Сало не люблю• 02 декабря 2024

Як ви прикрашаєте вікна до новорічних свят?

цікаві ідеї і відгуки)
раніше малювала картини трафаретом пінкою на вікнах, але це замурзано виходить.
Коли мовчу- приємна жінка• 02 декабря 2024
кто эти люди, у которых новогоднее настроение?

Пузата Хата• 02 декабря 2024
Собираюсь их помыть, но это не точно
Пугачиха• 02 декабря 2024
ох раніше всі три вікна завішувала кольоровими гірляндами...красота була, зараз цього не роблю, бо якось не етично. Навіть сусід сказав, що добре підіймає настрій
Плакулька• 02 декабря 2024
Помила на Великдень
Пупуговка• 02 декабря 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Эти люди нормальные, которые сами поднимают себе настроение !
ЛеньГуглить_правда• 02 декабря 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
а який настрій має бути?
Братья Капли• 02 декабря 2024
Скотч з 22 року приварився і брудний
Плакулька• 02 декабря 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
У мене всі герлянди тепер асоціюються зі знеструмленням під час війни
Ответ дляЛеньГуглить_правда
а який настрій має бути?
у вас радость на душе?

Капитанша• 02 декабря 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
У меня его нет, но я помню, как прочитала пост, что в детстве оно у нас было. Родители наряжали для нас ёлку, готовили определенные блюда, подарки и тд. И у них, наверное, его тоже не было. Но они делали это всё для нас.
Вот и я делаю новогоднее настроение ребёнку.
ЛеньГуглить_правда• 02 декабря 2024
Ответ дляПугачиха
етично сісти у вікні і драматично плакати?
Скокмоно - стокнуно• 02 декабря 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
У мене настрою нема, але ялинка наряджена, на вікні гірлянда від юсб, бісить район при відключеннях (ну, або тішить, не знаю)) Зробила шо могла, короче)
Ответ дляКапитанша
хорошая аналогия, спасибо
ЛеньГуглить_правда• 02 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
Скотч з 22 року приварився і брудний
в мене теж скотч, і пупирчата плівка.
гірлянду хочу повісити, ніяк руки не доходять
Братья Капли• 02 декабря 2024
Ответ дляКапитанша
Батьки точно не сплачували 5% вз.
Плакулька• 02 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
Скотч з 22 року приварився і брудний
Я лише скло мию, а ті відбитки, як шрами, навіть не чіпаю.
Булькаю• 02 декабря 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
У меня нет настроения новогоднего ,но есть дети и хочется делать настроение им
Автор ,у нас висят гирлянды ,но включать наверное не будем
Еще есть наклейки с прошлого года ,оказались очень крепкие ,мыли окна ,а наклейки так и держатся . Весь год были на окнах
Пугачиха• 02 декабря 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
ну якби війна зараз...і тут я зі своєю гірляндою. Як закінчиться,знов буду вішати
ЛеньГуглить_правда• 02 декабря 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
у вас радость на душе?
ні. але шо лягти померти? дитині настрій створюю

Булькаю• 02 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
Вот и у меня ,поэтому и не хочу включать ,хотя на весь балкон гирлянда есть
Братья Капли• 02 декабря 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А дитина не розуміє часи?
Ответ дляЛеньГуглить_правда
а что у вас трагичного произошло?
Капитанша• 02 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
Батьки точно не сплачували 5% вз.
Зато у них были 90е, тоже не ахти, когда работаешь, а зарплаты нет. Тем не менее, праздники у нас были.
Булькаю• 02 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
А дитина не розуміє часи?
Зачем вы так ? Пусть дети помнят рождественские праздники ,а не только ракетные атаки
Братья Капли• 02 декабря 2024
Ответ дляКапитанша
Це зовсім інше. Тоді була НАДІЯ.
Капитанша• 02 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
Це зовсім інше. Тоді була НАДІЯ.
А сейчас нет СВЕТланы. Простите.
Кракадэ• 02 декабря 2024
Гірлянда
Братья Капли• 02 декабря 2024
Ответ дляБулькаю
Що діти пам´ятатимуть - Ви не можете на це впливати.
Барбітта• 02 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
А дитина не розуміє часи?
А дитинство одне, і воно проходить? Повірте,ті литячі спогади дуже важливі
Так точно!• 02 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
А дитина не розуміє часи?
Ну Ви серйозно? А діти завжди дітьми залишаються? Тобто роки в них зупиняються і не ростуть? Повномасштабна в нас з 22-го року, а Луганськ, Донецьк? Ті діти які народились тоді ще трішки і будуть військовозобов´язаними, яких з часом і на фронт наша влада захоче гнати. І в такої дитини ні дитинства, ні життя? Ті що зараз маленькі або тільки народжуються не факт теж, що колись кінець війни побачать. То не жити взагалі? То навіщо народжували і народжувати?