как тебе такое илон маск• 29 ноября 2024
В скільки вам обійшлось лікування гастриту?
Патриоточка• 29 ноября 2024
Родственнице лечили кишечник обследование + таблетки. Год назад 4 тыс обслед +6 тыс таблетки
Сиренькая• 29 ноября 2024
Гастроскопия бесплатно, по направлению. Диета тоже бесплатно. Первые 10 дней Омез по утрам - что-то около 200 грн. И Де-Нол около 300.
Душа компанії• 29 ноября 2024
Дівчата, а відрізняється взяття аналізу на хелікобактер при гастроскопії і кров на хелікобактер? І які ще аналізи назначають при діагнозі гастрит, який побачили при гастроскопії? Вже залишила 4 тис в клініці, а нормального лікування так і не назначили. То те здайте, то те.
Сиренькая• 29 ноября 2024
Ответ дляДуша компанії
В крови смотрят антитела, это не совсем точный анализ. Лучше, конечно, брать при гастроскопии. Интересно, а что ещё вам назначали?
Для драки• 29 ноября 2024
Маалокс пару днів, більше рецедиву не було, але робила через 10років гастроскопію планову перед операцією, то показало гастрит
Душа компанії• 29 ноября 2024
Ответ дляСиренькая
Узд (питань немає), печінкові проби не розумію навіщо бо по узд все в нормі, загалну кров з лейкоцитарною формулою, ну і кров на хелікобактер, при тому, що при гастрлскопії його робили. Врач сказала, що це різне, а в чому ріщниця так і не пояснила. І оце, здасте узд прийдете, здасте аналіз прийдете, а кожен поийом платний. То от і думаю - я лохушка.
Бесбардак• 29 ноября 2024
Я зараз прохожу лікування. Шлунок + кишківник. Аналізи - близько 6 тис. Колоноскопия+ гастроскопія-2 тис. Таблетки поки близько 2 тис. Чекаю зараз результати біопсії і знову до лікаря. Поки покращення дуже незначне.
как тебе такое илон маск
• 29 ноября 2024
Ответ дляДуша компанії
Так лохушка ,бо печінкові проби це для себе як профілактика можна здати ,до шлунку немає відношення ніякого
Що за клініка?
как тебе такое илон маск
• 29 ноября 2024
Ответ дляДля драки
Виходить він майже в кожної людини є через харчування
как тебе такое илон маск
• 29 ноября 2024
Ответ дляДуша компанії
Що за клініка?