Хлопаю ресницами• 29 ноября 2024
Будь ласка, допоможіть знайти фільм
Жінка передивляючись фотографії на ноутбуці помічає що у вікні будинку написано слово "хелп". Вона обговорює це з чоловіком і вирішує піти туди перевірити. Я зробила скоіни - кадри з цього фільму. Може хтось упізнає? Гугл фото не допоміг
Хлопаю ресницами
• 29 ноября 2024
Або якщо ви знаєте акторку, напишіть будь ласка її ім´я, я подивлюсь фільмографію
Хлопаю ресницами
• 29 ноября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Женщина в окне (The Woman in the Window)?
Ні, я дивилась цей фільм і там зовсім про інше. Гугл також це видав але ні, не воно
Этот кадр из фильма ’Незнакомцы’ (Strangers: Prey at Night, 2018). В этом триллере группа людей оказывается преследуемой в отдаленном месте группой маньяков. Сцена с надписью ’HELP’ в окне — одна из напряженных деталей, добавляющих драматизма и ужаса происходящему. Это чат жпт подсказал по скрину и тексту
Хлопаю ресницами
• 29 ноября 2024
Ответ дляaizberg
Не воно нажаль((( перед тим як написати на форум я і Гугл фото пробувала і жпт - мені до речі видав уже згадану жінку у вікні, і заблудшие 2023, але коли дивишся трейлер і добірку акторів - зовсім не те, і дівчини зі скріна там не має. Одна надія що хтось знає цю акторку. Дякую вам
Первая ласточка инфляции• 29 ноября 2024
У меня иногда получается найти фильм, когда я забрасываю слова из диалога на Ютуб. Там дублируется этот отрывок, а в комментах кто-то упоминает название фильма.
Попробуйте, автор, если под самим рилсом никто не упомянул название в комментариях.
Пы.Сы. В 6-м комменте Вам уже написали название. Я не заметила)
Хлопаю ресницами
• 29 ноября 2024
Ответ дляНа циголках
Little Girl in the Window 2024 року. Думаю це ваш фільм.
Дякуюююю! Це він! Як ви знайшли, ну от як???
Хлопаю ресницами
• 29 ноября 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Дякую вам за пораду на майбутнє!
На циголках• 29 ноября 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Гуглила ’напис на вікні help’ і перебирала варіанти))