Антон Кочергин• 09 декабря 2024

Про образование

Если бы мне был дан выбор быть министром образования, я сделал бы сделал три вещи:
1. Вместо 6-7 уроков ввел пары
2. Создание каналов учителями. Допустим, если учитель создаст канал и он будет успешен, будут выплачиваться дополнительные деньги
3. Упор на техническое образование

Поддерживаете? Если нет, то почему?
Квітка папороті• 09 декабря 2024
Фігня.
автор Антон Кочергин • 09 декабря 2024
Обгрунтуйте☺️
Заставляличка• 09 декабря 2024
В деяких школах є пари, норм система
Математики дійсно мало, якщо це не фізмат, тому вона й важка для середнього рівня учня
Вести канали і отримувати за це гроші - краще, ніж репетиторство поголовно
Йдіть в МО з вашими ідеями)
ПочтальЁнша• 09 декабря 2024
Пары ввели уже очень давно. Я школу закончила в 2000 году - с 9 класса у меня были пары.
Каналы нафик никому не нужны.
Упор на техническое образование делают родители.
Svitlo_• 09 декабря 2024
Щоб був успіх, потрібно зробити зарплату 2 тис дол щоб в освіту йшли кращі, а не ті хто нікуди не вступив.
Вумна вутка• 09 декабря 2024
Как хорошо, шо ты не министр образования.
Мейк-ап форева• 09 декабря 2024
1. Пари вже є, але я проти них, бо це зменшує нагрузку
2. Ви не можете розпоряджатися вільним часом вчителя
3. Повинен бути вибір для кожної дитини. Не всім потрібен технічний напрямок.
Заставляличка• 09 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
І за дикунську поведінку в школі переводити на сімейне навчання
julia-678c• 09 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
Вы валютой ошиблись
автор Антон Кочергин • 09 декабря 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Каналы нафик никому не нужны.
1.Пары, как в колледжах, институтах.
2. Нужны, ещё как нужны. Другое дело, что вы не видели достойных каналов, таких как Павел Виктор и других, которые помогли не одним школьникам и студентам сдать экзамены на отлично.
3. А дитятко хочет? Только на филологов и лингвистов поступают, дизайнеров и маркетологов всяких. Стране для выживания нужен технический подход.
автор Антон Кочергин • 09 декабря 2024
Ответ дляВумна вутка
Как хорошо, что вы не поняли вопрос
ПочтальЁнша• 09 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
1.Пары, как в колледжах, институтах.
Ахаха.
А дитятко хочет пары, каналы и техническое образование?
Сокодавка ще та• 09 декабря 2024
В цій країні освіта не потрібна. Вчителів розігнати, залишити при церквах МП і канал Батьки СОС запустити, щоб Бондаренко і Мирошниченко віщали свої наративи. Освіта знищена
В пед цього року донабір був без НМТ, тобто абибули
Вумна вутка• 09 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Как хорошо, что вы не поняли вопрос
Ну да, куда уж нам, до министра в вашем лице.....
Тихомандражная• 09 декабря 2024
Я бы закрыла минимум 50% вузов.И прекратила бизнес на студентах
Нафиг не нужно столько специалистов с вышкой.
Люблю кетчуп• 09 декабря 2024
Ответ дляТихомандражная
Ліквідувати НУШ . Повернути 10 років , на хвилинку 12 років школи
Мира всем• 09 декабря 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
То вы правильного и хорошего НУШа не видели. Прекрасная система и идея.
Но наши «совковые» учителя просто не собираются по ней работать. Единицы внедряют все, что нужно (что учили. Не все даже выучили, что надо)
Леся Українка• 09 декабря 2024
Я уже вижу как сидят детишки в детском садике на парах и изучают теоретическое обоснование к кодированию данных в ЭВМ. А воспитатель ведёт успешный канал для них
Альдебаран• 09 декабря 2024
Пары это очень круто, реально жалко, что в школах их нет. Такой формат гораздо комфортнее и проще
Джонсонюк• 09 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
1.Пары, как в колледжах, институтах.
Пари є і в школах (ліцеях, гімназіях). У старшого пари.
Але ви спробуйте скласти розклад парами, коли математики, англійської по 5 на тиждень, труди, малювання, інформатика, музика по 1, історія 2 і якщо її зробити парою - до наступного нічого ніхто не пам´ятає.
Тут ви теоретик, в цьому проблема

