Лгин• 29 ноября 2024

Какие анализы нужно сдать чтоб проверить щитовидку?

Посмотрела на сайте где анализы берут,там целый список ттг,ТЗ,т4,антитела какие то. Что из этого надо сдать,чтоб понять нормально ли работает шитовидка или нет?
У меня постоянная тахикардия и волосы очень сильно сыпятся,терапевт говорила что щитовидку надо проверить,а что именно я не запомнила
ТА7НЯ7• 29 ноября 2024
ттг ,т3, т4 ,анти тела к атпо.. не помшает вит д и ферритин. очень влияют. а ещ´ єстрадиол на 3-5 день цикла
Лунтик-паунтик• 29 ноября 2024
Ттг, тр3 вільний, т4 вільний, антитіла до тпо, антитіла до тг, антитіла до рецепторів ттг, тиреогдобулін
Кофе в лобби• 29 ноября 2024
Ттг для початку достатньо, якщо ви не збираєтесь вагітніти.
Щоб мати повну картину, то ТТГ, Т4, Т3 вільний, АТ ТПО, АТТГ і УЗД зробити.
Також холестеринову ( ліпідну) панель. Це , якщо фінанси дозволяють.
Але зараз треба і паращитовидну перевіряти , якщо буде низький вітамін Д. ( нижче 12). Тоді і кальцій прийдеться здати, щоб не порушити обмін.
Свій варік• 29 ноября 2024
Ми перед ЕКЗ робимо ось такий скринінг: АТПО, Т3, Т;, ТТГ, УЗД щитовидки, консультація ендокрінолога.
Якщо тут без зауважень, ендокринолог вважає що цього достатньо для щорічного огляду.
Джонсонюк• 29 ноября 2024
Маю погану спадковість в плані ЩЗ і вузли, раз в пів року роблю УЗД, раз в рік аналізи Т3, Т4, ТТГ та АТПО, до речі їх можна здати безкоштовно за держ програмою.
Оно само купилось• 29 ноября 2024
Ответ дляДжонсонюк
а что за программа? в поликлинике скажут же? тоже хочу