Анчо Ус• 02 декабря 2024

Боюсь подруг у яких чоловіки загинули на війні

Чи просто знайомих. Це вже зовсім інші люди. Спочатку співчувала, хотіла бути корисною, допомогала, а потім чую вислови, пости у соц мережах, і стає лячно, що вони думають про інших, особливо чоловіків в тилу, чи їх думки можуть призвести до якихось дій
Чи стикались ви з таким чи я наговорюю і тільки у мене в оточені таке?
Як спілкуватись, реагувати? Звести все на нівець?
Hannah dear• 02 декабря 2024
Вони сильно відрізняються від інших молодих вдів, чоловіки яких загинули без мініальної долі власної вини?
bysinka• 02 декабря 2024
відкрито кажу , що я знервована і психована, спілкуватись ні з ким не хочу. Поговоримо , коли заспокоюсь, не чіпайте мене. Брат служить.
Юлия_Юлия-2175• 02 декабря 2024
Ответ дляАнчо Ус
не так напряму, ну близько
по типу як мінімум майже усі гроші повинні скидати на збори, постійно на щось тепер збирають, нові цілі, сенси у житті
Мені виглядає на те, що і у вас синдром вцілівшого.
Після травматичного досвіду люди стають іншими, переоцінка цінностей і великий ризик, що вже ніколи не будуть такими, як і колись.
Так само поводяться люди, які приміром, втрачають близьку людину через онкологію і продовжують ’варитися’ в цій темі, в усіляких спільнотах чи фондах, донатять і допомагають вже чужим дітям з онко.
Або отримують інвалідність, інфікуються ВІЛ, народжують не нормотипових дітей і вже самі беруть участь в спільнотах взаємодопомоги, надають інформаційну і психологічну підтримку ’братам по нещастю’.
Тобто люди, які пережили щось складне наче ’переростають’ себе колишнього і свої кола знайомства, вже нема нічого спільного.
Але тема загалом провокативна.
Бо і ті жінки, які втратили чоловіка і донятять з усіх сил є правими і можна зрозуміти їх думки/емоції. Але так само не винні ті, хто залишився живий. І цілком можна зрозуміти тих, хто не хоче відпускати своїх чоловіків на смерть, навіть якщо він на 100% не правий.
Hannah dear• 02 декабря 2024
Ответ дляАнчо Ус
ну це виправдання, тобто вони мають право усілякими слова обзивати цивільних, ідіотами якщо ігнорують збори, а у мене просто перенос почуттів?
Звичайно мають право. Вони ж не порушують закон.
Стрекоза любви• 02 декабря 2024
А чому всі зникли? Автор, ау ви де?
Ana Fernandes• 02 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Это и есть оправдание. Чтобы не пропускать через себя настоящие эмоции - эмпатично - поставить себя на место этой женщины, которая в горе, в боли своей потери, вполне может говорить то, что Вам не нравится (почему не нравится это отдельный момент), Вы демонизируете её, чтобы не испытывать чувства вины.
У меня, к примеру, нет чувства вины, но если мне что-то выскажут по поводу мужа, это при том, что он у меня вообще отношения к Украине не имеет, я бы тоже перестала общаться (лояльно в первых пару дней после трагедии отнеслась бы, но после - нет) если человек желает мне или моей семье зла, то он не может быть моим другом
sky-labs• 02 декабря 2024
Ответ дляnata.ant
Автор,не спілкуйтеся просто,і зла не тримайте.Їх зрозуміти можна,особливо якщо,ще проти своєї волі чоловіків забрали,в людей горе
Именно поэтому ’что против воли’, такие подруги и направляют всю свою злость на ближнего (друзей семьи, родственников)? Вместо того, кто забирал против воли, кто принимает решение бесконечно длить бесперспективную войну, потому что до реальных виновных не дотянутся, да и страшно вякать в их сторону...
Как и главное зачем это нужно понимать? Блок контакта и досвидос за неадекватность...
Гитта Ягг• 02 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Зачем автор должна себя ставить на чье-то место? Зачем ей чужие эмоции тем более негативные? Для чего?
У этих женщин горе, пусть обратятся к психотерапевту, а не вываливают его на посторонних людей.
DianaDee• 02 декабря 2024
и даже в такой ситуации вы пытаетесь выставить себя жертвой, автор)
Ana Fernandes• 02 декабря 2024
Ответ дляHannah dear
В смысле не нарушают?
Оскорбление это вполне себе административное нарушение
snp-85• 02 декабря 2024
Хвореньке, що ще скажеш. Засуджувати вдову🤦‍♀️ Це вас треба остерігатись, а не людину в горі. Але в нас в принципі така культура люблять, успішних, здорових, красивих, щоб була енергетика позитивна. Якщо ти захворів, впав з коня, в горі, в біді- ти гімно недолуге… Одразу відносяться з брезгливістю, можуть трохи поспівчувати, але недовго, а потім скажуть- «Сама винна»
Графиня Шезвездицкая• 02 декабря 2024
Люди по разному проживают горе.
Агрессия по отношению к другим - это один из этапов проживания горя и принятия потери - стадия гнева.
Чаюри• 02 декабря 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Люди по разному проживают горе.
