Патріотка з дивану• 29 ноября 2024
Питання до батьків. Як ви б діяли в даній ситуації? Вчителька вашої дитини.
Тема стосується моєї дитини. Син в 5 класі. Урок, який веде класний керівник. Дитина замість того, щоб слухати вчителя розклала пенал з олівцями і малював,сховаючись за книжкою на підставці перед ним. Вчителька зробила кілька разів зауваження і дитина не зреагувала, продовжила малювати. Вчительці 45-50. Встала, підійшла, взяла в руки пенал і перевернула на голову дитині ( олівці були на купі в відкритому пеналі, вона піднесла його і поклала на голову). Всі олівці вилетіли на підлогу. Дитина заплакала і вийшла з класу. Ситуацію бачили усі діти, в чаті зараз триває дискусія. Я розумію що дитина має слухати вчителя і не малювати, АЛЕ В ПЕНАЛІ БУВ ЦИРКУЛЬ. Який благополучно впав на підлогу не задівши дитину. Так, циркуль був закритими дякувати Боже. Але могло бути і по іншому. Ваші дії? Я в якомусь ступорі, багато дітей з класу розповіли це своїм батькам і чужа мама підняла тему. Я в чаті нічого не писала досі, потрібна порада.
Раздражевская• 30 ноября 2024
Ответ дляАннуитет
Я не планирую быть той, кого вы тут приписали
Потому что уже пенсия?
Аннуитет• 30 ноября 2024
Ответ дляРаздражевская
Тётя учитель бюджетный работник. Хозяин она у себя дома на кухне.
На уроке своем она главная. Начальник магазина главный в магазине. Начальник отдела это хозяин отдела. Вам 3 годикач что не можете это втемяшить?
Аннуитет• 30 ноября 2024
Ответ дляРаздражевская
Ну или хотя бы просто надзирателем в лагере. Беркут бы принял без экзаменов
Ещё одна яжемамуся прискакала?
Раздражевская• 30 ноября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Ну хай би малював, не почув, звʼязалась би з мамою після уроку, не бачу трагедії. Принижувати недопустимо
Не болтал никому не мешал сидел себе тихонько рисовал. В Польше детям пазлы раздавали в седьмом классе кому скучно.
Аннуитет• 30 ноября 2024
Ответ дляРаздражевская
Потому что уже пенсия?
Не поверите, мне нет и 30 лет
Аннуитет• 30 ноября 2024
Ответ дляРаздражевская
Раздражевская• 30 ноября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Троє з батьків цієї четвірки сиділи періодично на уроках. Вчора, доречі, коли це миле дитя сказало куди вчителю йти на уроці була присутня мама іншого милого хлопця. Як моя донька каже: мама, вони знають, що їм за то нічого не буде, їх батьки завжди їх виправдовують
Так есть полиция для этого. Почему не вызывают?
Меряю от 0• 30 ноября 2024
Ответ дляВ курсі діла
Учите своего говнюка уважать учителя. По крайней мере на уроке.
ого, заявочки
мы за кордоном, в классе 20детей из 12 разных стран, уровень у детей разный, языка не знают, дисциплина в классе соотвествующая - никакой там дисциплины, а бедлам просто. Однако дети рассказывали, что есть учителя, которых слушают и уважают ВСЕ, и любят, а есть учителя неадекваты, вот типа со старпоста. Научить уважать можно только раба, а свободный человек и так будет уважать, если есть за что.
Головний кошак• 30 ноября 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Иногда его можно не вырастить взрослым. Паспортный возраст не равен внутреннему психологическому.
Та и вывести не обязательно ребенок, война, не выспалась, муж с утра достал, мама позвонила, та вариантов куча, пришла уже такой на работу, директор достал и тд,
Ну тогда она психически нездорова, нормальный, уравновешенный не сгоняет свою злость, обиду на тех кто не причем.
Про паспортный возраст интересно.
Головний кошак• 30 ноября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Ну сіли б у вязницю на місці такого вчителя, грозна така..
Это вы бы сели, читайте внимательнее и думайте лучше :)
ВільнаНазавжди• 30 ноября 2024
набрала бы учителя , вылушала бы. И что бы там не было, сказала бы что с моим ребенком такое поведение недопустимо. Не нужно унижать его достоинство. Он урок проводить не мешает, рисует сам себе...значит только сам себе и вредит, что информацию не усвоит.
Морожена_курка• 30 ноября 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
В цивилизованной стране она бы больше в школе не работала.
Та може й дитину не допустили б в школу, якщо вчителя не слухає, треба вводити відповідальність учня, щоб відчувати відповідальність, а так вчитель як лялька для биття без прав.
АнтиТанкист• 30 ноября 2024
Ответ дляРаздражевская
Я не чула такого жодного разу, щоб поліцію викликали на погану поведінку дітей на уроках, може ввжають, що то не є приводом
Головний кошак• 30 ноября 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
іноді краще мовчати..
Да вы что ? Там все предложение неверно, не только это слово
А ’не имеет слушать’ это сильно, еще и капслоком...вообще если бы не капслок ничего бы не писала, но да соглашусь лучше иногда промолчать ...
Головний кошак• 30 ноября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
В Украине нельзя
О, да удивительно ? Почему ?
