Глаза_в_3_карата• 04 декабря 2024
А помните ли вы день 23.02.2022? Что было в ваших мыслях?
Каким был день, настроение, чем занимались…. Я была в роддоме с новорожденной в тот же день дочкой..
Баррикадница• 05 декабря 2024
23 мы были уже в Перемышле, муж военный и его я провожала 21 числа, очень быстро, буквально за час
Мы, я и дети ,собрались за 4 часа и уехали, машиной
Доль Чекомбана• 05 декабря 2024
Ответ дляЩебетушка
Незадовго до 24 ми поїхали на пляж Африка. Там було класно. Дитина вабилася в снігу і лізла у воду. Ми з чоловіком розмовляли, що ніяк не поїдемо зимою помилуватися зимовим Азовським морем. Я зробила фото дитини і чоловіка, хоч це не властиво для нашої сім´ї. Ми не любимо фотографуватися. Чоловік ще прикривався рукою. І я накричала на нього. Як же мені через місяць знадобилося те фото, для пошуку чоловіка. Він потрапив у полон у березні 22 року. Я тепер ненавиджу лютий.
Нашли мужа? Помогло фото?
Дама_с_коготками• 05 декабря 2024
Мы понимали,что войне быть,но до последнего верили,что будет все ,как в 2014,когда наш город захватили, постреляли по окраинам и через пару месяцев мы снова вернулись под контроль Украины. Но в 2022г нас таки уничтожили
Щебетушка• 05 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Нашли мужа? Помогло фото?
Фото потрібно було для СБУ, для пошуку, для особової справи в червоному хресті, для досудового розслідування в поліції. Потрібно було як найсвіжіші фото. Коли полонені повертаються з полону, то переглядають всі фото. Може когось упізнають і скажуть де бачили людину. Але чоловіка ніде ніхто не бачив. І на кацапських ресурсах його теж не викладали. А коли чоловік повернувся, то одразу стало зрозуміло, що фото не допомогло б. Чоловіка зовнішньо важко було впізнати. Тільки очі та ніс, і той перебитий. Його могли впізнати тільки близькі люди.
Мелочунь• 05 декабря 2024
Был обычный день 23-го,работа,закупки,отвела ребенка на тренировку,но не покидало чувство тревоги…Все вокруг говорили-не накручивай себя,ничего не будет.А утром примерно в 5 проснулась от звуков странных,показалась спросонья ,что кто-то фейерверки запускает…Потом поняла,что Харьков бомбят😭
Наша взяла• 05 декабря 2024
Памʼятаю тільки в загальному що ті перші дні була чудова сяюча сонячна погода, і свою дурацьку абсолютну в масштабі того що відбувалося думку - «такі дні погожі зіпсували, падли»
Постійно це в голові крутилося ті дні, такі страшні події відбуваються і таке безтурботне сонце за вікном
І лють що суки не дають спокійно жити своє саме просте життя
Тримаю свічку• 05 декабря 2024
Помню.Праздновали 23 февраля.Были встревожены.Я просила мужа выехать на неделю,а он смеялся и говорил,что мир не допустит еще одной войны.Помню,что в глубине души радовалась,что починили машину и взяли пару канистр бензина про запас.Помню свой сладкий сон ночью,и звонок мужа с утра,что началась война,полнейший шок,забег по аптекам и магазинам за консервами .Потом слова мужа,орки захватили Мелитополь,собирайся,у нас два часа на выезд,а у меня кошка и больной ребенок спит в кровати..Но да,паника она такая..
Наша взяла• 05 декабря 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Багатьом здавалося, що то сон. Що такого не може бути. Що це все з нами і у нас відбувається. І дуже хотілося заплющити очі, щоб, відкривши їх, побачити свій звичний світ, дім, людей...
Більше того, так як це все відбувається вперемішку з якимось буденними життєвими справами я до сих пір деколи ловлю себе на думці що це якась паралельна реальність, як у кіно
Доль Чекомбана• 05 декабря 2024
Ответ дляЩебетушка
Пусть сейчас все будет в Вашей семье хорошо) здоровье и благополучие, а все страшное останется позади. Главное - Ваш муж жив
Щебетушка• 05 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Дякую Вам
КАПСЛОЧНИЦА• 05 декабря 2024
Ту на Порадниці зависала, чекали коли хуйло буде виступати. Почула щось типу я покажу вам декомунізацію і в принципі все зрозуміла. Трохи поспала, прокинулась ще темно було, почитала новини, зрозуміла, що почалося.
Встала, розбудила спокійно чоловіка та дитину, одягнулись, поїхали до банкомату, зняли готівку, заправили повний бак, заїхали в цілодобовий магазин і скупили продукти.
Потім до мами поїхали, там підвал був, можна було сховатись. Не знали чого чекати ну і гуртом легше. Якось так. Трохи не вірилось, що все те відбувається. Стояли довго в заторі, думала та ні, якесь фігня, зараз все заспокоїться.
Мию вікна у мороз• 05 декабря 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Напередодні поставила тушити мʼясо, стала збирати документи, з сином побачили в Румунії не дорогий будинок, помилка на Букінгу - за 150 грн замість 1500 але так і не забронювали нажаль. Після виступу Х… ла напередодні все стало зрозумілим. Слухала в ютубі відео як людям пішки вийти з Києва, прилягла спати і проснулась від свисту ракети над будинком, розбудила сина : Війна почалась і пішли в підвал. В будинку ніхто не йшов, люди не розуміли небезпеку, через пару хвилин серія вибухів , і це захід країни . Потім дзвінки родичам і на роботу, і я на милицях з переламаною ногою сиділа в підвалі і проклинала русню …
В якому місті?
