Хочу наколоти губи• 09 декабря 2024
Поясніть про Іран та його допомогу рф
Хто саме постачав кацапам зброю з Ірану - Асад чи хтось інший?
Тобто чи означає падіння режиму Асада, що шахедів Іран Парашці більше не постачатиме?
А Ізраїль тероризував Іран неалежно від навності Асада чи ні? Чи продовжаться тепер напади на іудїв після зміни режиму?
Завжди недо...• 09 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
О Боже..Сорі, питання знято. Не знаю чого я придумала що він в Ірані.
Не парьтесь, тут 99% примерно также разбираются в геополитике😂