Головний кошак• 30 ноября 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
У випадку ’не має слухати’ пишеться окремо, у випадку ’немає мозоку’ пишеться разом. То ви зря йорнічаєте.
Возможно, в плане: не имеет, ну да не имеет слушать это сильно, не хватает существительного тогда ...
Вообщем ладно я придираюсь ...
Кружите меня,кружите• 30 ноября 2024
Ответ дляАннуитет
Я не готовлю к зно. Мой диапазон сейчас 4-6 классы. И все я прекрасно понимаю. Не отказываюсь
Тобто до дітей, з ким ви працюєте як репетитор одне відношення, там можна і шукати підходи, або давати ще один шанс. А до дитини також віку в звичайній школі, можна відноситися як до якихось відбросів. І ящо ви вирішете, що з дитиною вам не комфортно, перестала слухатися і тд, то ви точно не будете над нею так знущатися, бо завтра до вас вже ніхто не прийде. Просто поговорите з батьками, да і все. Бо не захочеться мати таку репутацію. А тут прям - давай, гноби його, щоб знав своє місце. Бо ти - хазяйка на уроці чи тряпка.
Головний кошак• 30 ноября 2024
Ответ дляРокерША
Невозможно взрослого,образованного человека со здоровой психикой ´довести´ до приминения физической силы. Тем более ребенок ее не трогал.
Возможно, она нездорова :(
Кружите меня,кружите• 30 ноября 2024
Ответ дляМорожена_курка
Хто тут вчителя бив? сиділа себе дитина. Відповідальність учня у даному випадку - його оцінки, він не отримає високий бал. Яку у цьому випадку ви би ще хотіли для учня за відповідальність?
Аннуитет• 30 ноября 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Ви бачите лише відношення вчителя до дитини. І зовсім не розумієте, що лише поведінка дитини в школі спричинила таке відношення вчителя , а не вчитель висипав олівці, бо йому так заманулось. Дивіться ширше, частіше винні діти, я вважаю. Вчитель хазяїн на своєму уроці, так. Він веде урок розказує матеріал, готується, вмикає технікум щоб мутимедійно показати підготовку і інтерактивне заняття було проведено успішно, він створює атмосферу в класі. Саме він хазяїн на уроці, так.
ХуАнита• 30 ноября 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Вчитель вибрав поганий метод. Тобто він не взмозі адекватно оцінити ситуації і прийняти інші мери. А значить рівень вчителя викликає питання. Хазяїн є у кота, і то є закон про жортоке поводження з тваринами. Вчитель не хазяін, а найнята мною, на мої податки (якщо про державну школу кажемо) людина для навчання моєї дитини згідно закону.
Ого.... ))) не вами
Учитель нанят директором. Начальник учителя не родитель, а директор))
Платит учителю зарплату миносвита.
Аннуитет• 30 ноября 2024
Ответ дляХуАнита
Ого.... ))) не вами
Платит учителю зарплату миносвита.
Удалено администрацией...
Кружите меня,кружите• 30 ноября 2024
Ответ дляХуАнита
Ого.... ))) не вами
Платит учителю зарплату миносвита.
а у міносвіти звідки гроші?
Аннуитет• 30 ноября 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
а у міносвіти звідки гроші?
От вас, конечно же! Ваши налоги идут исключительно на зарплату учителям, ни в коем случае не в карманы зелешоблы!
Кружите меня,кружите• 30 ноября 2024
Ответ дляАннуитет
звісно, і від мене. А ви платите податки зі своєї діяльності як репетитора?
Аннуитет• 30 ноября 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Не плачу, це ненадійний заробіток і батьки учнів люблять економити гроші, то захворів, то день народження, то канікули. І не збираюсь платити, я цій державі нічого не винна, ще чого
Губки-уточкой• 30 ноября 2024
Я в шоці скільки розумововідсталих рабів у коментах!
Автор вчителька НЕ МАЄ права так себе поводити! вона доросла !!! Якщо вона не може донести до дитини ,значить вона недолуга ,а не дитина ! Дитина підросте і змінеиться ,а ці здорова шизичка -чк бачимо ні! А оцих безмолвних і безправних учнів пора залишити совку !! А то з відірваними хуліганами вчителі шуткують ,а на отаких дітях відриваються! Не педагог вона ! А дура!
ХуАнита• 30 ноября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Потому что нет статьи за это. Был бы штраф за мат 10 000 никто бы не матерился. Исключали бы из школ за плохое поведение - дети бы ровно сидели бы на попе, потому что выдали бы такое родителям бы на месяц и второй бы штраф бы влепили, за то что ребенок школу не посещает. И жизнь бы у всех сразу бы наладилась.
Губки-уточкой• 30 ноября 2024
Ответ дляМамина корзиночка
В цивилизованной стране, дети на уроках не игнорируют учителя и не занимаются своими делами на уроке, уж поверьте
Тому що вчителі цікаво розповідають на рівні ! Не думали ?? а то я не знаю як більшість вчителів себе поводят ! реально як полісменши! чи торговки з ринку!
Аннуитет• 30 ноября 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Ні, то дитина недолуга і розумово відстала, якщо не спроможна осягнути шкільної програми, і дозволяє собі не поважати вчителя й інших здобувачів освіти.