Налогообложу• 18 ноября в 12:41
Українці у «Дії» подали вже 7 мільйонів заяв на отримання допомоги за програмою
Про це у Телеграмі повідомило ДП «Дія», передає Укрінформ.
«Дієві, маємо вже 7 мільйонів заяв про «зимову» 1 000 грн. Шалена цифра! Кожен третій користувач «Дії» скористався послугою в застосунку», - йдеться в повідомленні.
У «Дії» нагадали, що відсьогодні подати заявку на отримання допомоги можна і офлайн – у найближчому відділенні Укрпошти.
Читайте також: Кошти за «Зимовою підтримкою» мають надійти через 10 днів після заявки - Зеленський
Як повідомлялося, у 2025 році у межах бюджету Міністерства соціальної політики, сім´ї та єдності України на виплату 1 000 грн закладено 11 млрд грн.
Налогообложу
• 18 ноября в 12:41
Девочки! Подходим! Забираем свою 1000! В Дие два нажатия и 1000 ваша.
Налогообложу
• 18 ноября в 12:42
Ответ дляПоміркована думка
Нет дии, нет проблем))
нет дии, нема 1000
Престидижитатор• 18 ноября в 12:43
Ответ дляПоміркована думка
Нет дии, нет проблем))
О вас и без дии всё знают
Налогообложу
• 18 ноября в 12:43
Ответ дляЗавтра не пью
Ще ж є Укрпошта!
дайте мене 1000
Твоя подружайка• 18 ноября в 12:44
Я тільки не розумію чим тут держава пишається. Тим що подачку беруть охоче? Та це означає просто що більшість людей на межі зубожіння.
Ми теж подали. З паршивої вівці хоч вовни клок(
Налогообложу
• 18 ноября в 12:44
Ответ дляМой завтрак
Я эти подачки принципиально не получаю. Пусть себе оставят
От того что я не получу 1000, ничего у меня не изменится в лучшую сторону
а 1000 еще надо заработать
Налогообложу
• 18 ноября в 12:45
Ответ дляТвоя подружайка
От ВПО и субсидий, пособий матерей одиночкам никто не отказывается
Мой завтрак• 18 ноября в 12:46
Ответ дляНалогообложу
Я и от впо отказалась. Так что ’никто’, это вы поспешили
З бісиками• 18 ноября в 12:46
Что ж вас триггерит так вторую зиму та тысяча? Завидуете,шо получить не можете ?
Налогообложу
• 18 ноября в 12:46
Ответ дляМой завтрак
правильно
Твоя подружайка• 18 ноября в 12:46
Ответ дляНалогообложу
Я знаю. Я не про це. Якщо вони думають що зароблять цим трохи прихільності,то вони дуже помиляються.
Налогообложу
• 18 ноября в 12:47
Ответ дляТвоя подружайка
А мне по барабану их рейтинг
мене 1000 надо на расходы и за кв заплатить
Налогообложу
• 18 ноября в 12:48
Ответ дляТвоя подружайка
Я бы даже за то что-бы мене от каждой партии выделяли 1000
Твоя подружайка• 18 ноября в 12:49
Ответ дляНалогообложу
А мне по барабану их рейтинг
Мені теж по барабану. Але ж вони засобами масової інформації прям форсять цю новину про свій подвиг. Трохи гідко
Черный Ловелас• 18 ноября в 12:49
Тем кто само больше орет ’не буду брать’ в итоге в последнее число рука тянется и берут.
Налогообложу
• 18 ноября в 12:49
Ответ дляТвоя подружайка
Плевать на сми
нехай гонять 1000
Налогообложу
• 18 ноября в 12:49
Ответ дляЧерный Ловелас
Налогообложу
• 18 ноября в 12:50
Ответ дляПилосмок працює
И шо?Во реально Вам нечем заняться
Я жду свою штуцер
Черный Ловелас• 18 ноября в 12:51
Синяя баба лицо негодует из Мюнхенского котла бо ей не положена тыщенка.