Очевидно, ну, якщо не близька людина, вона не хоче в тому всьому розбиратися і варитися, це зрозуміло. Близькі гуртуються навпаки в цьому випадку.
Одяг та сумки• 02 декабря 2024
Я втратила кума - чоловік моєї сестри-був мені як брат я його знала 25 років . він згорів заживо під завалами. Не врятували так як у пожарці вода бистро закінчується а ПожежніГідранти несправні на усьому районі це місто Кривий Ріг дира до досі у грудні нема оплаення. Трапила наша ПВО у будинок(нам же дають увесь непотріб списаний) так одразу хотілося найти винного винуватити усіх із усього під´їзду тільки на одного нього упало зверху три поверхи-заживо бути у пастці і згоріти як у духовці це ад...він навіть до телефону не зміг дотягнутися що поряд. Дайте цім людям час- вони мають право на свої ємоції. усе мине з часом-зазвичай краще порадьте цій людині антидеприсанти. Мені лікар прописав так як після цього тиск став скакати дуже. Пропила їх 2 місяці(більше не змогла була побочка від них-щелепа вночі трусилася) і я скажу вам я дуже задоволена що їх пропила-нічого страшного в них нема.. пишу і плачу, а до війни не плакала років 10ть.Підтримуйте подругу усе мене. Мене теж дратують друзі які виїхали і постять які вони патріоти та як їм добре за кордоном- а ти тут під сирену - прокинувся живий і радий. Звісно подругу бісять чужі живі чоловіки
Svitlo_• 02 декабря 2024
Ответ дляКашпо
Очень многие именно так и думают.
Есть у меня знакомая у которой муж на 0
С ней реально не возможно стало общаться. Постоянно разговоры только о том что ,,хорошо тебе твой муж рядом, а мой нет. Хорошо тебе твой может полку прибить, а мне некому. Хорошо тебе а твой .. и т.д и т.п
Просто якби чоловіки, що залишились опікувались жінками, чиї чоловіки на війні - таких розмов було б менше.
ArtPix фотовышивка• 02 декабря 2024
Скарга на тему!!! Дивіться, не подобається їй, що якось не так і не то пишуть. Радійте, що Ви не відчули втрату, і у вас дах на місці... Важко блін ї.
123-08df• 02 декабря 2024
краще не спілкуватися
з переселенцями також не вийде, бо купа образ
Графиня Шезвездицкая• 02 декабря 2024
Ответ дляКашпо
Очень многие именно так и думают.
Есть у меня знакомая у которой муж на 0
У меня муж воюет и я никому бы не пожелала тех чувств и эмоций, которые я испытываю.
Mira29-c3c3• 02 декабря 2024
Скарга на тему !!!!
Гинуть найкращі,а отаке 💩як авторка ,ще й сміє засуджувати близьких цих людей .
Ane4ka777• 02 декабря 2024
Автор, а де ви ділись? Кинули гівно на вентилятор і в кущі?
inneska-85• 02 декабря 2024
Ответ дляКозачка
Ну есть такие, со мной подруга перестала общаться потому что я не доначу, сорри хворэнькэ. Перестала и хорошо, даже не перестала, а психанула
ну и в сад такую подругу.
Колючая Роза• 02 декабря 2024
Ну то не спілкуйтесь з ними, видаліть їх з друзів з соцмереж. Ви притягли це сюди і давай засуджувати. Люди по різному проживають своє горе. Мій також служить, слава богу, з ним все добре, а мій настрій....він буває різним. Водночас я розумію, тих хто ховається, але і розумію тих, хто 3 роки не вилазить з тої дупи. В мене життя зараз на паузі і в очікуванні, тому, якщо чесно я не дуже сприймаю коли хвастаються своїм життям поруч з чоловіком.
О_Юми• 02 декабря 2024
Ответ дляSo_so
За що автор має відчувати почуття провини? Хіба вона винна в тому, що чийсь чоловік загинув?
О_Юми• 02 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
Цими жінками мають опікуватись не чужі чоловіки, а держава
silent_angel• 02 декабря 2024
Удивительно , но в моём окружении абсолютно противоположная статистика. Те, у кого мужья воюют, те, у кого без вести пропали, те, у кого погибли - наоборот никого не стремятся отправить на фронт. Зато те, у кого мужей нет, или те, кто вовремя своих мужей/сыновей отправили за кордон или оформили бронь/отсрочку/инвалидность, то эти громче всех кричат:’В окопы всех!’ 😏
Paralelno• 02 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Тема дуже провокаційна!
А від провокаційних тем треба ховати голову в пісок?
Олимпиада80• 02 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Тема дуже провокаційна!
Трольна
natapri• 02 декабря 2024
Ответ дляКашпо
Очень многие именно так и думают.
Есть у меня знакомая у которой муж на 0
Сходите с мужем к ней, пусть он полку прибьет
Svitlo_• 02 декабря 2024
Ответ дляО_Юми
Держава складається з чоловіків. І прибити поличку прекрасно може кум, сусід і т.д. Адже її чоловік, а не міфічна держава воює на фронті.
Mira29-c3c3• 02 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
+1000000.