Ishoy• 03 декабря 2024

Ваши дедушки и бабушки…

…которые поженились во время/сразу после войны, развелись со временем или остались вместе?
Результат:
вже голосів: 105
91 (86.67%) Остались вместе
8 (7.62%) Только одни остались вместе
6 (5.71%) Развелись
Мама Павлика• 03 декабря 2024
мамині батьки розлучились, батькові жили разом
Кросівки оригінал• 03 декабря 2024
Розлучились, він був абʼюзером який бив, бабуся освічена жінка, добре розуму вистачило піти від нього.
Але що мене здивувало, вона після його смерті, років 8-10 тому, поставила йому памʼятник і оградку на могилу. Років 35-40 з розлучення пройшло
автор Ishoy • 03 декабря 2024
Ответ дляМама Павлика
Добавила еще такой вариант:)
Efrazi• 03 декабря 2024
Дідусь бив бабусю і пиячив. ( Це мамині). Але раніше не прийнято було розлучатися. Батькові жили трохи краще. Але в його матері це був другий шлюб. З тим з ким вона була одружилася одразу після війни- розійшлася.
Мама Павлика• 03 декабря 2024
Ответ дляEfrazi
в маминій родині теж таке було, дід іноді випивав і страшенно ревнував бабуню до кожного, навіть коли вона слухала якусь передачу де диктор чоловік - діда крило ( А в тотовій родині, бабуня була третя жінка в діда )
TANYA 0 0 0 0• 03 декабря 2024
По татовій лінії прожили разом більше 50 років було всяке. По маминій- чоловік бабусі пропав безвісти у другу світову, вони були дуже багаті до війни жили в Києві мали свій будинок з гувернанткою. Під час війни бабуся з двома дітьми втікала на західну Україну, потім появилася мама, хто її батько і наш дід мама не знала. Решту життя бабуся прожила в бідності.
Efrazi• 03 декабря 2024
Ответ дляМама Павлика
Так, в нас теж ревнував і випивав ’граньоний стакан’, як їм перед боєм давали. А тоді руки розпускав. Тільки коли я з´явилась, він наче соромлячись мене не лупцював вже так бабусю. Міг тільки за коси її схопити, але кулаками вже не бив. Ох важко жінкам раніше жилося...
Vita_Nikita• 03 декабря 2024
Папины жили вместе,а со стороны мамы-дедушка умер рано,а так,я думаю,тоже жили бы вместе