Я вирішила що у нас Миколай прийде завтра. Пакувати подарунки це окремий вид кайфу)
Тільки не знаю куди їх - для "під подушку" завеликі, ялинки ще немає)
_потужная_• 05 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
О! У вас вже ялинка. А я провтикала замовити вчасно, тепер вже п´ятий день чекаю доставку
Я вчера наряжала, подарки будут возле подушки. Возле ёлки сегодня сфоткала, когда упаковала и малой был в садике. На нг будут под ёлкой.
nightwoman• 05 декабря 2024
Миколай, Різдво, новий рік... взагалі відчуття свята є?? Чи ви постійно пакуєте подарунки на всі свята грудня???
Просто цікаво.
Кожну неділю нові подарунки під ялинкою, то більше як зарплата по розкладу виглядає.
Просто цікаво.
К.а.л.и.н.а• 05 декабря 2024
А як і коли взагалі це свято еволюціонувало до купи подарунків, якщо спочатку мали бути лише солодощі?
Зараз мішок подарунків на Миколая, мішок на Різдво, мішок на Новий рік?
nightwoman• 05 декабря 2024
Діло не в подарунках, їх ми кожен день можемо купувати та радувати дітей. Але відчуття саме свята тричі на грудень якось губиться.
Це до того, що в дитинстві майже всім казали що Миколай приносе солодощі, а зараз повально перейшло в упаковані подарунки. Ну ладно... Попереду ще Різдво і Новий рік ... Яке з цих свят буде цікавішим, подарунки кращими, і взагалі що є очікуваним для дітей на протязі року
Ответ дляAnnaOst
Це дитині, їй 2,5 роки. У неї ліжко з ящика и, туда нічого не влізе під них) думаю ввечері підемо на свято, повернемося, а там опа! Подарунки. Треба тільки придумати де скласти
Покладіть під вікно або балкон, відкрийте з дитиною наче ’провітрювати’, вийдіть разом з дитиною, потім підіть ’зачиняти’ вікно і коли дитина повернеться, то будуть подарунки. Або на ніч поставте під балкон печиво з молоком, а на ранок дитина там знайде подарунок )
Можна ще ’сліди’ помалювати ( штучним снігом притрусити доріжку від вікна чи балкона до купи подарунків)...
Макака Джо• 05 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
А на яке свято йдете. Цікавить, якщо Київ
Ответ дляnightwoman
Якби ви отримували подарунки тричі за зимові свята, то точно б знали, що нічого не губиться. У моїй сім´ї така традиція. Не уявляю, що дитина не отримає подарунка на Миколая, Різдво чи новий рік)
Ответ дляКіттікет
То у нищебродов. У настоящих советчиц Миколай детям дарит айфон 24, видюхи 4090, топовые ноутбуки и квартиры.
Та не кажіть,🤣
Солодощі фу! Тільки арабський шоколад чи що там зараз модно.
Перевернули все з ніг на голову. Тепер проблема- куди подарунки сунути
Ответ дляnatlem
Еслишо, видеокарту 4090 не покупайте. Через пару месяцев выйдет новая. И будете как лохи
nightwoman• 05 декабря 2024
Ответ дляnatlem
Дитина пише лист, і чекає на цей подарунок під ялинку. Вона вірить в це свято, кому вона пише і хто їй приносе подарунок. Просто отримувати три рази запаковані подарунки кожен тиждень,то не свято в розумінні казки. То потрєбітєльскоє відношення до грудня.
А дарувати подарунки я можу і більше ніж тричі на місяць, але навіщо... Емоції вже не такі яскраві і подарунки не такі очікувані
Ответ дляnightwoman
И лежит та гора игрушек никому не нужная. И ничего не хотят. Потому что уже все желания предугадали и всё купили
Natalia55555• 05 декабря 2024
Ответ для_потужная_
Такие малому приготовила.
4 года. Ждёт капец.
Классс 🤩 Хочу бути вашою дитиною
Ответ дляnightwoman
Просто цікаво.
Це перші усвідомлені свята моєї доньки. Тому так, подарунки я буду пакувати і на Різдво і на новий рік
Natalia55555• 05 декабря 2024
Ответ дляnightwoman
В нас завжди була традиція дарувати тільки на Миколая. На Різдво і Новий рік просто мали зібратися всі родичі разом
Ответ дляnightwoman
Моя теж вірить. І вірить, що слухняні діти отримують подарунки на Миколая (про дубчика теж знає, переживала не отримати, коли ’грішила’ :), також на Різдво і Новий рік. Не бачу в цьому нічого поганого. А якщо дитина народилася 31 грудня чи 24 грудня - вона по-вашому має обрати - подарунок на день народження чи Різдво/новий рік? Щоб не мати ’потрєбітєльського відношення’ до свята?
А на новорічні вистави теж строго на одну штуку можна? Сходили на новий рік в театр, то цирку і ялинки вже не буде - бо буде ’потрєбітєль’)))