Майданщица• 07 декабря 2024

Дівчата! Хто виїхав в Швецію? Ви задоволені?

Що можете сказати наразі про цю країну, куди селять? Як виживаєте? Читала, що ціни космос, виплати маленькі. Як дітям?
Чу Ча• 07 декабря 2024
Бггггггг
палка-копалка• 07 декабря 2024
Шведська мова дуже складна. Єдине що знаю))
Але всі шведи прекрасно розмовляють англійською.
Чу Ча• 07 декабря 2024
Все добре, шведи за все заплатять, все дадуть.
Але обирайте швидше, бо сирійці вже їдуть.
Да будет так• 07 декабря 2024
Зачем вам Швеция,лучше в Германию.
Бабуся мороз• 07 декабря 2024
Знакомые в Финляндии. Очень дорогие продукты, да и все остальное. Собираются вернуться южнее.
Сплюшка• 07 декабря 2024
Все отлично, но я работаю
Цены ок
Только вот после корпоратива, голова бобо
Много писать - сложно 🙂‍↕️
автор Майданщица • 07 декабря 2024
Ответ дляДа будет так
Зачем вам Швеция,лучше в Германию.
Не хочу жити не визначений час в таборі
КучМала• 07 декабря 2024
Були там з батьками в 2022. Як зараз не знаю. Тоді після міграційного центру нас розселили в готель. Батьки прожили там більше року. Виплати були мізерні, 40 дол еа людину, але годували (не смачно) і ти платив лише по 50 крон за ліки (якщо треба було шось). В магазині купити щось було на гроші які платили було нереально. Наші викручувалися як могли, хтось знаходив нелегальну роботу ща копійки, хтось шукав шведа, щоб заміж вийти, а хтось ’приймав клієнтів на дому’.
Єдине за що вдячна цій країні, за медичну допомогу (у тата був рак і лікування проходили там), в цьому плані там все на найвищому рівні.
Заикальница• 07 декабря 2024
Ответ дляБабуся мороз
Гм, брат у Фінляндії, правда, він до війни ще поїхав, працював, у війну до нього дівчина поїхала, але теж швидко пішла працювати, вони вже житло купили в кредит.
Уравнобешенная• 07 декабря 2024
Ответ дляЗаикальница
Можете немного о квартире написать? Актуальный вопрос, как раз раздумываем, правда в другой стране
PORKA• 07 декабря 2024
Ответ дляУравнобешенная
Так в той стране надо узнавать
Заикальница• 07 декабря 2024
Ответ дляУравнобешенная
Вони купили будинок і не буде розумію, чим досвід в іншій країні допоможе
автор Майданщица • 07 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Зараз 180 євро на місяць на дорослого і від 110 до 150 євро на дитину, залежно від віку .
Уравнобешенная• 07 декабря 2024
Ответ дляЗаикальница
Поможет в понимании того под какой процент, на сколько лет, при каком взносе.
И сколько лет он там проработал прежде чем ему подтвердили кредит...
КучМала• 07 декабря 2024
Ответ дляМайданщица
Бачите, значить все таки змінилося щось. Бо тоді пам´ятаю дуже багато українців шукали інші варіанти, тікали звідти
PORKA• 07 декабря 2024
Ответ дляУравнобешенная
Так вы же в другой стране, у вас будут другие условия. У него может гражданство, а у вас защита, совсем несравнимые условия
Уравнобешенная• 07 декабря 2024
Ответ дляPORKA
У нас не защита, виза таланта.
А у него гражданство вряд ли, если он только выехал перед войной
GaleTTa• 07 декабря 2024
Жили там полгода в начале войны. Я бы не рассматривала эту страну для беженства. Даже не знаю как объяснить, но всё не то ментально( шведы очень специфическая нация. И вообще скандинавы и славяне никогда не поймут друг друга, кардинально разные менталитеты. И в больших городах дурно от арабов и темнокожих во всех смыслах, они там творят дичь
Покорительная• 07 декабря 2024
Ответ дляGaleTTa
У меня муж-швед, летом поженились. Более семейной нации не встречала, и специфики не заметила никакой, наоборот открытые спокойные миролюбивые люди
Для исключения фантазий : ему 40, мне 34, познакомились на работе ( мед.центре), и очень хорошие отцы
Заикальница• 08 декабря 2024
Ответ дляУравнобешенная
Він там 5 років, кредит не на весь будинок, частина грошей була, % я не запитувала