Невісточка ж• 02 декабря 2024
Порадьте психотерапевта
Порадьте психолога/психотерапевта, що допоможе впоратися з гнівом та спалахами агресії до другої половинки, в районі Ужгород,Івано-Франківськ,Львів
Невісточка ж
• 02 декабря 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
История о том, как я его изменю, он станет хорошим со мной
вы знаете мою ситуацию?) я сам хочу поменяться и прошу совета
Снідаю авокадо• 02 декабря 2024
Ответ дляНевісточка ж
Думала девушка пишет. Удачи в поисках!
На пів ставки• 03 декабря 2024
Якщо влаштовує робота онлайн ( тому що я не працюю в даних містах), то можу надати свої контакти. Офлайн приймаю в м.Чернівці