Прокачую сідниці• 06 декабря 2024

Кто перешёл и отмечает Николая по новому, вы чувствуете дух праздника?

Я не чувствую, может потому, что не отмечаю сегодня. И 25 тоже обычный день, нет никакой таинственности и ощущения волшебства
Результат:
вже голосів: 696
322 (46.26%) Да
192 (27.59%) Не переходила
182 (26.15%) Нет
Раздражевская• 06 декабря 2024
Ответ дляНаучительница
Разделяй и властвуй!
Ви ж і розділяєте, точніше відділяєте себе від українців і зливається з московитами. Тут уже що кому ближче
nabludatel• 06 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
Так ви ж стверджуєте що лиш одна церква святкує 7 січня. А протестантські церкви - це що не церкви для вас?
Я добре знаю історію християнства. Протестанти - це одна з трьох гілок християнства. І мені протестанти особисто дуже імпонують. Здебільшого через дуже потужною підтримкою укр населення під час війни. Чого немає з боку церков упц.
Але мова в цій темі не про протестантські церкви. А про православні.
МояХатаЗкраю• 06 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
А мене лякають люди які не проти святкувати одні свята разом з народом, який хоче їх знищити і для них це норма..
тому треба перенести на вересень, в Умань , тепер це друзі т.я нам постійно талдичать що ми тепер як вони
Українська Мрія• 06 декабря 2024
Ми так і святкували, завжди
Olga_72• 06 декабря 2024
Ответ дляРаздражевская
На цьому форумі все стабільно: ті самі 30% москофілів
Та все у нас гарно. Москалі зробили маніпулятивну тему, з опросом що включає неоднозначну маніпуляційну відповідь. Дизлайків мені наставили. То не так їх тут багато працює. Гроші на пропаганду у рашки закінчуються. І ті що працювали дуже активно на рашку щось давно не з´являлись. Чи платити перестали, чи забанили.
nabludatel• 06 декабря 2024
Ответ дляРедиска Я
Сходіть в Хресто-Воздвиженську церкву і самі побачите, що немає там матрьох і бабулі, що свічки продають українською розмовляють і молитви за Україну і воїнів проводять. У Чорнобильській церкві так само, і там так було ще задовго до 2022.
Я в Запоріжжі. Тут церкви упц цілковито і повністю підтримують росію. У нас був скандал у місті, коли незадовго до війни в церкві упц мп відмовилися відспівування хлопчика 2-річного, який помер внаслідок нещасного випадку. А причину назвали, що дитина була хрещена в українській церкві.
Зяблик протестант• 06 декабря 2024
Никогда не чувствовала дух этого праздника. В моем детстве это был непопулярный праздник. Подарки клали под ёлку.
База_птеродактилей• 06 декабря 2024
Боже, це ж треба кожного дня натужно вичавлювати з себе якусь субстанцію для накиду на вентилятор.
А наскільки тут вдячна публіка - то окрема розмова...
Сподіваюсь, останній ривок буде на Водохреща, а потім перерва аж до ’неправильної’ Пасхи.
Тишком нишком• 06 декабря 2024
Никогда не отмечали, а надо?
Брюлик в стразах• 06 декабря 2024
Ответ дляЯ Головна
Я его и по старому не отмечала.
Я вообще про Николая узнала в 35 лет, ребенок из сада принес информацию)))
Брюлик в стразах• 06 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Одним воздухом с ними не противно дышать?
Некоторые до маразма доходят
nabludatel• 06 декабря 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Некоторые до маразма доходят
Огидно. Тому хай валять до себе на болота і роблять там що хочуть.
Брюлик в стразах• 06 декабря 2024
Ответ дляnabludatel
Воздух от этого разным не станет
И солнце для них и для вас светит одинаково
Заикальница• 06 декабря 2024
Ответ дляРаздражевская
Вивчіть питання з календарями для того щоб знати під кого підлаштовуєтеся ви
Коли служба ?
База_птеродактилей• 06 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
Ви називаєте ’протестантськими церквами’ харизматичні секти євангелистів та баптистів. Які з приходом Незалежності та розпадом срср розплодилися як гриби по пострадянській території.
Протестантизм, той який виник в Європі в 16 сторіччі, як гілка католіцизму, що прагнула реформ та відкидала безумовну папську владу, не має ніякого відношення до тієї церкви/дому молитов, яку ви відвідуєте.
