Стервочка• 07 декабря 2024
Дитина в 4 роки постійно просе гроші на іграшки
Що я роблю не так? Постійно зоче нові іграшки. Була маленька, то щось купляла бо дитина перша і таких іграшок в мене в дитинстві не було. Зараз я не можу раз на тиждень ходити щось купляти. Максимум раз на місяць на 100-150 грн, але вона хоче багато усього. Гуляти теж ходила з нею куди їй подобалось і тепер піти в нове місце в неї бажання нема, істерика, істерика… я вже і кричала і тягнула силою, все одно істерика.
Морожена_курка• 07 декабря 2024
Ви готові до витрат коли дитині буде 8-13. Там тисяча на тиждень мало.
Love_Love_Love_• 07 декабря 2024
Ответ дляМорожена_курка
А якщо не готова, то що?
Идеальная оптимистка• 07 декабря 2024
Виділіть їй суму на тиждень/ місяць , у межах якої вона зможе робити покупки. Скінчилися гроші- чекаємо наступного тижня/ місяця.
Пишу, не читаю• 07 декабря 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ага. В 4 роки вона це усвідомить 🤦♀️
Морожена_курка• 07 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А якщо не готова, то що?
То треба зрозуміти, що інші батьки готові і дитина то витрати і не малі. Буде страждати і комплексувати
Коник-стрибунець• 07 декабря 2024
Діти зараз дуже матеріалістичні. Спожівачі. Батьки - ресурс.
Ласкове телятко• 07 декабря 2024
Так это манипуляции, дети так проверяют взрослых. Просто объясните, что на покупку нужны деньги и вы не можете столько тратить каждый день.
Идеальная оптимистка• 07 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Ага. В 4 роки вона це усвідомить 🤦♀️
В неї буде гаманець або скарбничка, вона зможе заглядати туди і бачити, що грошей нема, то й купувати нема за що.
Ласкове телятко• 07 декабря 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Що це за просЕ?
Це суржик, як заходЮ, виходЮ.
Коник-стрибунець• 07 декабря 2024
Ответ дляСусідка зверху
Це суржик.
Це так безграмотність називають?
Ласкове телятко• 07 декабря 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Це так безграмотність називають?
Ні, це місцевий діалект
Стервочка
• 07 декабря 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Чому ми не такі були? Я памятаю раділа дуже простим речам
Стервочка
• 07 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Вы покупаете ребенку в месяц игрушек на 100 грн?
Так
Сусідка зверху• 07 декабря 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Це так безграмотність називають?
Безграмотно не знати, що таке суржик.
Стервочка
• 07 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Это ужасно(
Ну як є.. більше, на жаль, не можу витрачати. І так ось свята будуть, ще на них витрачатись(((
А я от дивуюсь , коли кажуть про дитячу істерику. Мій уже давно істеричний вік переріс, і вибавлений був хорошими фінансовими можливостями ( яких зараз нема, але радіє любій дрібниці і дякує за все з таким захватом). Але істерик як таких не було ніколи. Що я робила такого? Нічого особливого. Казала прямо : можу раз в місяць купити до такої суми любе, що хочеш, а на всі ось це подобається - роздивлялись, казала ’пізніше якось купимо’. Більше половини він уже через пару днів забував що хотів. Там насправді треба витримати всього 20 хв., якщо капризи не будуть підкріплюватись - сходить на ні за місяць часу.
Коник-стрибунець• 07 декабря 2024
Ответ дляСтервочка
Тому що кожен виростає в певному інформаційному та соціальному середовищу. Зараз часи овер-достатку, овер-споживання, швидких радощів. Виховання (як його люблять тут всюди пхати) має найменший вплив.
Стервочка
• 07 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Но хоть на Рождество или Новый год Вы подарите подарок?
100 грн даже 2 чашки кофе не купить((
На свята давно відкладала, ляльку подарую з м’якою іграшкою
КаваЗМолоком• 07 декабря 2024
Странно было бы, если ребёнок в 4 хотел купить пачку гречки и бутылку масла.
А игрушки это нормально.
Стервочка
• 07 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Просто тогда не ищите проблему в ребенке, она не в нем
Ну я такою не була і теж батьки не мали великих статків…