?
Два роки, чоловік не хоче відкритих конфліктів. Свекруха понарозказувала щось про мене його дитині, дитина розказала своїй мамі і та передала мені квіти=))) знаю що чоловік телефонував мама і та йому розказала суть претензій. та й що з того?
На Різдво подарувала мені браслет з камінням асторологічно сприятливим тому знаку зодіаку))) як бачите я ще жива )
Ответ дляШалена невинність
дякую, саме таких порад я очікую. щоби психологічно підготуватись. Друга жінка батька дуже хороша, ми часто ходимо один до одного в гості.
Шалена невинність• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
Ну хоть тут Вы с поддержкой будете, если муж провалится между двумя стульями, не рассчитав ширину своей попы
Ума Палата• 28 ноября 2024
Ответ дляSoroka-7a6a
Я бы изначально не выходила замуж за мужчину, который приглашает на ужины бывших жен )))
Ответ дляУма Палата
ні,
маман,
батько з новою жінкою.
я б теж не ходила на вечори Шахерезади в гаремі =)
маман,
батько з новою жінкою.
Ответ дляSoroka-7a6a
Муж Ваш лопух... Зачем так прогибаться под мать?
Шалена невинність• 28 ноября 2024
Автор, а как Вы отвечаете на конкретные претензии? Как выглядит диалог, скажем, про цвет одежды на Рождество?
Ответ дляГоворилка
хоче нормальних стосунків з сімʼєю, як у фільмах - Різдво, бабусі внуки, родичі алкоголіки. я теж проти скандалів тому я терпіло, ось готуюсь морально
Пугачиха• 28 ноября 2024
Ответ дляУма Палата
Это новая жена отца, а бывшая жена, его мама
Ответ дляШалена невинність
вона не спілкується прямолінійно =))), вона каже дочці - ти в малиновій кофтинці, це що бенеттон? ну прекрасно що не сіре на Різдво. я мовчу бо не хочу відкривати конфлікт.