Удальонка• 08 декабря 2024
Скидки на коммунальные для многодетных
Подскажите как оформить скидку на коммунальные многодетным на съёмной квартире? Кто-то смог получить?
ЧупакабраЗеБест• 08 декабря 2024
Ответ дляМаринаХ28
Ну так а что стоит подать документы, а там пусть крутят их. В день принимаем столько их, что хана. Пусть пробуют.
что стоти подать документы в нашу контору? нуну
Удальонка
• 08 декабря 2024
Ответ дляМаринаХ28
У Вас є посвідчення багатодітної сімʼї?
Якщо так, то Ви маєте право на пільгу:
1. Паспорт+код+витяг про прописку
2. Св про народження дітей+кода+витяги про прописки
3. Рахунок банківський (реквізити)
4. Квитанції (газ, світло,вода і тд)
5. Акт обстеження про проживання без реєстрації за «такою-то» адресою. В Акт вписати всіх членів сімʼї (береться в міській/сільській раді)
6. Договір оренди якщо є.
7. Знати загальну та опалювальну площу
8. Паспорт+код+витяг про прописку (якщо будете показувати чоловіка), якщо не проживаєте з ним, то в акті обстеження нехай вкажуть про це, щоб не підтягували його доходи.
З усіма документами в ЦНАП або в Пенсійний фонд. ЦНАП працює з копіями, ПФ тільки з оригіналами.
Якщо так, то Ви маєте право на пільгу:
1. Паспорт+код+витяг про прописку
3. Рахунок банківський (реквізити)
4. Квитанції (газ, світло,вода і тд)
6. Договір оренди якщо є.
7. Знати загальну та опалювальну площу
Спасибо большое
ЧупакабраЗеБест• 08 декабря 2024
Ответ дляУдальонка
Спасибо большое
а доход низкий? есил да, то подавайте, не стесняйтесь. есил нет, то нет смысла стоять с тех диких очередях
Пік Антна• 08 декабря 2024
Ответ дляУдальонка
Многодетные тоже получают компенсацию, только не знаю как если аренда квартиры
Тільки ті, що малозабезпечені
Пік Антна• 08 декабря 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Просто по багатодітності немає ніяких пільг, лише якщо багатодітна сім´я малозабезпечена
По одиноким така ж ситуація
Пік Антна• 08 декабря 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Доход не може бути низький якщо оренда офіційно