Технічний напрямок потрібен не всім, це я як технарь пишу. Нормально гуманітарії живуть і працюють без технічних предметів

Мені б зайшла система як в деяких країнах - коли в середній школі з певного класу можна обирати предмети. І заняття в основному практичні. Старший так вчився, це супер
Люблю ХОЛОСТЯКА• 09 декабря 2024
Пари є в багатьох школах і це прекрасно. Якісніше навчання і менше навантаження на домашку щодня. Донька закінчила школу в 2021 - пари з 5 класу
Леся Українка• 09 декабря 2024
Ответ дляТихомандражная
Правильно! Пусть идут в разнорабочие, эти всегда нужны!
Мира всем• 09 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
А теперь много кто поехал в Европу, а там много где просят педагогическое образование :)) (я про смотрю вакансии там, где язык нужен, так как его знаю нормально). И как объяснить этим «иностранцам», что «преподавание» у меня в крови, а в пед я не пошла, бо в Украине там мало платят и вообще? :))

Мой ребенок будет поступать на учителя за границей. Тут фиг поступишь еще (потому что не все в целом в универы идут. Их мало. И на любую программу сложно поступить)
Люблю ХОЛОСТЯКА• 09 декабря 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Дитина сушить голову над 6 предметами вдома - не вважаю це нормальним навантаженням. А пояснити якісніше матеріал навпаки краще за 2 парні уроки, а не один
Нагайна• 09 декабря 2024
Ответ дляТихомандражная
Їх уже і так закривають дофіга.
От тільки закривають хороші вузи а конно-балетні вузи залишаються.
От і виходить що хороші вузи нікому не потрібні а купа сміття тільки квітне.
автор Антон Кочергин • 09 декабря 2024
Ответ дляЛеся Українка
В каком детском саду?
бибизяна• 09 декабря 2024
Краще запропонуйте професійний відбір вчителів до школи, щоб вони не просто просиджували там місце, а дійсно навчали дітей, і непогано було би відеостеження внедрити за вчителем на уроці, якщо неодноразово поступають скарги від батьків та учнів
Леся Українка• 09 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
В каком детском саду?
В любом, автор не уточнял, где он собирается это вводить.
автор Антон Кочергин • 09 декабря 2024
Ответ дляАльдебаран
Никому ненужные уроки по 45 по факту созданы для того, чтобы не изучать тему и практиковаться, а просто для ора учителя, одноклассников, сухой теории без практики и стрессу перед каждым другим предметом.
ДлинноНожка• 09 декабря 2024
На жаль, чи на щастя, ці речі вирішує не міністр освіти;-).
насправді, те, що Ви описали не потребує міністерського наказу.

по суті: пари чи не пари- вирішує школа. є навчальний план, його треба розподілити протягом року. яким чином, то саме справа конкретної школи, виходячи з наявних ресурсів (кількість викладачів, кількість учнів, кількість вільних навчальних приміщень - класів, залів, аудиторій, лабораторій і т.д.).

Щодо каналів в ютьюбі, телеграмі і т.д. - багато викладачів їх мають. Але, вчитель така ж людина. Подібна діяльність - це час. Витрачати його на всі ці речі має сенс, коли є якась монетизація (додаткові учні, репертиторство, продаж курсів, навчальних посібників і т.д.). Аби це легально робити, викладачеві треба зареєструватися ФОПом. І (та-дам!) що? Це означає, йому треба ще більше часу на цю діяльність, і (та-дам!) - для вчителювання у школі часу не залишиться взагалі. Бо у вчителів є діти, дружини чи чоловіки, батьки, коти-собаки-хом´ячки. Ідея для стартапів хороша, але для наявності і бажання таких людей працювати в школі - не дуже. Навіщо людини бути рабом у школі, коли є свої платоспроможні учні поза нею?

Технічна освіта. Це те, що базується, в першу чергу, на хороших викладачах і достойній матеріально-технічній базі. Наразі важко пояснити робототехніку чи програмування на пальцях. Або фізику чи хімію. Там, де є бази, хороші лабораторії, достатньо уваги предметам цього циклу, добре налагоджено стем-освіту, там є хороші предметники-технарі. Де цього немає, там і не буде ані викладачів, ані технічної освіти. Часи, коли все вчиш з книжки і з паперу, минули. Якось так