Ну, і щодо свят. Справжній протестантизм ніколи не був прив´язаний до юліанського календарю. Як і лютеранство, наприклад.
Те, що ваша, скажемо так, церква існує в парадигмі юліанського календарю, не означає, що так існує і святкую реальний світ протестанства.
Думаю, ви не будете вигадувати, що Данія, Швеція або Норвегія, де протестантизм є одною з кількох офіційних релігій, Різдво святкують 7 січня? Може, це колись змусить вас замислитися, чому ви називаєте протестантською церкву релігійну організацію, яка нею не являється,
навіть з огляду святкового календарю.
курасаны• 06 декабря 2024
Маємо малу дитину, для нього свята йдуть по новому календарю. Ми з чоловіком швидко підлаштувались і започаткували нові традиції, які відрізняються від традицій наших батьків.
Раздражевская• 06 декабря 2024
Ответ дляnabludatel
Падлюки. А скільки воїнів відмовлялись відспівувати або церкву закривали навмисно щоб не пустити
Пластилин_Колец• 06 декабря 2024
Зайшла в тему і відчуваю від автора не просто дух, а прям ДУШОК
nabludatel• 06 декабря 2024
Ответ дляРаздражевская
Саме так.
А матрьохи тут плачуться за ’ісконними’ датами і продовжують їм гроші нести.
Най хоч раз• 06 декабря 2024
Ответ дляРаздражевская
Якщо ви ходили в Московський патріархат , то добре, що перестали.
УПЦ это по вашему какая церковь? Я только в нее хожу
Играю_на_кларнете• 06 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
Вашу віру так легко зруйнувати?
Віру -ні. Довіру до церкви -хз. Календар був останньою краплею
Играю_на_кларнете• 06 декабря 2024
Ответ дляnabludatel
Так, ті що перейшли - це еталон. Вони люблять своїх дітей і онуків. І не підтримують рос церкву, яка кидає ракети на їх рідних.
А ваші залишилися з рос церквою, чий патріарх благословляє рос солдатів на вбивство українців.
Мої не залишилися з рос церквою (у тих відсутні проблемы з календарем),у нас був київський патріархат
Svitlo_• 06 декабря 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
навіть з огляду святкового календарю.
Людям що вірять в Бога, без різниці як їх називають атеїсти. І їм ніхто не завадить святкувати день народження Ісуса Христа в любий день, визначений у їхній церкві.
Играю_на_кларнете• 06 декабря 2024
Ответ дляOlga_72
Ті що купують солодощі, ті їх купують або 6 або 19. Ті що купують іграшки купують або 6 або 19. Люди спокійно перейшли на 6 грудня. Сьогодні переважна більшість дітей знайшла подарунки від Миколайчика.
Мой тоже нашёл конфеты, он же не хуже всех, и 19го найдёт и подарок по ёлкой будет. Это не означает чтт я перешла
Играю_на_кларнете• 06 декабря 2024
Ответ дляРаздражевская
Ваше право. Господь вам дав вибір. В тому числі і мати гординю чи ні.
В чем гордыня?
nabludatel• 06 декабря 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
навіть з огляду святкового календарю.
Де я написала що я відвідую протестантські церкву? Ніде.
Я написала, що вони мені імпонують, подобаються.
І моє ставлення до церков зараз формується переважно по відношенню церковної громади до війни у нашій країні.
Патріарх упц благословляє рос солдат, ракети і тд - для мене ця церква неприйнятна. Крім того, упц або зовсім не підтримує українців або мінімально (я про таке не чула і жодна церква Запоріжжя жодним чином постраждалим від війни не допомогає).
А от протестантські і католицькі церкви надають дуже активну допомогу постраждалим.
Це дуже яскраве порівняння. Бо релігія повинна робити людину кращою. От протестанти і католики показали себе з кращого боку. А як впливає церква упц на людей видно з відповідей тут. Адепти упц поливають брудом нашу країну, наші традиції і мову.
nabludatel• 06 декабря 2024
Ответ дляНай хоч раз
Москальська
Най хоч раз• 06 декабря 2024
Ответ дляnabludatel
Москальська
Приведите, пожалуйста, доказательства
Olga_72• 06 декабря 2024
Ответ дляnabludatel
Москальська
Ви щось плутаєте.
Пік Антна• 06 декабря 2024
Аякже, як його не відчути? Миколай прийшов, всі один одного всюди вітають