Стервочка• 07 декабря 2024

Дитина в 4 роки постійно просе гроші на іграшки

Що я роблю не так? Постійно зоче нові іграшки. Була маленька, то щось купляла бо дитина перша і таких іграшок в мене в дитинстві не було. Зараз я не можу раз на тиждень ходити щось купляти. Максимум раз на місяць на 100-150 грн, але вона хоче багато усього. Гуляти теж ходила з нею куди їй подобалось і тепер піти в нове місце в неї бажання нема, істерика, істерика… я вже і кричала і тягнула силою, все одно істерика.
Пишу, не читаю• 07 декабря 2024
А 4 це що велика вже? Звичайно хоче
Love_Love_Love_• 07 декабря 2024
Кричала і тягнула силою?
В мене б теж була істерика
Морожена_курка• 07 декабря 2024
Ви готові до витрат коли дитині буде 8-13. Там тисяча на тиждень мало.
Love_Love_Love_• 07 декабря 2024
Ответ дляМорожена_курка
А якщо не готова, то що?
Идеальная оптимистка• 07 декабря 2024
Виділіть їй суму на тиждень/ місяць , у межах якої вона зможе робити покупки. Скінчилися гроші- чекаємо наступного тижня/ місяця.
Пишу, не читаю• 07 декабря 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ага. В 4 роки вона це усвідомить 🤦‍♀️
Морожена_курка• 07 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А якщо не готова, то що?
То треба зрозуміти, що інші батьки готові і дитина то витрати і не малі. Буде страждати і комплексувати
Сусідка зверху• 07 декабря 2024
Фу!
Противная дефченка.
маска Ілона• 07 декабря 2024
погано коли у невихованої дитина з´являється власна дитина
Коник-стрибунець• 07 декабря 2024
Діти зараз дуже матеріалістичні. Спожівачі. Батьки - ресурс.
Брюлик в стразах• 07 декабря 2024
Що це за просЕ?
Ласкове телятко• 07 декабря 2024
Так это манипуляции, дети так проверяют взрослых. Просто объясните, что на покупку нужны деньги и вы не можете столько тратить каждый день.
Сусідка зверху• 07 декабря 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Що це за просЕ?
Це суржик.
Идеальная оптимистка• 07 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Ага. В 4 роки вона це усвідомить 🤦‍♀️
В неї буде гаманець або скарбничка, вона зможе заглядати туди і бачити, що грошей нема, то й купувати нема за що.
Ласкове телятко• 07 декабря 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Що це за просЕ?
Це суржик, як заходЮ, виходЮ.
Коник-стрибунець• 07 декабря 2024
Ответ дляСусідка зверху
Це суржик.
Це так безграмотність називають?
Ласкове телятко• 07 декабря 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Це так безграмотність називають?
Ні, це місцевий діалект
автор Стервочка • 07 декабря 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Чому ми не такі були? Я памятаю раділа дуже простим речам
So_so• 07 декабря 2024
Вы покупаете ребенку в месяц игрушек на 100 грн?
автор Стервочка • 07 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Так
Сусідка зверху• 07 декабря 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Це так безграмотність називають?
Безграмотно не знати, що таке суржик.
So_so• 07 декабря 2024
Ответ дляСтервочка
Так
Это ужасно(
автор Стервочка • 07 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Это ужасно(
Ну як є.. більше, на жаль, не можу витрачати. І так ось свята будуть, ще на них витрачатись(((
So_so• 07 декабря 2024
Ответ дляСтервочка
Так
Но хоть на Рождество или Новый год Вы подарите подарок?
100 грн даже 2 чашки кофе не купить((
So_so• 07 декабря 2024
Ответ дляСтервочка
Просто тогда не ищите проблему в ребенке, она не в нем
Lacrimo• 07 декабря 2024
А я от дивуюсь , коли кажуть про дитячу істерику. Мій уже давно істеричний вік переріс, і вибавлений був хорошими фінансовими можливостями ( яких зараз нема, але радіє любій дрібниці і дякує за все з таким захватом). Але істерик як таких не було ніколи. Що я робила такого? Нічого особливого. Казала прямо : можу раз в місяць купити до такої суми любе, що хочеш, а на всі ось це подобається - роздивлялись, казала ’пізніше якось купимо’. Більше половини він уже через пару днів забував що хотів. Там насправді треба витримати всього 20 хв., якщо капризи не будуть підкріплюватись - сходить на ні за місяць часу.
Коник-стрибунець• 07 декабря 2024
Ответ дляСтервочка
Тому що кожен виростає в певному інформаційному та соціальному середовищу. Зараз часи овер-достатку, овер-споживання, швидких радощів. Виховання (як його люблять тут всюди пхати) має найменший вплив.
автор Стервочка • 07 декабря 2024
Ответ дляSo_so
100 грн даже 2 чашки кофе не купить((
На свята давно відкладала, ляльку подарую з м’якою іграшкою
КаваЗМолоком• 07 декабря 2024
Странно было бы, если ребёнок в 4 хотел купить пачку гречки и бутылку масла.
А игрушки это нормально.
автор Стервочка • 07 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Ну я такою не була і теж батьки не мали великих статків…