Мию вікна у мороз• 05 декабря 2024
Ответ дляГрабля
Кавалер був, при посаді. Подзвонив вдень 23.02 і сказав терміново збирайся, бери дитину стареньку маму і виїзджай, ми за декілька години до початку війни. Їхала на вокзал, дивилася на людей і думала - ось гуляють мами з візочками, бігають діти, люди живуть життя і не знають що завтра війна буде... Попредила родичів, але ті, хто знав звідки в мене інформацію - ти встигли машинами виїхати. Щоправда кавалер потім казав що не уявляв що буде ТАКА війна, якби знав - то відправив би мене одразу за кордон...
А що зараз він каже?
МеняАЖтрусит• 05 декабря 2024
Ответ дляТримаю свічку
А что вы праздновали 23?
Айпишница• 05 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
Я теж блювала, корону як рукою зняло, за добу на 4 кг схудоа.
Да, хуйло устроило нам марафон по похудению, на зависть всем тренерам😭 у меня -5кг за неделю
Кракадэ• 05 декабря 2024
Ответ дляЧавонадо
Мне так тоскливо было весь день второго тура выборов, все радуются, что зе победил, а мне выть охота.
Кстати голосовала НЕ за невтика. Еще помню на работе поцапалась с коллегой за ее выбор и потом долго стояла с соседкой, говорили что зря люди выбрали это чмо и беда будет, говорили тихо, как на похоронах, такое тоскливое чувство было.
С момента выборов у меня пошло ожидание пиз*деца, думала ковид дно, но дальше еще днее пошло
Ооо, майже те саме, тільки мені було не тоскно, а страшно. Шок і страх. І передчуття біди після тих виборів.
КарамбОлька• 05 декабря 2024
Ответ дляТримаю свічку
І як ? Ще празднуєтє 23 февраля?🤯
Жинси на дитину• 05 декабря 2024
Ответ дляЛгин
Сходила на маникюр вечером, маникюрша говорила мол «да у меня сбушники клиентки есть, если б что-то было, они б уехали». Ехала в метро вечером (часов в 9-10), все спокойно, думаю да какая война, хрень это все, завтра в офис на тимбилдинг, вот круто будет
В 1-2 уснули, в 5 проснулись от взрывов
Первое сообщение помню в тсн прочитала «гради бʼють вздовж всього кордону»
Весь день блевала от нервов
В 1-2 уснули, в 5 проснулись от взрывов
Весь день блевала от нервов
А я свою останню клієнтку відправляла додому, вмовляла поберегти гроші. А вона сказала, що на тім світі вони їй ні до чого та і вмирати нечупарою не прикольно. Працювали абсолютно мовчки, під ютуб, в якому ’байден вчергове попереджав’... Бляха, то останній спогад мого життя, досі ніби сон
Кусман Сиру• 05 декабря 2024
Был чудесный день, прогулка с подругой, обед в макдональдс.
Даже мысли не было, что все это правда будет...
Грабля• 05 декабря 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
А що зараз він каже?
Не знаю. Ми давно не спілкуємося. То взагалі було таке двине випадкове знайомство за пару місяців до війни. Наче доля спеціально мене з ним звела саме для того аби він мене попередив, а потім наші шляхі розійшлися. Це така історія з життя коли сама дивуєшся її фантастичності. Але чесно так все і було.
МеняАЖтрусит• 05 декабря 2024
Ответ дляГрабля
А в принципі що б він зараз міг сказати? Дивують люди, які таке питають
Колгоспниця• 05 декабря 2024
23-его сходила на педикюр, зашла в магазин, купила просекко и сыр
Выпили с мужем, не спали до 3-х. В субботу должны были на пару месяцев ехать пожить в Одессу, арендовали дом
24-ого должна была идти к косметологу на докол ботокса и коррекцию губ
В 5 разбудил муж, заряжали машину в паркинге, вещи собирали и рванули из Харькова в Изюм
В Одессу через полгода мы все-таки доехали и теперь здесь живем
Грабля• 05 декабря 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ну можливо і міг би щось сказати - про поточні небезпеки та загальну ситуацію він певно і зараз в курсі, але всіх же цікавить закінчення цього піздеса... нажаль цього він точно не знає...
Леди_на_драндулете• 05 декабря 2024
Ответ для3@йk@
Ми знали, тому просто чекали...Пям´ятаю тільки дурацьке смс в РЧ, коли вчитель написала - війна, а якась мама капсом відповіла: ТАК ЧТО В ШКОЛУ СЕГОДНЯ НЕ ПРИХОДИТЬ?
О у нас тоже такая мама была, прям дословно
Я еще истерически как ненормальная хохотала от ее вопроса
Трохи злякана• 05 декабря 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
В якому місті?
Может, Ивано-Франковск аэропорт или во Львовской области в трех городах воинские части
СкиниУскачи!• 05 декабря 2024
Ответ для3@йk@
Потому что никто не мог поверить и осознать. В нашем школьном вайбер чате тоже шла перекличка кто сегодня придет в школу.
Викачую яйцями• 05 декабря 2024
Работала всю ночь онлайн в Польше. Легла, хотела спать, решила зайти на Советчицу перед сном, а там такое
Девочки писали про взрывы, было 4 утра у вас
Полуничка• 05 декабря 2024
Вообще не помню. Возможно психика так сработала..только то, что было за час-два до первых взрывов. Лежу, читаю про войну, будет или нет..а потом взрывы, зарево. Пишу, аж тошнит от боли.