Центральна Україна, життя мого міста стало в страшному очікуванні ночі. Тобто в день ,ми щось робимо, а на вечір всі ніби розуміють що почнеться зараз нічка, ну як і сьогодні почалась. Раніше моє місто було більш менш тихим, а зараз щоночі вибухи десь близько, ще й такі що бігли світ очі вночі зі страху. Така була минула ніч, декілька разів , це відбуваєся щоночі з вересня. Невже більше ми не житимемо більш менш спокійно, я не розумію як ви справляєтесь, я їду головою, не спати ночами,працювати по 14 годин, і від вибухів думаю від страху стане серце. Очікувала що це завершиться ,хочаб буде передих,а ні... Як ви справляєтесь? Про прифронтові міста не пишіть, я без того знаю що там.
Ksenia2291• 05 декабря 2024
Полтава? Каждый день шахеды, не реагирую. Главное, чтоб не ракета, это страшно
double-mama• 05 декабря 2024
Ответ длякет8888
І Київ теж, якраз це декілька міст щоночі
Спускайтесь с вечера в метро или другие укрытия, чтобы просто спать в покое
Джулияробертс• 05 декабря 2024
У мене тривога всю ніч гуде про підвищену небезпеку....Нормально теж не сплю, бо дитина в іншій кімнаті і хвилююсь
Добрий вечір, сьогодні ваша зміна? Мийте підлогу і лягайте спати в коридорі
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3640279
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3639789
double-mama• 05 декабря 2024
Ответ дляРойЛеля
І щоночі бомжувать по метро?
Так і без шахедів вмреш молодим
Вам поспать или поныть?
Ответ дляingaruta
автор тут часто пишет.не хочу обидеть но постоянно на сайте .в тепле.сыта одета.все живы здоровы и прям ад.не обесцениваю но...как то загнула она
Хто на сайті постійно? З чого таке взяли? Вам так подобається принижувати і обезцінювати страхи інших? Я не вам зателефонувала і плачу в трубку,я поділилась своїм станом в загальному чаті.
ViktoriyaM2013• 05 декабря 2024
Наша новая реальность. С тревогами, обстрелами, ежедневными новостями, что ночью погибло столько то, ранено ещё больше..